מחפשת תכנה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת תכנה

lilian

Recommended Posts

אני לא מכיר לא את האתר הזה, לא את המשתמשים ולא את תוכנת האנטיוירוס שהם (אם בכלל) משתמשים, לכן אני לא יכול לקבוע שום דבר בעניין אמיתות טענותיהם.

אני יודע שתכונת AUTO PROTECT (לא כל תוכנה כוללת את התכונה הזאת) אמורה לעשות בדיוק את מה שביקשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא להכניס לכותרת הדיון את מה שאת באמת מחפשת (הסבר קצר יספייק).

לגבי השאלה שלך: רוב מנהלי ההורדה שאני מכיר (אני עובד עם ReGet כבר המון שנים) יודעים להגדיר סריקה של הקובץ בסיום הורדה.

כמובן שכל התוכן מאתרים שמתעסקים בשיתוף תוכן לא חוקי הופך להיות חשוד אוטומאטית בעיקר כשמדובר על executables.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב NOD32 האופציה הזאת נקראת REAL TIME FILE SYSTEM PROTECTION/

זאת אומרת שכל קובץ שיכול להיות וירוס (ז"א לא תמונות או או דברים כאלה, אלה קבצי הרצה), עובר סריקה ברגע שמנסים להריץ אותו, ברגע שהוא מורץ, וגם ברגע שהוא נוצר.

לכן את לא צריכה שמנהל ההורדות יסרוק את הקובץ שהורדת, כי האנטי וירוס שיש לך דואג לזה לבד (ברירת מחדל אלא אם ביטלת את האופציה הזאת).

הסיבה שיש אנשים שמורידים קבצים ובסיום ההורדה האנטי וירוס מזהה את הקובץ כוירוס, זה בגלל שהוא לא יכול לזהות את הקובץ כוירוס אם לא כל הקובץ נמצא על המחשב בצורה שלמה, או סיבה אחרת שהוירוס נמצא בתוך קובץ ZIP או RAR ורק לאחר שמחלצים אותו אז האנטי וירוס מגלה את זה.

בכל מקרה אין לך מה לדאוג בקשר לזה, ויש לך אחלה אנטי וירוס.

תנסי בעצמך לחפש וירוס באינטרנט ולהוריד אותו ולבדוק אם האנטי וירוס שלך חוסם אותו, אם ממש את רוצה להיות בטוחה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...