המסך נסגר בלי סיבה :(! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך נסגר בלי סיבה :(!

yosda-boy

Recommended Posts

שלום רב,

אני כתבתי פה את זה 3 פעמים בפורום שהמסך של המחשב נסגר ללא סיבה, זה קורה רק במשחקים אבל לא בכולם המסך פשוט נסגר וכתוב : "Power Saving Mode"

זה לא קורה בכל המשחקים רק בחלקם מידי פעם זה גם קורה לא במשחקים (לעיתים רחוקות מאוד)

-המחשב לא נסגר רק המסך (ואז אני חייב לכבות את המחשב דרך הכפתור)

-זה קרה לי בווינדוס ואז שיניתי לוויסטה וזה לא שינה כלום. (המסך עדיין נסגר ללא סיבה).

ואני לא יודע מה לעשות! זה בטוח לא משהו במשחק כי זה קורה גם כשאני לא במשחק ניסיתי בהגדרות של המסך והורדתי שם הכל וזה עדיין קורה!

זה לא וירוס 100% כי זה קרה לי גם בוינדוס הקודם.

ככה שאני ממש נואש! אני לא יודע מה לעשות!

בבקשה תגידו לי מה לעשות!!! :'(

בתודה ענקית Mystery.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנכנסים לפניקה יכול להיות שיש כאן בעיה ממש פשוטה.

יכול להיות שהחיבור של המסך רופף, לי זה קרה לפחות, תבדוק בשני הקצוות (בכרטיס מסך ובמסך עצמו).

ניסית לבחור את הכניסה של המסך? בין דיגיטלי לאנלוגי שלא תהיה אוטומטית.

כדי לאמת שהבעיה היא במסך, נסה לחבר מסך אחר למחשב ולראות אם הבעיה חוזרת.

אתה אומר שזה הפעם השלישית שאתה רושם בפורום את זה? אולי תרשום מה כבר ניסית לעשות, שלא נחזור על עצמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-נכנסתי להגדרות של המסך ובדקתי שהכל בסדר.

-בדקתי את החיבורים של המסך

-בדקתי באלף אנטיוירוסים שונים אם יש לי וירוס (הכל נקי).

ואני חושב שהגזמתי זה קורה לי רק במשחקים רק בחלקם, עשיתי לכל ההגדרות ברירת מחדל (במשחקים אמרו לי פה לעשות את זה).

ויש לי מחשב/מסך ממש טובים, ולרוב זה דווקא קורה במשחקים לא משהו מבחינה גראפית (The Godfather 2 וכו').

אבל זה קורה כל פעם שאני משחק במשחקים האלה, פשוט מידי פעם זה לוקח יותר או פחות זמן עד שזה קורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהגדרות צריכת האנרגיה ביטלת אפשרות ל-Sleep, Hibernate?

ביטלת את כיבוי המסך האוטומאטי לאחר פרק זמן מסוים? ביטלת את השימוש בשומר מסך?

בדקת שאין לך הגדרה ב- לכניסה אוטומאטית למצב חסכון באנרגיה (לא בטוח שיש, אבל שווה לבדוק).

זה קורה גם אם אתה מנסה לחבר את המסך דרך חיבור ה-D-sub (הכחול) - בהנחה שכרגע אתה מחובר ב-DVI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...