נייד לשימושים ביתיים בסביבות ה 6K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד לשימושים ביתיים בסביבות ה 6K

Muadib

Recommended Posts

אני מנסה לעזור לחבר שרוצה נייד לשימושים יומיומיים כמעט ורק בבית.

נראה לי שגודל של 14'' יהיה אופטימלי מבחינת נוחות.

הוא רוצה מסך מט וחייב צורב.

היה טוב אם היה דיסק גדול למוזיקה וסרטים וחיבור היה פינוק אבל לא הכרחי (כן צריך איזשהו חיבור לטלויזיה).

הכי חשוב - הבחור לא פריק טכנולוגי ומחליף מחשבים בתדירות נמוכה מאד יחסית, אז חשוב שיהיה מחשב באיכות בנייה טובה ושהמפרט יהיה מספיק מכובד להיות רלוונטי לתקופה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא משתמש בנייד כבר הרבה שנים. אין לו פינת עבודה מסודרת ויש לו דירה גדולה.

הוא אוהב לשבת לפעמים על הספה, לפעמים ליד השולחן, לחבר את המחשב לטלויזיה או לרמקולים או לקחת אותו איתו אם הוא צריך משהו.

בקיצור, הוא איש של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E5400 לא הכי מתאים כאן, בשל הדרישה לחיבור לטלוויזיה.

אם כבר, אז E6400 שיש לו וקיים מתאם ל-.

או Lenovo SL400 שכבר יש לו . אבל הוא לא איכותי כמו ה-E6400, ובארץ כמעט ולא ניתן להשיג קונפיגורציות חזקות, ומה שקיים - לא הכי משתלם.

הייתי הולך על ה-E6400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אחרי שחיפשתי על ה E5400 נתקלתי גם ב E6400 ןהוא באמת נראה כמו אופציה טובה מאד.

השוותי בין הקונפיגורציות שמציעים ב notebookclub. חוץ מזה שיש שם שתיים שאני לא מבין מה ההבדל בניהן, רציתי לדעת אם שווה לשים את העוד 1K בשביל המעבד החזק יותר.

חוץ מזה רציתי להיות בטוח - מסך LED מגיע כברירת מחדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שE6400 יותר מתאים, אבל במסגרת התקציב, אני לא חושב שהוא יקבל תמורה הולמת.

התחנת עגינה הוצעה כדי לפצות ולהישאר במסגרת התקציב, וזאת מאחר ונאמר שהחבר אוהב לחבר את המחשב

לטלוויזיה ולרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה מעבד הציעו אני מניח P8400. במקרה זה אין שום צורך המעבד אחר, בטח לא ב1000 ש"ח, זה שערורייתי.

המסך הוא לד, אבל מגיע בשתי תצורות רזולוציה שונות: 1280X800 או 1440X900 האחרון טוב יותר, אבל לא בהכרח מתאים לכולם.

וינדוס 7 - תלוי איזו גרסה, תלוי אם אתה משדרג מויסטה וכו'- בגדול 200-300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P8600 מול T9600:

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-latitude-e6400-p86-nvd.htm

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-latitude-e6400-t96.htm

עד כמה שאני רואה זה ההבדל היחיד...

אולי בכלל כדאי לחסוך עוד אלפייה וזמן בטריה ולהשאר עם כרטיס מסך של Intel ורזולוציה נמוכה יותר:

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-latitude-e6400.htm

בקשר לוינדוס - הכוונה היא אם זה יצא יותר זול כשקונים עם המחשב. כי אם לא, אין שום סיבה לחקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8600 מספיק לכל הצרכים שלך, יתחמם פחות ואפילו יוסיף קצת זמן סוללה. הדברים נכונים גם לגבי הכרטיס של (לא ציינת צרכים מיוחדים הדורשים כרטיס מסך נפרד).

מקלדת מוארת, סוללה מורחבת ומסך עם רזולוציה גבוהה יותר, בעיני שווים עד מאוד.

לגבי וינדוס 7- כעיקרון זה אמור להיות זול יותר, אבל לא תמיד. תשאל אותם מה המדיניות לגבי שדרוג לויסטה (אמור להיות "חינם"- רק עלויות טיפול שיכולות להגיע ל200ש"ח). בכל מקרה אם אתה מעוניין ב7, אולי שווה לחכות כמה ימים- ב22 לחודש יוצא רישמית.

----

אתה יכול לשקול לשדרג והארד דיסק לבד וזה יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...