21:45 חיפה מתחילה את ההופעה השניה שלה בליגת האלופות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

21:45 חיפה מתחילה את ההופעה השניה שלה בליגת האלופות

freesoul23

Recommended Posts

אל תוציא את המרמור שלך על הקבוצה שלך פה.

איזה מירמור ואיזה בטיח? הוא צודק לגמרי, הכדורגל הישראלי הוא בדיחה.

וזה שבאיירן שיחקו גרוע, רק מחזק את טענתו(ושלא תטעה, הם לא היו בשיא היכולת, לדעתי אפילו לא בחצי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מאיפה אנשים מביאים את האופטימיות הזאת.

אני גם רוצה שחיפה תצליח, אבל חייבים להיות מציאותיים, הסיכויי של חיפה להוציא נקודות במשחק קובע (לא גארבג' טיים אחרי שהמקומות נקבעו), שואף לאפס.

בבית הזה כל שלושת הקבוצות עולות ברמתן על חיפה לאין שיעור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בבית הקודם שלושת הקבוצות עלו על הרמה של מכבי - מנצ'סטר יונייטד, קאייר לברקוזן ואולימפיאקוס. וגם אז במחזור הראשון הפסדנו בהפרש של 3.

אגב, משחק מצוין אתמול smilie_gruenweiss.gif.

מישהו מפה היה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה כנראה לא מבין יותר מדי בכדורגל\אוהד קבוצה יריבה ושמח לאיד נוכח התבוסה לבאיירן.

מכבי חיפה עמדה בכבוד מול קבוצה ענקית.

אדם אובייקטיבי יידע להעיד שהרמה של חיפה לא נפלה מאיירן בהרבה, ולולא החוסר המורגש בכושר גופני ביחס לגרמנים ייתכן מאוד שזה היה נגמר בתוצאה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה, באיירן במשחק רע ניצחה בקלות.

הבדלי הרמות הם אדירים וראו את זה למרות משחק גרוע של באיירן. שום קבוצה ישראלית לא צריכה לשחק ברמות האלה. אנחנו פשוט לא טובים מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיירן אולי היתה במשחק רע, אבל בקלות היא לא ניצחה.

ועצם העובדה שהיא התקשתה נגד מכבי חיפה (כשהם פתחו עם רובן, ריברי, ושוויינשטייגר) מעידה יותר על חיפה מאשר עליהם.

ההבדלים היחידים שהורגשו היו בדקות האחרונות של המשחק, כשעניין הכושר הגופני נכנס לתמונה. ובנושא הזה אין ספק, אנחנו בליגה מתחת.

אבל גופני זה הדבר שהכי קל לשפר בכדורגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בבית הקודם שלושת הקבוצות עלו על הרמה של מכבי - מנצ'סטר יונייטד, קאייר לברקוזן ואולימפיאקוס. וגם אז במחזור הראשון הפסדנו בהפרש של 3.

כלומר שבוע הבא מביסים את בורדו 3-0?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

בניגוד אולי לכמה אנשים שלא כל כך מבינים בכדורגל בכלל וכדוגל אירופי בפרט מדובר פה בבית שבו שלוש קבוצות מצוינות שבערך באותה רמה ומכבי חיפה אחת שברמה הרבה פחות טובה מהשאר. הדבר הזה הוכח כבר במחזור הראשון של ליגת האלופות.

חיפה הוגרלה לבית היחידי בו היא לא יכולה לעשות שום דבר ולא יכולה אפילו לסיים במקום השלישי, מה גם שהקבוצות בבית לא כל כך אטרקטיביות כמו בשאר הבתים.(למרות שבאיירן מתחילה להתחבר ולהיראות ממש מפחידה, אבל את המשוכה הזאת כבר עברנו).

לא יעזור, אם חיפה תצליח להוציא בבית הזה 2 נקודות זה יהיה הישג מכיוון ששלוש הקבוצות עולות על חיפה בכל אספקט של המשחק, מהשוער ועד החלוץ, מה גם שאי אפשר להשוות בכלל בין התקציבים של חיפה ושאר הקבוצות.

בנוגע למשחק הבא מול בורדו. משחק חוץ מאוד קשה מול קבוצה מאוד התקפית ומהירה ובעלת אחד השחקנים הטובים כיום בעולם - יוהאן ג'ורקוף.

חיפה תנסה להסתגר ולצאת למתפרצות תוך שהם מנצלים את המהירות של גאדיר וראיית המשחק של קטן. תיקו תהיה תוצאה מעולה לחיפה למרות שאני לא רואה איך ב-90 דקות החלק האחורי הבינוני של חיפה יכול לעמוד עם ההתקפה הפשוט מצוינת של בורדו. מקווה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

בניגוד אולי לכמה אנשים שלא כל כך מבינים בכדורגל בכלל וכדוגל אירופי בפרט מדובר פה בבית שבו שלוש קבוצות מצוינות שבערך באותה רמה ומכבי חיפה אחת שברמה הרבה פחות טובה מהשאר. הדבר הזה הוכח כבר במחזור הראשון של ליגת האלופות.

חיפה הוגרלה לבית היחידי בו היא לא יכולה לעשות שום דבר ולא יכולה אפילו לסיים במקום השלישי, מה גם שהקבוצות בבית לא כל כך אטרקטיביות כמו בשאר הבתים.(למרות שבאיירן מתחילה להתחבר ולהיראות ממש מפחידה, אבל את המשוכה הזאת כבר עברנו).

לא יעזור, אם חיפה תצליח להוציא בבית הזה 2 נקודות זה יהיה הישג מכיוון ששלוש הקבוצות עולות על חיפה בכל אספקט של המשחק, מהשוער ועד החלוץ, מה גם שאי אפשר להשוות בכלל בין התקציבים של חיפה ושאר הקבוצות.

בנוגע למשחק הבא מול בורדו. משחק חוץ מאוד קשה מול קבוצה מאוד התקפית ומהירה ובעלת אחד השחקנים הטובים כיום בעולם - יוהאן ג'ורקוף.

חיפה תנסה להסתגר ולצאת למתפרצות תוך שהם מנצלים את המהירות של גאדיר וראיית המשחק של קטן. תיקו תהיה תוצאה מעולה לחיפה למרות שאני לא רואה איך ב-90 דקות החלק האחורי הבינוני של חיפה יכול לעמוד עם ההתקפה הפשוט מצוינת של בורדו. מקווה לטוב.

לחיפה יש יכולת להציא יותר מ2 נקודות.

אין ספק שהיא הקבוצה הנחותה בבית (בהפרש די גדול). אבל משהו בסגל הנוכחי של חיפה נוצץ השנה, יש אווירה של קסם והצלחה, בניגוד לשנים הקודמות.

אני נזכר בתקופת בניון ומזרחי בגביע המחזיקות.

חיפה תקשה עליהם, ותגנוב נקודות (ששוות כסף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח להתפרץ לדיון הזה.

אני אוהד שרוף של מכבי חיפה ויש לי כמה דברים להגיד על הקמפיין הנוכחי שלה:

קודם כל, שלושת הקבוצות בהחלט לא הכי אטרקטיביות, אבל למרות זאת משהו כמו 38 אלף כרטיסים נמכרו עוד לפני שהתחילו כל שלושת המשחקים, מה שמוכיח שלמכבי חיפה יש קהל רעב טוב והוא פזור בכל חלקי הארץ ולא רק בחיפה.

מהבית הזה לא יהיה קשה להוציא נקודות, השאלה כמה נקודות, אני חושב שמכבי חיפה לא תוכל להשיג יותר מניצחון אחד, ואיזה תיקו או 2 בחוץ. במשחק הראשון מכבי חיפה עמדה מצויין אבל נפלה מהרגליים בדקה ה-60 ומשם באה ההתפרקות, באיירן לא ברמה של מכבי חיפה מבחינת גופני, מה גם שמכבי חיפה לא משחקת ברמות האלה באופן קבוע ושנתי כמו באיירן מינכן.

לא לשכוח גם שאחד השחקנים החשובים של חיפה, ג'ון קולמה, לא שיחק במשחק הזה וזה הוריד מאוד מאוד מהעוצמה של מכבי חיפה בקישור האחורי.

קולמה היה מתרוצץ ונלחם עם הגרמנים במרכז המגרש, לא בטוח שזה היה מונע הפסד, אבל 3-0 לא היה, וה-3-0 הזה ממש ממש לא משקף, יש פערים אבל במשחק הזה לא הגיע לבאיירן הרבה יותר מתיקו.

במשחקים הבאים תבוא מכבי חיפה עם םחות לחץ, פחות התרגשות של השחקנים הצעירים, ואני בטוח שכבר מול בורדו היה תשיג נקודות, גם אם זה בחוץ וגם אם זה בורדו שנמצאת בכושר מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...