התחממות יתר בכרטיס מסך וספק כוח.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחממות יתר בכרטיס מסך וספק כוח..

SerpentMage

Recommended Posts

שלום לכולם, יש לי שאלה לגבי מקרה מוזר קצת שקרה אצלי -

עד כה היה ברשותי כרטיס מסך Inno3D 9800GT, ובזמן האחרון (לאחר שנה אחת של שימוש) החל להתחמם בצורה דרסטית עד שהגיע ל 100 מעלות ב idle (!!!), גם לאחר שניקיתי את גוף הקירור באופן יסודי והחלפתי משחה.

במשך הזמן הזה שמתי לב שגם ספק הכוח (Enermax Liberty 400W) מתחמם יתר על המידה ופולט אויר חם מאוד מהמאוורר שלו. דבר שלא היה קיים לפני שכרטיס המסך עצמו החל להתחמם.

החלפתי את כרטיס המסך בכרטיס מסך חלופי ישן שברשותי (ATI X850XT), וכעת אני שם לב שספק הכוח קריר הרבה יותר.

אני מתאר לעצמי ש 9800GT צורך הרבה יותר מה X850XT והדבר אולי מתבטא בהתחממות ספק הכוח, אבל האם ההבדל אמור להיות משמעותי כל כך?

ואם לא, האם הדבר מעיד על בעיה כלשהי בספק הכוח עצמו?

יש לציין שכעת לא נראית שום בעיה בתפקוד של ספק הכוח, גם הוא וגם כרטיס המסך קרירים ושקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי SerpentMage , מה קורה ?

גם לי לפני חודש החליפו לי את הכרטיס מסך לאותו סוג משלך בחינם,והספק שלי הוא ENRMEAX ECO 80 400W

בדקתי טפרטורה והיא הייתה על 80,אמרתי שזה לא הגיוני אבל שידרגו לי חינם כך שאני לא יכול להתלונן.

קניתי ב150 שקל והטפרטורה ירדה ל 46-48

במשחקים מקסימום 56-61.

המאוור הקטן של הכרטיס המסך ממש לא עושה כלום,ממליץ לך בחום לעשות את מה שאני עשיתי ואני מרוצה.

המשך יום נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל הX850XT שלך צורך יותר..

וזה שהספק שלך התחמם לא אומר תמיד שהוא מתאמץ יותר (מה שברוב המקרים קורה)..החום המוגזם שנוצר לך במארז משפיע ישירות על הספק..

שכן הוא "לוקח" את האוויר משם....

ואם הכרטיס עבד/עובד/יעבוד..ולא היו נפילות וכו..תהיה בטוח שהספק תקין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...