מתלבט בין 2 דגמים של 4870 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 2 דגמים של 4870

mazinya

Recommended Posts

יש את הדגם של POWER COLOR שעולה 744 ש"ח

או

הדגם של Sapphire שעולה 778 ש"ח

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=274

ההתלבטות שלי בנושא ההתחממות בעיקר וגם באיכות הכרטיס כיוון שאני רואה שאף אחד מהדגמים הנ"ל אינו מגיע עם קירור כמו ה 4850 שמגיע עם זלמן והדבר האחרון שאני רוצה זה שישרף לי הכרטיס. המארז אגב יהיה 300

האם הפרש המחירים משתלם?

האם אני אצטרך גם להשקיע בקירור לכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה כרטיס עם קירור טוב..כי אם תרצה לעשות זאת אחרי זה בעצמך גם תבטל את האחריות וגם תשלם יותר , כל קירור יותר טוב מהקירור סטוק של זבל מוחלט , אין תמונה של הpower color בכל אופן אם הקירור שלו נראה ככה אז זה הסטוק והסטוק לא משהו

תקנה vapor x או משהו בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הדגם של הTOXIC אבל הוא כבר עולה 844 ש"ח שזה ימשהו כמו 250 שקל יותר ממה שתיכננתי להוציא על כרטיס מסך. ואני מודע לזה שהקירורי סטוק הם זבל וקירור לכרטיס בטח יעלה משהו בסביבות ה 100.

זאת הסיבה שחשבתי לוותר על ה 4870 ולרדת ל 4850 עם הקירור זלמן. המסך שלי הוא 19" אבל חשבתי ללכת על ה 4870 כדי שיהיה לי שקט לעתיד מבחינת הכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור סטוק לא כל כך נורא אתה יכול לקחת אותו ולהיות בראש שקט וגם אם תירצה להחליף קירור ואתה פוחד ביגלל האחריות אתה תצמיד יכול להחזיר את הקירור סטוק ואף אחד לא ירגיש

קראתי ביקורות ברשת וגם תרדים של אנשים ונראה שהכרטיס מגיע לטמפ' די גבוהות ומוגזמות. אני לא יודע אם זה בדגם של ה SAPPHIRE או בדגמים אחרים.

אגב, מה הכרטיס של שאמור להיות מתחרה ל 4870?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתחרה שלו הוא ה - GTX 260.

הנה אופציה טובה - http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=4936

הוא אמנם חלש יותר מה - HD4870 במעט (הדגמים הרגילים של ספיר ו - זהים) אבל יש לו גם מספר יתרונות עליו (ואני מתעלם מה - PHYSX):

קירור טוב בהרבה, יותר , פוטנציאל OC טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתחרה שלו הוא ה - GTX 260.

הנה אופציה טובה - http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=4936

הוא אמנם חלש יותר מה - HD4870 במעט (הדגמים הרגילים של ספיר ו - זהים) אבל יש לו גם מספר יתרונות עליו (ואני מתעלם מה - PHYSX):

קירור טוב בהרבה, יותר זיכרון, פוטנציאל OC טוב יותר.

את המחשב אני קונה מ RSM והמחיר של ה 260GTX אצלהם גבוה מהמחיר בלינק שנתת.

אם אני אקנה את ה 4870 ואוסיף מאוורר בקדמת המארז זה ישנה משהו?

אגב, אני טועה או שגם ה 4850 של גיגהבייט וגם ה 4870 מגיעים ללא HDMI? ככה ראיתי על פי התמונות. יש רק 2 חיבורים של DVI וחיבור אחד של SVIDEO... איך יכול להיות שכרטיס כזה לא יכלול אפשרות לחבר את הטלוויזיה ליציאת HDMI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את הכרטיס הזה שמגיע עם קירור טוב

http://skypc.co.il/pl_product~C3D-HD4870-512D5E~8~0.htm

כמו שאמרתי, את המחשב אני קונה ב RSM כנראה ואני גר בצפון אז החנות הזו לא טובה בשבילי ו RSM אין את הדגם הזה

כפי שזה נראה כנראה אני אתפשק על 4850 עם זלמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה כל כך דואג בנוגע לנושא של הקירור את יכול לקחת את ה4870 בשקט הכרטיס הזה נועד לעבוד בחום גבוהה עם הקירור סטוק שלו ואם קורה משהוא לכרטיס יש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה כל כך דואג בנוגע לנושא של הקירור את יכול לקחת את ה4870 בשקט הכרטיס הזה נועד לעבוד בחום גבוהה עם הקירור סטוק שלו ואם קורה משהוא לכרטיס יש אחריות

לא הייתי סומך על זה... אמנם אתה צודק אבל עדיף מראש למנוע את המצב שתצטרך ללכת לממש אחריות כי הם תמיד אומרים שהכרטיס בסדר שמבסדר...

ישנם מקרים בהם הכרטיס מתחמם יתר על המידה ולכן עדיף למנוע מצב זה ולקנות כרטיס עם קירור סטוק טוב יותר (מניסיון!!!!)

וכן, שניהם מגיעים עם DUAL DVI אך יש גרסאות שמגיעות על DVI 1 VGA 1 ו 1 אבל ברוב המקרים אם לא כולם אתה מקבל מתאם DVI ל וה DVI בכרטיס מוציא קול כי יש כרטיס קול קטן מובנה בכרטיס מסך בשביל המתאם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי סומך על זה... אמנם אתה צודק אבל עדיף מראש למנוע את המצב שתצטרך ללכת לממש אחריות כי הם תמיד אומרים שהכרטיס בסדר שמבסדר...

ישנם מקרים בהם הכרטיס מתחמם יתר על המידה ולכן עדיף למנוע מצב זה ולקנות כרטיס עם קירור סטוק טוב יותר (מניסיון!!!!)

וכן, שניהם מגיעים עם DUAL DVI אך יש גרסאות שמגיעות על DVI 1 VGA 1 ו 1 אבל ברוב המקרים אם לא כולם אתה מקבל מתאם DVI ל וה DVI בכרטיס מוציא קול כי יש כרטיס קול קטן מובנה בכרטיס מסך בשביל המתאם הזה.

זאת בדיוק הסיבה שאני רוצה משהו עם כי קראתי לא מעט על אנשים שמגיעים עם הכרטיס ואומרים להם שהוא בסדר. בנוסף קראתי ביקורות ברשת והכרטיס עם הסטוק מתחמם בצורה נוראית ולכן לא הייתי רוצה לקחת סיכון. כרטיס 4870 בגרסת TOXIC עולה 844 ש"ח. אני לא יודע אם אולי יהיה יותר משתלם לשים מאוורר בקדמת המארז (ANTEC 300) אבל אני לא יודע עד כמה זה יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...