קירור מים + קירור של אסוס לגשר הצפוני ממש קורעים לי את האזניים. איך משקיטים? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים + קירור של אסוס לגשר הצפוני ממש קורעים לי את האזניים. איך משקיטים?

maXopka

Recommended Posts

יש לי קירור מים של DANGERDEN למעבד ולכרטיס מסך, כפי שרואים בתמונה.

הקטע שהרעש פשוט הורג לי את האזניים לעומת המחשב ה"ישן" שלי עם הORB.

1. המאוורר סטוק שבא עם הרדיאטור מחובר ישירות למתח, כך שאין דרך לווסת את המהירות. האם ניתן לחבר לו מאוורר מקורי של המארז עם 3 פין ולווסת לו את המהירות דרך SPEEDFAN או דומיו? רצוי כמובן שישאיר את המערכת קרה. המארז הוא LIANLI PC80.

2. האם הקירור המצחיק של הגשר הצפוני הוא משמעותי בכלל? או שניתן לנתק אותו? בהתחלה ניסיתי להתקין בלי המאוורר, אבל לרוב זה הסתיים בקפיאת המערכת גם בזמן ההתקנה... עוד לא פיענחתי, אם זה בגלל הHDD , הזכרון או כל דבר אחר...

תודה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הORB גם לא נחשב כשקט ממש..אבל בכל מקרה..

1. אפשרי להחליף מאווררים לשקטים יותר..או לכאלו שניתנים לשליטה..איזה מאוורר יש לך כרגע ?

2. שאתה אומר "קירור" של הגשר הצפוני..אתה מתכוון למאוורר ? אם כן הוא אכן מאוד רועש..אבל היצרן מציין שבשימוש עם מים יש להתקין אותו..

אם המארז לשך מאוורר (מה שלא קורה תמיד בשימוש עם מים) והטמפ' של הNB/לוח האם לא חורגות..ואין קריסות שנובעות מטפ'..אז תסיר אותו..

אני אישית לא משתמש בו במערכת שלו..כי הטמפ' תקינה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש כרגע מאוורר סטוק שהגיע עם הרדיאטור. יש מאוורר שקט מומלץ 120?

אבל כרגע השאלה העיקרית היא : האם הורדת הסל"ד יכולה לפגוע ביכולות של המערכת לקרר?

2. המארז הוא LIANLI PC80. לא רק שהוא מאוורר, הוא עוד שנייה מזנק כמו סיקורסקי ;D עם השלישיה מקדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מין הסתם שהורדת RPM יכולה/תפגע ביכולת הקירור..אבל בגלל זה ציינתי שתבדוק את המאוורר שיש לך כרגע..

שכן ישנם מאווררים שיספיקו אותם ביצועם ואפילו יותר..בהרבה פחות רעש..

אבל עם כל המאווררים שיש לך במארז..קשה לי להאמין שדווקא זה של הרדיאטור רועש.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ציינתי שתבדוק את המאוורר שיש לך כרגע... - מאוורר ללא שם, שחור ועושה הרבה רעש ;D

שכן ישנם מאווררים שיספיקו אותם ביצועם ואפילו יותר..בהרבה פחות רעש.. הסבר, פרט והבא דוגמה בבקשה ?

אבל עם כל המאווררים שיש לך במארז..קשה לי להאמין שדווקא זה של הרדיאטור רועש.. ;D

אתה מאמין לי שלא שומעים אותם בכלל - שלישיית 140 מ"מ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...