בעייה של מניעת מנת ביצועים (DEP) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה של מניעת מנת ביצועים (DEP)

zoyaniv

Recommended Posts

שלום

בימים האחרונים מופיעה לי די הרבה השגיאה של מניעת מנת ביצועים, עד ללפני כמה ימים מעולם לא נתקלתי בתקלה הזו.

אין לי מושג איזו תוכנה גורמת לשגיאה המלווה גם בשימוש מוגבר במעבד והאטה כללית של המחשב

גם אני לא יודע איך אפשר לבדוק את גורם לתקלה.

אני אשמח לעזרה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגיאה לא מופיעה עם דפוס קבוע, לאחר מכן הוא אומר שהתכונית נסגרה אבל אני יכול להמשיך לגלוש ולעבוד כרגיל

התופעת לוואי היחידה שאיתי היא עומס על המעבד (בסביבות ה-60 אחוז)

החלטתי שקוראים לזה ככה כי זה מה שהויסטה אומרת אחרי השגיאה היא מחפשת פיתרון אז מציגה את דף העזרה של התכונה הזו- DEP מניעת מנת ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במנהל משימות תסמן "show processes from all users" ואז תבחר למיין את הטבלה לפי CPU ותגיד לי מה לוקח לך זמן מעבד בצורה מוגזמת.

עד כמה שידוע לי אין דרך למצוא את התוכנה הבעייתית רק לפי ההודעת שגיאה הזאת. מה שאתה צריך לעשות זה לעצור תוכנות שהותקנו בזמן האחרון שיכול להיות שגרמו לבעיה. כמו כן תבצע סריקת וירוסים עם malwarebytes.

שגיאת data execution prevention נגרמת מתוכנה (או וירוס) שמנסה להריץ קוד שמוגדר כנתונים. כלומר המערכת הפעלה לא זיהתה או קיבלה רשות להריץ את הקוד הספציפי בתור תוכנה אז המעבד מזהה את זה ועוצר את זה. זאת פונקציה של אבל תוכנות שכתובות בצורה גרועה יכולות לגרום לבעיה הזאת.

איזה תוכנות רצות אצלך לפני השגיאה?

אתה לא מצליח לראות איזה תוכנה נסגרת בעקבות השגיאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...