בעיה עם שיתוף קבצים בויסטה (לא קשור לבעיה עם המשתמשים) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם שיתוף קבצים בויסטה (לא קשור לבעיה עם המשתמשים)

-Sky_Lord-

Recommended Posts

שלום,

אני משתמש ויסטה טרי (כמה ימים מאז שקיבלתי את המחשב) ונתקלתי בבעיה היום כשניסיתי לשתף תיקיה).

אני כבר ארשום שבNetwork and sharing center ביטלתי את הPassword protected sharing המפגר אז זה לא הבעיה.

שיתפתי שתי תיקיות במחשב שלי, שתיהם לכל המשתמשים (אחת גם עם זכויות מלאות, כולל כתיבה).

ניסיתי להתחבר למחשב שלי דרך שני מחשבים אחרים, שניהם מזהים את המחשב שלי וכשנכנסים אליו מזהים את התיקיות אבל כשאר מנסים להיכנס לתיקיות מקבלים Access is Denied.

ניסיון להיכנס ישירות דרך \\yomach\storage (כאשר yomach זה שם המחשב וStorage זה שם התיקיה\שיתוף) הביאו כמובן לאותה תוצאה.

בין הדברים הראשונים שעשיתי עם הוינדוס החדש (חוץ מלמחוק את כל השטויות שdell התקינו פה) זה לעבור על מדריכים לעשות כל מיני tweaks כדי לשפר ביצועים, בין השאר ביטלתי את הSharing wizard אז אני עובד עם הAdvanced Sharing, אבל גם ניסיון להחזיר את הSharing wizard לא פתר את הבעיה. חוץ מזה גם ביטלתי מספר רב של Serviceים, עברתי שוב על הרשימה שביטלתי ועדיין לא מצאתי משהו שאולי יגרום לזה (באופן כללי מניסיון עבר עם לא ביטלתי serviceים שקשורים לרשת אלא אם לא הייתי בטוח שאני לא צריך אותם).

אני עדיין חודש שאולי בכל הזאת הבעיה זו אחת הserviceים, אבל כרגע אין עוד מחשבים כדי להמשיך את הניסויים.

חיפשתי איזה חצי שעה ברשת ולא מצאתי פיתרון אחר ולכן החלטתי לנסות את המזלי פה, למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...