לטיול יצאנו וקירור מצאנו או חצי קילו של אכ&# - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לטיול יצאנו וקירור מצאנו או חצי קילו של אכ&#

Big_White

Recommended Posts

היום נדבר עם GYGABYTE 3D ROCKET PRO

ז ככה ליפני כשבועיים באתי לחבר ו בדיוק הוא עשה סדר בארון ומצאתי אצלו את הקירור הנ''ל

הקירור היה זרוק אצלו בארון כבר בערך שנה הוא היה זרוק ביחד עם כל הברזלים והכלים שיש לו שם אז מן הסתם כל התחתית שלו נשרטה, על הקליפסות אני בכלל לא מדבר הם פשוט היו חסרות

הבאתי אותו הביתה ניקיתי אותו מאבק ושמתי בארון נסעתי לצבא וחזרתי לשבוע החלטתי לשים אותו ב"שרת" שלי

לקחתי נייר שיוף גס( מכיבן שהיו שם שריטות די עמוקות)

לאחר מכן עברתי עם נייר בינוני ואז עברתי עם נייר מים קיבלתי שיוף ברמה די גבוה כימעט מראה...

לא צילמתי תמונה אבל אם מישהו רוצה אני יצלם לו.

מצאתי ברגים מתאימים ( ככה חשבתי אז) קפיצים אומים ושייבות והתחלתי להכין את המתאם

עליתי לעליית גרג וחיפשתי את החתיכה הקטנה של הפרספקס שהייתה על מנת לחתוך ממנה רצועות לצערי לא מצאתי אותה והייתי צריך להתחיל חתוכה חדשה של פרספקס שהייתה בעייתית לחיתוך ( 4 וחצי מטר אורך ו מטר רוחב) עם כל הגודל של החתיכה הייתי צריך כולה 2 רצועות של 10 סנטימטר אורך ו 2 סנטימטר רוחב

תודה לבחור שנתן את המידות של הסוקטים רצועה אחת עשיתי לפי המידה( טוב נו כימעט לפי המידה) ואת השניה חשבתי שיהיה ממש גאוני לעשות ממנה מתאם אוניברסלי ( איזה פטתי אני)

לצערי המתאם אוניברסלי לא ממש אוניברסלי אלה יותר בכיוון ה ממש ענק חח הוא יותר גדול מהסוקט 939.

בכל מקרה המפרט הוא כזה:

:Tyan Tomcat K8E S2865

מעבד: 2.41 GHZ SOCKET 939

זכרון : GEIL DUAL CHANEL

הרדיסק: HITACHI 120 GB

קירור: אין לי מושג איזה עומד עליו לא רשום לא חברה לא שום דבר, הוא עם 4 היט פייפס ונמוך

ספק: HEC 400W

מארז: HEC MIDI TOWER

כרטיס מסך :GFORCE 6600 LE PCI-X

תוצאות ההשיעמום וקצת עזרה מכלים.

הלוח עצמו

DSCN3115.JPG

קצת מהתמונות של הסוקט עם הקירור.

19611283.jpg

19611284.jpg

ככה ניראה החיבור הזמני שלי ללוח לשייבוד יש בידוד ממסקינג טייפ לצורך בדיקה על מנת שלא לקצר שום דבר.

בסוף גם לא היה צריך את הקפיצים כי הברגלים התאימו בול.

19611285.jpg

19611287.jpg

19611286.jpg

משחה טרמית שהשתמשתי בה זה ( משחה שקיבלתי עם הקירור הישן שלי PIPE 101)

תוצאות לפני ההחלפה במנוחה : 35-37

אחרי חצי שעה ב OCCT : 45-48

אחרי ההחלפה במנוחה 43

במאמץ: לא נבדק כי הטמפרטורה במנוחה כבר יותר גבוה אז אין צורך.

ההיטרון היחיד של הקירור הזה שהוא מקרר עוד דברים מסביב כמו את הצ'יפ סט את הזכרונות והמוספטים והסלילים

אה ועוד הטרון זה שהוא עושה המון רעש אז יודעים שהמחשב עובד ( כי אצלי השרת לא מחובר למסך ואין לדים אז אין לי מושג אם הוא עובד)

חוץ מהדברים האלה אכזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועש הוא לא ממש( טוב אולי כי אני לקויי שמיעה ואנני יכול לישון אפילו ליד מטוסי סילון כמו שהייתי עושה בטייסת)

אבל הוא כן קצת רועש והטמפרטורה לא משתנה ממש בין ה מינימום למקסימום סל''ד

כמו שאמרתי הוא טוב בלקרר את שאר הרכיבים במחשב.

נכון לעכשיו הטמפרטורה במחשב שלו החלפתי את הקירור היא 35 מעלות במנוחה( UTORRENT וזהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FREE ME

באמת צריךל להתחיל מהתחלה, אבל אתה זה צריך להתחיל מהתחלתה לא אני, אם הייתה קורה גם את כל מה שרשמתי הייתה יודע שכבר עשיתי את זה.

"לקחתי נייר שיוף גס( מכיבן שהיו שם שריטות די עמוקות)

לאחר מכן עברתי עם נייר בינוני ואז עברתי עם נייר מים קיבלתי שיוף ברמה די גבוה כימעט מראה...

לא צילמתי תמונה אבל אם מישהו רוצה אני יצלם לו."

הכל לוחץ לאן שצריך אני לא אידיוט וידיים גודלות מהמקום הנכון הקירור יושב טוב על המעבד

אם הוא לא היה יושב טוב הוא היה מוריד את הטמפרטורה כשה המארז היה מגיע למצב מאוזן.

תושבת הפלסטיק שלי לא צריכה לנגוע רק בנקודה אחת כי גם התושבת של ג'יגה בייט זה גשר בסגנון הזה רק ממתכת ו קדה יותר שעוברת בין 4 פינים באמצע הגוף על מנת למרכז את כל העסק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שייפתי את זה על שולחן :screwy:

[br]פורסם בתאריך: 17.10.2009 בשעה 15:18:24

טוב הים הקירור קיבל גם זוג מתאמים ל סוקט 478

הוא נבדק עם רכיב פלטייר במקור 50W מאוד ישן שספג הרבה חבטות

הוא לא הצליח להחזיק את הפרסקוט על טמפרטורה סבירה ופשוט הגיע ל 80 מעלות בזמן הזה הג'יגה בייט הפך ל לא פחות ולא יותר מאשר מפזר חום בהספק נמוך:) הוא בהחלט טוב לחורף אני יאמץ את הרעיון.

עשיתי שיוף למעבד עצמו ( השטח מגע שלו היה כעור מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...