כרטיס SD שקיבלתי עם המצלמה לא מספיק מהיר לצילום וידאו HD (TZ50) - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס SD שקיבלתי עם המצלמה לא מספיק מהיר לצילום וידאו HD (TZ50)

Triple-z

Recommended Posts

שלום,

הזמנתי לפני שבועיים TZ50 מפה:

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1FCDMCTZ5

(בקישור זה TZ5 אבל בטלפון הם הציעו לשדרג ל- TZ50 ב-50 שקל, אמרו שההבדל היחידי זה תוספת של WIFI)

הגיעה אלי אתמול, המצלמה באה כמו שנאמר באתר עם תיק וכרטיס זיכרון 8 ג'יגה (כמובן שזה הכרטיס הכי זול שהם מצאו)

בכל אופן, כאשר אני מנסה לצלם באיכות הגבוהה ביותר, וגם באיכויות יותר נמוכות (לא בדקתי את הנמוכה ביותר) המצלמה מהר מאוד אומרת שהכרטיס לא מספיק מהיר בשביל צילום הוידאו המדובר..

השאלה שלי היא, האם ניתן לדרוש מהחנות להחליף לי את הכרטיס לכרטיס שאכן מתאים לצילומי הוידאו של המצלמה? על איזה כרטיסים בגודל 8\16 ג'יגה אתם ממליצים שיעבדו ללא שום בעיה עם כל צילומי הוידאו שיש למצלמה להציע?

האם ההבדל היחידי בין הדגמים הוא רק תוספת ה- WIFI או שיש עוד הבדלים שלא ידעתי עליהם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוספת היחידה היא אכן הWIFI.

לגבי כרטיס הזכרון, כמו שאמרת, זה בטח הכרטיס הכי זול שהם מצאו וכנראה שמהירות הכתיבה שלו לא מספיקה למצלמה.

אני משתמש בTZ5 בכרטיס הבא:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=721885

לא עושה לי שום בעיות של איטיות כתיבה (אני מצלם HD באיכות הגבוהה ביותר והסרט מוגבל לנפח הכרטיס בלבד),

שם לב שזו המהירות הכי נמוכה של כרטיסי SDHC (CLASS 2) והיא מספיקה אז כנראה שהביאו לך

כרטיס SD רגיל (לא HC) וזול במיוחד.

מצד אחד אפשר להתלונן על זה שהם הביאו משהו זול, מצד שני יפה שהם הביאו בכלל...

(אם הבנתי התיק והכרטיס הם מתנות, לא? כי אם שילמת על זה אז בהחלט יש לך סיבה להתלונן...)

אתה אולי יכול לגשת לחנות ולהחזיר אותו ואולי להוסיף קצת כסף בתמורה לכרטיס מהיר יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לפני כשנתיים מאותו הספק A630. קיבלתי "מתנה" כרטיס של HCOM, בגלל שאיחרו מאוד במשלוח "שידרגו" לי אותו לכרטיס מהיר.

בבדיקת benchmark (דרך פונקציה של CHDK) הכרטיס היה אכן מעט יותר מהיר מסאנדיסק בסיסי. אבל...

הכרטיס שבק חיים כחודש לאחר הקניה בעת נסיעה לאילת כאשר לפני כן הוא הקליט וסרטים באופן סלקטיבי ושאר מוזרויות, מהר מאוד הוא התעופף (קצת על העוקם יש לציין, בשל אירודינמיות לקויה) אל פח האשפה הקרוב.

מוצר מדבקה מהסוג הנחות ביותר.

כרטיס ULTRA-II יספיק לך מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...