מחשב חזק ומהיר מאוד לאינטרנט עד 3000 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חזק ומהיר מאוד לאינטרנט עד 3000

2SHIMON

Recommended Posts

1 לא ראיתי המלצה כל שהיא לכרטיס רשת, מדוע?

2 המלצה על עכבר ומקלדת הטובים ביותר לעבודה זו {לא חייב להיות אלחוטי}

3 לא ראיתי המלצה לכרטיס מסך חיצוני האם לא עדיף אחד כזה?

4 המארז חייב לכלול לפחות 2-4 כניסות USB חזיתיות.

5 רצוי שהמחשב יהיה שקט.

6 האם לא כדאי למעבד מהיר יותר מ 2.8? {מנסיוני הרגשתי הבדל ניכר בין 1.8 ל 2.2}

האם אני לא קונה מחשב יקר מידיי עבור טכנולוגיות ישנות?

היות ומדובר על 2600 ש"ח האם לא כדאי ואין הצדקה כבר להוסיף עוד 900 ש"ח ולקחת את המחשב הבא?

--------------------------------------------------------------------------------------------------

תיאור המוצר:

זיכרון ענקי של KINGSTON 2GB 1333MHz !!!

אם אפשרי בבקשה, לתת תשובה סופית ללא הערות שיפתחו עוד מחשבות והססנות

אני מודה לחברים כאן על העזרה ולך מר DXM על הסבלנות והאורך רוח, חזק ואמץ.

שלום לך,

בקשר לכרטיס רשת, כל כרטיס שמגיע על הלוח מובנה מספיק בהחלט. אתה צריך עוד כרטיסים רק במידה ואתה רוצה להתחבר למספר רשתות.זה עלה 40 שקל כשביררתי לפני שנתיים. אני עדיין בספק שתצטרך.

עכבר ומקלדת לדעתי זה תמיד עניין של העדפה אישית.

כרטיס מסך חיצוני לשימושים שלך הוא OVERKILL מטורף ובזבוז כסף וחשמל.

בקשר ל זה דיי סטנדרטי שהמארזים החדשים משתמשים לפחות ה 2 קידמיים. תשאל את מי שממליץ לך על מפרט אבל לדעתי כולם עונים על הדרישה.

בקשר למהירות, כלל אצבע אומר שכמה שיותר מהר יותר טוב. זה היה נכון מאוד בליבה אחת. במקרה שלך, אתה מתאר מצב שאתה עובד על מספר תוכניות. זה אומר שיהיו מספר THREADS שיריצו אותם. ולכן הגיוני שתרגיש שיפור בביצועים ככל שמספר הליבות עולה. כמובן שאני יוצא מתוך הנחה שאין תוכנית אחת עיקרית שטוחנת את המעבד והשאר סתם פתוחות.

עכשיו לדעתי: יש שני גורמים חשובים לעבודה שלך מול המערכת כפי שאתה מתאר אותה.

א. מהירות חיבור לאינטרנט

ב. כמות .

למעשה המפרט שאתה הבאת הרבה יותר רע כי כמות הזיכרון בו היא חצי ממה שהמליצו לך. במידה וזה יתאים לך ותהיה לך 64BIT אתה יכול גם לקנות יותר מ 4GB. במידה ואתה באמת עובד עם מספר גדול של תוכניות פתוחות זה ימנע SWAPPING ויאיץ מאוד את העבודה שלך.

בקשר למהירות האינטרנט אני פשוט תוהה אם הבעיה שאתה חווה עכשיו עם המערכת שלך נובעת ממהירות האינטרנט שלך ואז גם אם תחליף למחשב על לא תרגיש שיפור. אתה יכול לתת פרטים על החיבור שלך וגם מול כמה תוכניות פתוחות במקביל תעבוד במקסימום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לך,

בקשר לכרטיס רשת, כל כרטיס שמגיע על הלוח מובנה מספיק בהחלט. אתה צריך עוד כרטיסים רק במידה ואתה רוצה להתחבר למספר רשתות.זה עלה 40 שקל כשביררתי לפני שנתיים. אני עדיין בספק שתצטרך.

עכבר ומקלדת לדעתי זה תמיד עניין של העדפה אישית.

כרטיס מסך חיצוני לשימושים שלך הוא OVERKILL מטורף ובזבוז כסף וחשמל.

בקשר ל USB זה דיי סטנדרטי שהמארזים החדשים משתמשים לפחות ה 2 USB קידמיים. תשאל את מי שממליץ לך על מפרט אבל לדעתי כולם עונים על הדרישה.

בקשר למהירות, כלל אצבע אומר שכמה שיותר מהר יותר טוב. זה היה נכון מאוד בליבה אחת. במקרה שלך, אתה מתאר מצב שאתה עובד על מספר תוכניות. זה אומר שיהיו מספר THREADS שיריצו אותם. ולכן הגיוני שתרגיש שיפור בביצועים ככל שמספר הליבות עולה. כמובן שאני יוצא מתוך הנחה שאין תוכנית אחת עיקרית שטוחנת את המעבד והשאר סתם פתוחות.

עכשיו לדעתי: יש שני גורמים חשובים לעבודה שלך מול המערכת כפי שאתה מתאר אותה.

א. מהירות חיבור לאינטרנט

ב. כמות זיכרון.

למעשה המפרט שאתה הבאת הרבה יותר רע כי כמות הזיכרון בו היא חצי ממה שהמליצו לך. במידה וזה יתאים לך ותהיה לך מערכת הפעלה 64BIT אתה יכול גם לקנות יותר מ 4GB. במידה ואתה באמת עובד עם מספר גדול של תוכניות פתוחות זה ימנע SWAPPING ויאיץ מאוד את העבודה שלך.

בקשר למהירות האינטרנט אני פשוט תוהה אם הבעיה שאתה חווה עכשיו עם המערכת שלך נובעת ממהירות האינטרנט שלך ואז גם אם תחליף למחשב על לא תרגיש שיפור. אתה יכול לתת פרטים על החיבור שלך וגם מול כמה תוכניות פתוחות במקביל תעבוד במקסימום?

מהירות החיבור שלי היא 1.5

המחשב שעליו אני עובד כיום הוא 1.47 עם 1 G זיכרון

אני מודע לזה שהוא ישן אבל אם כבר החלפה לחדש אז עד הסוף האולטימאטיבי עבורי ברמת ההגיון בתקציב = אם מחשב מעולה יעלה 2800 ש"ח ומחשב מעט {נגיד עוד 10% } יעלה 3500 ש"ח אז אין היגיון בכך

רוב הפעילות היא אינטרנט 100% רוב היום באתרים כבדים עם מעט תוכנות במקביל לרוב מה שאתרים דורשים {אימיול, וורד, דואר, אקרובט, JAV וכו'...} ובלילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלי הוא המילה האחרונה בתחום הטכנולוגיה, מרבית החלקים נמצאים פחות מחצי שנה,

יש נטיה לאנשים במיוחד בפורום הזה להגזים עם המפרטים. כ"מ חיצוני יהיה כנראה יותר טוב

אגב אלו שהביאו פה הם לא (ה8400GT/GS חלש יותר מהמובנה) יותר טובים מהמובנה.

הלוח אם שהוא למעשה מה שמאפיין את המילה האחרונה בתחום הטכנולגיה שוחר לפני חודש או

חודשיים כולה, מדובר פה על ערכת השבבים האחרונה מבית . כאשר קונים מחשב לא

תמיד החדש ביותר הוא גם הטוב ביותר, לפעמים הדור הישן טוב יותר באופן פרדוקסלי (ראה מקרה

פנהום 1 מול הקונרו). אם אתה רוצה אפשרות שידרוג בעתיד, אתה צריך לדאוג שהלוח אם יתמוך

בו, שני לוחות האם במפרטים שהבאתי, יספקו לךאפשרות שידרוג טובה מאוד, אולם המלוח אם במפרט

האחרון יאפשר אפשרות שידרוג מעט טובה יותר שכן הוא תומך בAM3 וDDR3.

מעבד אינטל יהיה מבוזבז פה, כפי שראית המפרטים מבוססי אינטל מגיע ל1200-2000 ש"ח יותר מאלו

של . כרטיס הרשת האינטגרלים של לוחות האם היום מספיקים לחלוטין. מקלדת ועכבר אני אישית

עובד עם הכי דרק שיש ומאוד נהנה. (70 ש"ח לשניהם יחד).

כל מארז מגיע היום עם בקידמתו, ומקסימום מותחים מפצל מאחור, עולה 40 שקל לערך.

(שלי אגב תומכים ב4 מקדמה). היום הGHZ משחק פחות, הארכיטקטורה היא הקובעת, כך למשל

מעבד E5400 במהירות 2.9GHZ חלש משמעותית ממעבד בעל שלוש ליבות. כמובן שאם מדובר

באותה ארכיטקוטרה אז הGHZ משחק תפקיד חשוב.

לא בטוח שהמרפט ב1800 יספיק? לך על המפרט ב2600 שלי (שהוא אגב שווה מאוד את מחירו) הוא יספיק לך בבירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלי הוא המילה האחרונה בתחום הטכנולוגיה, מרבית החלקים נמצאים פחות מחצי שנה,

יש נטיה לאנשים במיוחד בפורום הזה להגזים עם המפרטים. כ"מ חיצוני יהיה כנראה יותר טוב

אגב אלו שהביאו פה הם לא (ה8400GT/GS חלש יותר מהמובנה) יותר טובים מהמובנה.

הלוח אם שהוא למעשה מה שמאפיין את המילה האחרונה בתחום הטכנולגיה שוחר לפני חודש או

חודשיים כולה, מדובר פה על ערכת השבבים האחרונה מבית . כאשר קונים מחשב לא

תמיד החדש ביותר הוא גם הטוב ביותר, לפעמים הדור הישן טוב יותר באופן פרדוקסלי (ראה מקרה

פנהום 1 מול הקונרו). אם אתה רוצה אפשרות שידרוג בעתיד, אתה צריך לדאוג שהלוח אם יתמוך

בו, שני לוחות האם במפרטים שהבאתי, יספקו לךאפשרות שידרוג טובה מאוד, אולם המלוח אם במפרט

האחרון יאפשר אפשרות שידרוג מעט טובה יותר שכן הוא תומך בAM3 וDDR3.

מעבד אינטל יהיה מבוזבז פה, כפי שראית המפרטים מבוססי אינטל מגיע ל1200-2000 ש"ח יותר מאלו

של . כרטיס הרשת האינטגרלים של לוחות האם היום מספיקים לחלוטין. מקלדת ועכבר אני אישית

עובד עם הכי דרק שיש ומאוד נהנה. (70 ש"ח לשניהם יחד).

כל מארז מגיע היום עם בקידמתו, ומקסימום מותחים מפצל מאחור, עולה 40 שקל לערך.

(שלי אגב תומכים ב4 מקדמה). היום הGHZ משחק פחות, הארכיטקטורה היא הקובעת, כך למשל

מעבד E5400 במהירות 2.9GHZ חלש משמעותית ממעבד בעל שלוש ליבות. כמובן שאם מדובר

באותה ארכיטקוטרה אז הGHZ משחק תפקיד חשוב.

לא בטוח שהמרפט ב1800 יספיק? לך על המפרט ב2600 שלי (שהוא אגב שווה מאוד את מחירו) הוא יספיק לך בבירור.

היי DXM

אם תוכל להביא את הצעתך האחרונה והמשוכללת לאחר כל ההערות והתוספות שלי בכדי שלא אלך לאיבוד בים האופציות שהובאו כאן

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, אני לא יכול לעשות את השיקולים בשבילך, בכל מקרה אם אין לך ראש שקט כך את זה

(למרות שהוא מיותר לדעתי) מעבד:

[..] AMD PHENOM II X3 720 (2.8GHz) - BLACK EDITION - BOX ¤719

לוח אם:

[..] GIGABYTE GA-MA785GMT-UD2H ¤519

זיכרון:

[..] OCZ 4096MB (2048MBX2) DDR3 1333 CL6 - REAPER HPC : OCZ3RPR13334GK ¤395

צורב DVD:

[..] LG DVDRW GH-22NS40 X22 - BLACK - SATA ¤125

מארז:

[..] ANTEC TWO HUNDRED w/o PSU ¤275

ספק כוח:

[..] CORSAIR CX400 : CMPSU-400CX ¤297

דיסק קשיח:

[..] SAMSUNG 500GB 16MB SATA2 7200 RPM - HD502IJ ¤284

מחיר סופי: ¤2614

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שהכי משתלם לך לקחת מערכת מבוססת INTEL E8400 מהבחינה שהוא מאוד מהיר,

וישמש אותך להרבה זמן לשימושים הללו.

Intel Core 2 Duo E8400 3.0Ghz BOX, יחידות 1

¤884

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=312

Gigabyte GA-EP43-DS3 P43 CHIPSET, יחידות 1

¤414

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=192

OCZ 4GB Kit DDR2 800Mhz Vista Gold D.Channel , יחידות 1

¤340

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=121

Samsung 320GB 7200RPM 16MB Sata2 HD321, יחידות 1

¤228

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=166

Sparkle GeForce 9400GT 512mb GDDR2 PCIe 64 Bit, יחידות 1

¤207

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=711

RaidMax Apex Black + RaidMax 400Watt, יחידות 1

¤273

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1089

צורב LG GH22NS30 SATA x 22 Black, יחידות 1

¤119

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=96

הרכבת מחשב עד 3000 ש"ח, יחידות 1

¤75

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=55

סה"כ מחיר לכל המוצרים:¤2540

המפרט הורכב באתר:http://www.rsm.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים

יש לי בעיה

ההצעות שהובאו כאן לא ניתנות לרכישה באזור המגורים שלי {אני גר בצפון הארץ - מגדל העמק}

זולות ככל שיהיו לא שווה לי לרכוש במקום כה רחוק {כמו IQPC שנמצאים באשדוד} וכשאזדקק לטיפול או אחריות אז מה אעשה?

ובנוסף אני מוצא עוד בעיה

לא כל המוצרים נמצאים בכל מקום ולכן קשה לקבל הצעת מחיר לאותם הרכיבים בדיוק וכל מקום מציע רכיב אחר למפרט של DXM שעליו יש תמימות דעים כי הוא טוב עבורי

אז מה לעשות?

האם משהוא {DXM?} יכול להביא מפרט מרשת ארצית שיש לה סניפים ברוב הארץ {לפחות בצפון} ושיהיה זהה או דומה למחיר ולמפרט הטוב ביותר?

תודה רבה ושנה טובה ומאושרת לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום למנהל

הדבר נעשה

תודה

ולכם החברים אני עדיין מבקש את עזרתכם

"יש לי בעיה

ההצעות שהובאו כאן לא ניתנות לרכישה באזור המגורים שלי {אני גר בצפון הארץ - מגדל העמק}

זולות ככל שיהיו לא שווה לי לרכוש במקום כה רחוק {כמו IQPC שנמצאים באשדוד} וכשאזדקק לטיפול או אחריות אז מה אעשה?

ובנוסף אני מוצא עוד בעיה

לא כל המוצרים נמצאים בכל מקום ולכן קשה לקבל הצעת מחיר לאותם הרכיבים בדיוק וכל מקום מציע רכיב אחר למפרט של DXM שעליו יש תמימות דעים כי הוא טוב עבורי

אז מה לעשות?

האם משהוא {DXM?} יכול להביא מפרט מרשת ארצית שיש לה סניפים ברוב הארץ {לפחות בצפון} ושיהיה זהה או דומה למחיר ולמפרט הטוב ביותר?

תודה רבה ושנה טובה ומאושרת לכולם"

מה גם שאין תמימות דעים לפתע ויש דעות כי עדיף מעבד אינטל

נו ... מה אני אמור לעשות?

בבקשה עזרה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום למנהל

הדבר נעשה

תודה

ולכם החברים אני עדיין מבקש את עזרתכם

"יש לי בעיה

ובנוסף אני מוצא עוד בעיה

אז מה לעשות?

תודה רבה ושנה טובה ומאושרת לכולם"

מה גם שאין תמימות דעים לפתע ויש דעות כי עדיף מעבד אינטל

נו ... מה אני אמור לעשות?

בבקשה עזרה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...