מקלדת גיימינג בעברית - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת גיימינג בעברית

n_aviv1

Recommended Posts

הבנתי כבר שאין חיה כזו אלא אם כן חורטים עליה כמו ה X6 שמגיעה חרוטה מראש. השאלה אם כדאי לי לחרוט על מקלדת? כאילו זה נראה טוב? אחרי החריטה אין שום מילוי שקוף שיגן עליה, יש בכך סיכון שהחריטה תתמלא ותסתם בלכלוך שיפריע לאור לחדור דרכה? עוד שאלה, אני יודע שיש הרבה משתמשי DA שהתלוננו על חום מהלדים של הבק-לייט, יש תופעה דומה לכך במקלדות גיימינג בה המקלדת מתחממת ולא נוח לעבוד איתה?

אם אני מגיע למסקנה שאני קונה מקלדת גיימינג, יש מקלדות שהחריטה עליהן נראית טוב יותר מעל אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואוו איזה מוזר התרגלתי לטוב מדי... מאז שנרשמתי לHWzone אני כל פעם מרוצה מחדש מהמהירות של התגובות ואיך שכל שאלה שאני שואל אחרי שעה שעתיים פתאום יש תגובה... בבקשה מי שיש לו ניסיון עם מקלדות חרוטות שיגיב אפילו אם הוא לא מבין גדול ואפילו אם הדעה שלו היא לא מאוד אובייקטיבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חריטה בלייזר כמובן. אין שום הבדל בין חריטה למה שאתה רואה במקלדת מקורית. כל המחשבים הניידים בארץ עוברים חריטה כזאת וכמו כן אתה תהנה מהתאורה האחורית.

על זה משהו אחר... זה כאילו מדפיסים עם צבע (אני לא יודע בדיוק את הטכניקה) על המקש ובמקלדות מוארות זה ממש לחרוט ולעשות חריצים בצורה של האותיות על המקש.

אני חרטתי על מקלדת G-15 וזה יצא מושלם,אתה גם יכול לבחור את [glow=red,2,300]צבע החריטה[/glow]

איך לבחור צבע של חריטה? זה הרי שקוף... הצבע בא מהתאורה האחורית... תסביר את עצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שקוף זה בצבע וזה יוצא מושלם,התאורה של המקשים היא לא התאורה הכי חזקה בעולם.

אני חרטתי עברית בצבע צהוב שזה מאוד בולט,והתאורה של האנגלית היא בכחול.שילוב מושלם[br]פורסם בתאריך: 20.10.2009 בשעה 14:15:19

תמונה לא הכי חדה,אבל אפשר לראות את השילוב

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את הG15 הישנה? האמת היא שאני חושב שהיא נראת יותר טובה מהישנה... אבל אני לא מחפש חריטה כמו שלך... זה נראה חריטה דיי מבאסת... כאילו אתה מאבד את האפקט של התאורה בעברית... אני מדבר על חריטה של ממש זו שלוקחים מין כמו מקדחה קטנה כדו של רופא שיניים וחורצים את המקש בצורה של אות כך שגם האות העברית תהיה בצבע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...