זיהוי מפרט בנייד IBM דגם T42 חששות לפני קניה, עזרה בבקשה. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיהוי מפרט בנייד IBM דגם T42 חששות לפני קניה, עזרה בבקשה.

doktorat

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני עומד לפני קניה של נייד T42 המפרט שקבלתי מהמוכר הוא כזה:

זיכרון 768

דיסק קשיח 80 ג'יגה

מסך 14.1

ומעבד... 1.5

עכשיו החשש שלי הוא שלא מדובר בכלל בT42 כי לT42 צריך להיות מעבד 1.7 לפי כול מה שאני יודע ובדקתי.

אם מישהו יכול לעזור לי בנושא? כי אני חושב שמדובר בכלל על T40/1

ושאלה אחרונה חביבה:

האם יש תאריך יצור בגב מחשב הנייד?

ומה הדעות לגבי הדגם/נייד הזה?

תודה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו T42 עם מעבד 1.5...

בגב הנייד אמורה להיות מדבקה עם הדגם של הנייד (לרוב 2373-XXX), המספר הסידורי (לרוב 99XXXXX), ותאריך הייצור (YEAR/MONTH), כאשר המספר הראשון הוא השנה והשני הוא החודש (למשל 05/03 זה מרץ 2005).

תבקש את המידע הזה ולפיו תוכל לקבל את כל המידע לגבי המפרט המקורי של המחשב.

מחשבים אלה הם סדרה בעייתית למדי. יש להם כשל נפוץ של התנתקות השבב הגרפי מלוח האם, מה שגורם למחשב להיות לא שמיש לחלוטין (לרוב זה הדרגתי, ובשלבים הראשונים מתאפיין בקריסות / בעיות תצוגה, אשר לעיתים נפתרות כאשר מפעילים לחץ פיזי על השבב הגרפי...

הבעיה יותר נפוצה במחשבים שנוצרו לפני אביב 2005, ובמיוחד במסכי 14" (למרות שזה לא וודאי). לקנות אחד כזה בלי אחריות (והרי אין עליהם כבר אחריות) זה לקנות פצצת זמן. הייתי מציע לחפש T43, או לכל הפחות T42 מהמאוחרים (אביב 2005 ואילך), או כזה שכבר הוחלף לו לוח האם לגרסה החדשה (למרות שגם זה לא מהווה ערובה של 100% מהכשל הנ"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו גם T42 עם מעבדי 1.5? את זה לא ידעתי, זה סידרה ישנה יותר של הT42?

וכן ידוע לי שלא מומלץ לקחת אותם בגלל הבעיה הזו, לכן אני חושב פעמים על האופציה הזו.

אם הוא יוצר אחרי אביב 2005 לקחת את המחשב? שם אין את הבעיה או שאתה מציע שלא לקחת סיכון בכלל?

כי לפי מה שאתה אומר זה באמת פצצה מתקתקת ואז הכסף ילך לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו גם T42 עם מעבדי 1.5? את זה לא ידעתי, זה סידרה ישנה יותר של הT42?

סביר להניח שזה באמת מה-T42 הישנים, משמע יוצר אי-שם ב2004. אבל אי-אפשר לדעת ב-100%, שכן יש ל- המון קונפיגורציות שונות. המידע שהצעתי לך לבדוק ייתן לך את התמונה המלאה.

אם הוא יוצר אחרי אביב 2005 לקחת את המחשב? שם אין את הבעיה או שאתה מציע שלא לקחת סיכון בכלל?

על זה אי-אפשר לענות בלי לדעת את המפרט, המחיר של המחשב, המצב הפיזי שלו (האם יש תקלות/פגיעות פיזיות), המצב של הסוללה וכו' וכו', ואי-אפשר להמליץ לך על משהו אלטרנטיבי בלי לדעת תקציב וצרכים.

פתחת דיון עם שאלה נקודתית, עניתי לך. אם אתה רוצה לדון באפשרויות נוספות, תפרט את השימושים, תוסיף תקציב (ותעדכן אותו בכותרת), או שתפתח דיון חדש עם תקציב ושימושים בכותרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...