עזרה בבחירת צורב DVD סיבוב שני (לפחות) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת צורב DVD סיבוב שני (לפחות)

A_MuMu

Recommended Posts

שלום,

יום ההולדת הגיע ועימו תקציב משולב של כ- 1000 ש"ח.

אחרי התלבטויות ודיונים הגעתי למסקנה שמומלץ שאוציא את הכסף על צורב DVD (בידיעה שאולי אצטרך להוסיף קצת כסף).

מאחר ואני לא מתכנן לקנות את דגם העל של סוני בגלל מחירו המופרע,חיפוש קליל הביא את הצורב של Optorite.

http://www.optorite.com/dd0203.htm

הצורב קורץ לי בהחלט כי:

- המחיר הוא 1099 ש"ח

- הוא תומך בכל שיטות הצריבה של DVD.

- יש לו Hd Burn שזה פיצ'ר מוגבל אבל נחמד.

- כי מסתבר ש- Optorite היא הבת החורגת, או משהו, של Sanyo ככה שזו לא ממש חברה עלומה.

אבל לא איש כמוני יקנה חומרה לפני התייעצות בפורום. חיפוש קצר בפורום העלה את הת'רד הבא:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=23;action=display;threadid=44508;start=msg402009#msg402009

לצערי הכל הסתבך משם.

במקום לצאת עם תשובה יצאתי עם יותר שאלות..

נוסף על כל התהיות שהועלו שם, התברר לי שצורבי בררניים לגבי סוגי המדיות שאתה מאכיל אותם. במקרה הטוב הם יצרבו בחצי המהירות, במקרה הרע הם לא ידברו איתך בכלל.

חבר שלי מזמין מדיות מחו"ל במחיר שיוצא לו 7-8 ש"ח למדיה כולל משלוח (שגם זה שיקול) אבל למרבה הפלא Optorite לא מופיעה ברשימת התאימות של שום מדיה שיש באתר, ככה שאני לא לגמרי משוכנע כי לא בא לי להתקע עם צורב שמוכן לצרוב רק מדיות יוקרה.

בקיצור, אחרי כל הכתוב לעיל מה שאני מחפש זה המלצות או עיצות לבחירת צורב. אם יש אנשים שכבר יש להם את ה- Optorite או צורב אחר (ולא הסוני שהוא באמת צורב מעולה אבל יקר..) אז אני אשמח לשמוע מהם חוות דעת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך כמו שכבר המלצתי בתרד שמצאתה את הPIONEER A06 הוא ממש מצויין נוכחתי לדעת את זה אישית אין לו בעיה עם מדיות סילברליין רק עם סילברליין בדקתי אבל אני לא מאמין שתהיה לפיונייר בעיות עם מדיות אחרות.

והוא עולה 1180 ככה שזה לא בהרבה יותר מהתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מתכנן על צורב והחלטתי שהכי זול זה טוב מאוד.

בהתחלה גם רציתי צורב שתומך בשני הפורמטים אבל - בסביבות ה1200 ש"ח,

עכשיו החלטתי, לאחר שראיתי צורב ב770 ש"ח שתומך רק במינוס, שגם ככה המטרה העיקרית היא

גיבוי - ואותה זה ישרת - זה מה שחשוב, ו770 זה ממש ממש זול, ואולי גם מכשירי הDVD החדשים, שגם ככה כבר קוראים כמעט

הכל, יצליחו לקרוא - אפשר ללכת לחנות ולנסות שם ואז לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לדעתי, תכניס את הכסף לפק"מ לחודשיים (לא תקבל הרבה ריבית, רק כמה שקלים) ותחכה שהמחירים ירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך כמו שכבר המלצתי בתרד שמצאתה את הPIONEER A06 הוא ממש מצויין נוכחתי לדעת את זה אישית אין לו בעיה עם מדיות סילברליין רק עם סילברליין בדקתי אבל אני לא מאמין שתהיה לפיונייר בעיות עם מדיות אחרות.

והוא עולה 1180 ככה שזה לא בהרבה יותר מהתקציב שלך.

וואלה איפה ראית אותו במחיר הזה זה מעניין היה נדמה לי שמחירו נע באיזור ה 1600 שקל לפחות זה המחיר שלו שראיתי בפעם האחרונה.

אגב השאלה עם הוא עדיף/יותר טוב מזה של SONY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב שאתה מדבר אל צורב PIONEER A05 שזה דגם ישן שצורב רק במינוס ואני דיברתי על A06 שצורב בשניי השיטות ועולה 1170 כך שהרבה יותר משתלם לקנות את ה A06.

את הצורבים של באמת אין סיבה לקנות לפי דעתי זו עשיקה במחיר ולגבי OPTORITE אני לא מכיר את הצורב במיוחד אבל מה שאני יודע ה PIONEER A06 קיבל ביקורת הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...