תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V4 - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V4

benor

Recommended Posts

• תגובות 395
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין ספק שעבור שימוש שוטף כרטיס שתומך באיינפיניטי יעשה את העבודה אם המטרה היא שטח עבודה גדול,

אבל כאשר מגיעים למשחקים, זה כבר דבר אחר

כאשר הייתי עובד עם מסך יחיד , צמד ה580 gtx שלי היו חזקים מאוד ויותר מאוברקיל למערכת

כל זה השתנה שצמד הדל נכנסו לתמונה וסגרו שלישייה, מדובר ברזולוציות שרוצחות כרטיסים, לא נתקלתי באף משחק עדיין שגרם למחשב לא לעבוד בצורה שחיקה על מקסימום, אבל אני בהחלט קרוב לקצה.

למען האמת אני אפילו מחפש כרטיס שלישי למערך כדי לשפר את הביצועים במעט

את המסך הקטן מניע כרטיס גרפי חלוש וקריר, פשוט לא צריך יותר מזה

אם כי, בתחילה היו מעט חבלי לידה, הדרייברים לא אהבו אותו בהתחלה.

את הg15 החלפתי בk90 , אני עדיין מתרגל לmx red האלה.

אני אעלה תמונה עדכנית בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6970

6990 - הכרטיס הכי חזק של ATI נמכר ב 3400 מינימום

עשית ממצוע בין שתי הכרטיסים, חח :)

זהו, לזה התכוונתי. לעומת ה-5870 שכבר הרבה פחות.

ואנחנו לא משנים נושאים, פשוט משאירים את הנושא חיי עד שאנשים יוסיפו על המחשב xD

ולמה אתה משקיע בעוד ועוד כרטיס, למה פשוט לא למכור את שניהם ולהביא אחד שכפול בביצועים?

ואשמח באמת לראות תמונה עדכנית. אני רוצה לשנות את הכל, וצריכה יותר הצעות. חשבתי על לתלות את המסך, אבל זה אומר שאצטרך לשבת הפוך.. בכל מקרה, הנה המחשב הנוסף שלי.

וכמובן, מנורת הלבה xD

3.jpg

(חדר קטן, מה לעשות. מבט ישיר לעבר המחשב הראשי שלי. הפעם החלטתי לא לסדר xD)

1-1.jpg

2.jpg

(מנורת הלבה D:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לך שני מחשבים?

ואם כבר שני מחשבים, אז למה לא לחבר אותם לאותו מסך/מקלדת/עכבר?

במידה והמחשבים ברשת אז יש גם תוכנה שיכולה לשלוט על כל מחשב בנפרד בלי צורך בסוויץ' A/B ביניהם. אני לא זוכר כרגע את שם התוכנה.

דבר נוסף, בהחלט ניכר "עומס" בחדר בגלל הספרייה וריבוי הספרים והאביזרים.

טלויזיה אני רואה שהיא תלויה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לך שני מחשבים?

ואם כבר שני מחשבים, אז למה לא לחבר אותם לאותו מסך/מקלדת/עכבר?

במידה והמחשבים ברשת אז יש גם תוכנה שיכולה לשלוט על כל מחשב בנפרד בלי צורך בסוויץ' A/B ביניהם. אני לא זוכר כרגע את שם התוכנה.

דבר נוסף, בהחלט ניכר "עומס" בחדר בגלל הספרייה וריבוי הספרים והאביזרים.

טלויזיה אני רואה שהיא תלויה אצלך.

וכי לכל מחשב יש שימוש שונה. וחוץ מזה, כשבאות אליי חברות שיהיה עוד מחשב. בנוסף, עוד לא למדתי על רשתות, למרות שאני רוצה לעשות את זה לכל הבית.

והטלוויזיה תלויה כי היא ישנה. וכן, יש הרבה עומס.. למרות שבצד השני של החדר זה פחות.

בככל מקרה, חשבתי על לעשות . אבל עדיין, אני מעדיפה 2 מחשבים נפרדים לגמרי.

ויש באמת אפשרות כזאת לעשות מקלדת ועכבר ל-2 מחשבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכי לכל מחשב יש שימוש שונה. וחוץ מזה, כשבאות אליי חברות שיהיה עוד מחשב. בנוסף, עוד לא למדתי על רשתות, למרות שאני רוצה לעשות את זה לכל הבית.

והטלוויזיה תלויה כי היא ישנה. וכן, יש הרבה עומס.. למרות שבצד השני של החדר זה פחות.

בככל מקרה, חשבתי על לעשות רשת. אבל עדיין, אני מעדיפה 2 מחשבים נפרדים לגמרי.

ויש באמת אפשרות כזאת לעשות מקלדת ועכבר ל-2 מחשבים?

ראי קופסת מיתוג.

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-switching

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sharingan,

יש פתרון בעזרת תוכנה כך שלא צריך לשלם על זה והכל ברשת של הבית.

הילה,

מספיק שתחברי את המחשב בצורה חוטית לראוטר או בצורה ישירה בעזרת כרטיס למחשב ה"ראשי" שלך.

תפתחי נושא בפורום בעניין ואני בטוח שיודעי העניין ידעו את שם התוכנה (אולי היתה אפילו חדשה באתר בזמנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sharingan,

יש פתרון בעזרת תוכנה כך שלא צריך לשלם על זה והכל ברשת של הבית.

הילה,

מספיק שתחברי את המחשב בצורה חוטית לראוטר או בצורה ישירה בעזרת כרטיס למחשב ה"ראשי" שלך.

תפתחי נושא בפורום בעניין ואני בטוח שיודעי העניין ידעו את שם התוכנה (אולי היתה אפילו חדשה באתר בזמנו).

כן, אעשה את זה, תודה. D:

ועכשיו, מי יהיה כבר הבא שיעלה אייפיניטי? בסופו של דבר אני אעלה וזהו, למרות שזה יהיה הזוי עם 22, 22 ו-19..

ומצטערת שאני גורמת לכם לגלוש מהנושא xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:איני מצליח לתייג פה תתמונות אז אני פשוט ישים את הלינקים.

הנה הפינה המטורפת שלי,בלי ניקיון בנאטורל מה שנקרא:

http://imageshack.us/photo/my-images/403/dsc0110ho.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/441/dsc0111oyj.jpg/

ואיך אני יכול לעלות תמונה של הפינה שלי בלי להראות תקישוטים:

http://imageshack.us/photo/my-images/171/dsc0110hb.jpg/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- תסדר :o

- סידור כבלים, למטה ובעיקר על הקיר. ניתן לשים את כל המפצלים על גבי הרגל עץ הפינתית מתחת לשולחן (ככה זה אצלי, יש לי משהו דומה כרגע)

- תיקוני צבע ושפכטל על הקיר :P

- אצלי המקלדת+עכבר במדף הנשלף למטה. אם אתה עובד עם העכבר למעלה אז שים פד כלשהו כי העכבר נשחק ושוחק גם את השולחן.

- ואם אתה לא משתמש במדף הנשלף את תבריג החוצה את כל היחידה כך שיהיה לך מקום נוח לרגליים, סדר למטה ותשים הדום מתכוונן :)

- המסך נראה כאילו הוא מוסט למטה מידי, אולי זו זוית הצילום.

- את הקישוטים אף אחד לא רואה כשהם הכי למעלה, אמנם אין מבט על כל החדר והקירות הריקים אבל אתה יכול לשים מדפים בסיסיים (שלא יראו את המחזיק עצמו) ולשים לראווה מספר דגמים אבל שלא יהיה עמוד מידי.

- על רצפת שטיח לא הכי נוח לזוז עם כיסא גלגלים, אמליץ על משטח סיליקון שיאפשר לך תנועה חלקה על השטיח וגם יגן עליו משחיקה (אם זו דירה שלכם / שכורה).

בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אני וסדר לא הולכים ביחד,כל הארון שלי על הרצפה.הדבר היחיד שמסודר אצלי זה הכבלים במארז.

- אני משתדל לסדר את הכבלים כמה שאפשר,שמתי אזיקונים גומיות וסלוטייפ אבל זה הכל פתרון זמני. אני יתחיל עם משהו רציני יותר כשיהיה לי כוח :hat:

-תיקוני שפכטל הם בהחלט רעיון טוב, כבר כמה פעמים חשבתי על זה אבל העצלנות ניצחה וויתרתי על הרעיון, צבע זה בלתי אפשרי כי בהמשך הקיר ישנו ציור שמסיבות סנימנטליות אני לא אצבע מעליו.

-זה עכבר פשוט של 5 שקל,העובדה שהוא עדיין עובד אחרי שנתיים של שימוש מפתיע אותי. בכל מקרה אני עכשיו בין עכברים ופדים, קניתי את הRAZER ABYSSUS אך הוא לא מתאים לגודל היד שלי אז אני מתכנן ללכת על הMX518 ולמצוא פד שמתאים לחיישן שלו.

- הוא בתור מדף איחסון לדיסקים קשיחים ,דיסקאוןקיס ,גיים פדס, ת"ז וכו'.

-זה עניין של העדפה, אחי מתחרפן כל פעם שהוא משתמש במחשב שלי אבל לא הזווית הזאת פשוט מתאימה.

-הקישוטים (לגו להיות יותר מדויק) הם דווקא בולטים שנכנסים לחדר פשוט התמונה צולמה מרחוק ככה שזה נראה לא בולט, את המעמדים למדף רציתי להוריד ממזמן אבל שוב התעצלתי.

-יש תכנון לעבור לרצפת פרקט בקרוב,בינתיים נסתדר עם זה ככה.

תודה רבה על הטיפים,אני יאגור קצת כח ויתחיל בשינויים בקרוב. :xyxthumbs:

אם התוצאות יהיו שונות בהרבה אני יפרסם נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חשבתי שאני מבולגנת.. בכל מקרה, באמת כדאי שתשים את המודלים במקום יותר בולט, חבל. (זה מזכיר לי שאני צריכה להשים במקום בולט את הדגם של המטוס שלי.)

וד"א, איזה מסך זה? הוא נראה ממש טוב.

ולפעמים יש כאלו שמוצאים את עצמם יותר בבאלגן מאשר בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלאגן של אחד זה הסדר של השני.

וה"מודלים" היו במדפים הריקים לפני זה אבל הייתי צריך תמדפים אז העברתי אותם ללמעלה.

המסך זה דגם ישן מחברה לא מוכרת (ViewTEch) שנקנה לפני כל כך הרבה זמן, כשיהיה לי קצת כסף נזיל אני מתכנן לעבור לDELL 23.24 אינצ'(הכל כך פופולארי פה) אך בינתיים אני יאלץ להסתפק בפאנל TN הישן והאהוב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...