עזרה דחופה winxp - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחופה winxp

ido-nava

Recommended Posts

שלום,

יש לאחותי מחשב נייד של R51, תחילה התקלה הייתה מסך כחול עם השגיאה: STOP 0xC000021A ולאחר מכן שניסיתי לסדר את זה (עם כמה וכמה פתרונות מהאינטרנט), קיימת שגיאה חדשה שחסרים קבצים של וינדאוס.

הכנסתי את הדיסק של וינדאוס כדי לעשות repair,\ אך למרבה הצער ראיתי שהאפשרות כלל לא קיימת.

בכל מקרה, התייאשתי ואני רוצה לפרמט את המחשב. על המחשב יש עם כל התמונות, מסמכים וכו' של אחותי שאני צריך לשמור ופה הבעיה:

האם אני יכול לחבר את המחשב דרך כבל רשת ולמשוך את הקבצים ? או שאני יכול לחבר את הכונן של המחשב עצמו למחשב רגיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין אפשר לעלות את מערכת ההפעלה אז גם אי אפשר יהיה להעתיק קבצים ע"י שיתוף, אבל אתה יכול להשתמש בכל live cd שנוח לך שתומך ברשת ולגבות הכל.

לגבי התיקון שאתה לא יכול לעשות: כנראה שמה שמותקן על המחשב זה לא מה שיש לך על הדיסק בפועל או שהדיסק "סורס" ע"י nLite.

אגב אם זה מחשב תבדוק פשוט אם יש לו מחיצת שיחזור שניתן להפעיל ותחסוך לעצמך הרבה זמן וכאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין אפשר לעלות את מערכת ההפעלה אז גם אי אפשר יהיה להעתיק קבצים ע"י שיתוף, אבל אתה יכול להשתמש בכל live cd שנוח לך שתומך ברשת ולגבות הכל.

לגבי התיקון שאתה לא יכול לעשות: כנראה שמה שמותקן על המחשב זה לא מה שיש לך על הדיסק בפועל או שהדיסק "סורס" ע"י nLite.

אגב אם זה מחשב תבדוק פשוט אם יש לו מחיצת שיחזור שניתן להפעיל ותחסוך לעצמך הרבה זמן וכאב ראש.

קודם תודב על התשובה... הורדתי את הlive cd ultimate bod cd

אבל לא מצאתי חוץ תונה אחת שמעבירה דרך שרת FTP שלאתומכת בחומרה לא מצאתי כלום נורמלי...

יש לך תוכנה שאתה יכול להמליץ עליה שאני יוכל להעביר בה דרךך הרשת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תצוטט תגובות מעילך, בתור מי שרשום פה מ2005 הייתי מצפה לקצת יותר הבנה.

UBCD לא מכיל שום כלי של חיבור SMB לכן הוא לא רלוונטי.

אם אני לא טועה ב Hirens boot CD יש אפשרות של חיבור לרשת בסביבה הגראפית של הדיסק (miniXP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...