התייעצות בקשר לקניית 2 קטודות קרות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בקשר לקניית 2 קטודות קרות

SuB

Recommended Posts

שלום!

אני וחבר שלי רוצים לקנות שני קטודות (אני ירוק והוא כחול), אז הזמנו זוג ב-180 ש"חואני ממתין לזה כבר 14 יום (המקסימום שהחנות אמרה זה 10 ימים ואני מעוצבן), ובכל פעם שאני מתקשר הם אומרים שיש בעיות אצל היבואן והוא לא רוצה לתת להם את זה וכדומה..

נמאס לי כבר לחכות, אם חברה קובעת זמן מקסימלי, שתעמוד לזה, ואם יש להם בעיות אז שהם ישלמו על זה לא אני, זבש"ם.

אני חושב לקחת מחנות אחרת, אבל יש שמה שתי קיטים של קטודות:

THERMALTAKE PerfectLight SoundControl cathode kit ב- 111 ש"ח

וSUNBEAM cold cathode kit w/dual inverter - ב-130 ש"ח.

רציתי לדעת אם מישהו יודע אם יש הבדל מבחינת עוצמת התאורה בין שני המנורות, חוץ מה שבטרמלטק אתה מקבל את הבקרת קול.

האם המנורה של טרמלטק מגיע עם מפסק שאפשר להכניס לחריץ 5.2 או 3.1? אם לא, האם תהיה בעיה בטרמלטק לקצץ את החוטים כדי לחבר אותם למפסק רגיל בפאן-באס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור

לכל 2 קטודות אתה חייב אדפטר אחד

לכן אם אתה קונה שני קטודה בדיואל

אז אתה תקבל שני קטודות ואדפטר אחד

ואז תהיה לך בעיה

המלצה שלי

תקנה בחול

www.jab-tech.com

יותר זול והם שם יותר מאורות באיזה חצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשאול שאלה נוספת, מה עושה המתאם הזה? אי אפשר לקצץ אותו מאחת המנורות ולחבר לו מולקס לבד?

בבקשה תסבירו, תודה.

לא ולא

לכן 2קטודות אתה חייב את האדפטר

כלומר אם אתה וחבר שלך רוצים כל אחד מכם קטודה כל אחד מכם חייב לקנות גם אדפטר

עצה שלי לא ללכת על טרמלטייק

היא חברה של לא של תאורה

סאןבינ זה ההתמחות שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח אבל שכמעט כל המוצרים שלהם (TT) מוצלחים, ואני כמעט בטוח שאני לא יתאכזב מן הקנייה הזאת.

אני חושב שאני יקח את ה-TT, מחיר יותר קרוב למה שהיה מתוכנן, ובקר קול.

אם למישהו יש משהו להגיד בנושא אני אשמח לשמוע.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12" ושים אותה איפה שבא לך.. נראה לי שהמקום האופטימלי זה בתחתית המארז צמוד לחלון, אבל אני חושב שזה בחירה חופשית שלך..

לאף אחד אין את ה-PerfectLight של ThermalTake? אני חייב לדעת אם היא מנורה בסדר, כי אני צריך כבר להזמין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הקטע הוא שאני לא רוצה אולטרא לחדר (יש לי כבר, ותאמין לי שהיא לא מאירה בכלל את המחשב), והקטע בקטודה קרה שהיא לא מתחממת ואותה בניגוד לאוטרא שלוהטת, אתה יכול לשים במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...