ריבוי ערוצים בחלונות 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריבוי ערוצים בחלונות 7

crazydiamond

Recommended Posts

איך אפשר להוציא AC3 או DTS כשאני צופה בקובץ MKV או DIVX דרך המחשב למגבר? ב אין בעיה, אך ב 7 אני לא מצליח וה AC3 FILTER לא משפיע ולא עושה כלום, אני מחובר בחיבור דיגיטלי קואקסיאלי למגבר עם כרטיס קול XFI XTREMEMUSIC.

אשמח לרעיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די מצחיק אבל אני במצב דומה. אמנם הצלחתי לקבל בSPDIF את ה AC3 נראה לי באחד מהנסיונות אבל אחרי הסרה של הקודקים לא הצלחתי לשחזר את זה.

התקנתי 7 64BIT ויש לי XFI AUDIO - הכל עם דריברים אחרונים מחובר למגבר של NAD בצורה קואקסלית.

מתי שזה פעל לי זה היה עם החבילות (32+64) של SHARK007 אם אני לא טועה. כמובן שאודיו רגיל PCM פועל דרך היציאה הדיגיטלית.

כרגע התקנתי שוב, את המערכת. את עניין הAC3 ו DTS אני דוחה בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה לא :-X

חשבתי שזה יהיה רלוונטי גם לכם.

אני משתמש בכרטיס קול הפנימי ומחוברים עליו 5.1 אבל לא עם מגבר סראונד (הקדמיים מוגברים לבד והשאר עם חלק ממערכת למחשב)

אני מנגן קבצי DTS וזה עובד בסדר.

אני מתאר לעצמי שזה יעבוד גם לך, כי הבעיה היא במחשב ולא במגבר...

יש לי 32 ביט

במחשבה שניה אני חושב שלמוסיקה אתה לא צריך את כל זה, הרי אפשר לנגן גם עם והוא מזהה יפה את ה5.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה לא :-X

חשבתי שזה יהיה רלוונטי גם לכם.

אני משתמש בכרטיס קול הפנימי ומחוברים עליו 5.1 אבל לא עם מגבר סראונד (הקדמיים מוגברים לבד והשאר עם חלק ממערכת למחשב)

אני מנגן קבצי DTS וזה עובד בסדר.

אני מתאר לעצמי שזה יעבוד גם לך, כי הבעיה היא במחשב ולא במגבר...

יש לי 32 ביט

במחשבה שניה אני חושב שלמוסיקה אתה לא צריך את כל זה, הרי אפשר לנגן גם עם והוא מזהה יפה את ה5.1

אין קשר, ברגע שאתה מחובר אנלוגית לא אכפת לסאונד המפוענח איך קראו לו לפני, מה שיוצא זה דבר אחד שנקרא אנלוגי.

התרד הזה מדבר על הזרמת AC3 ו DTS כקובץ דיגיטלי למגבר חיצוני שיבצע את הפיענוח, מה שנקרא SPDIF. כדאי שתערוך את ההודעה שלך שלא "יתבלבלו לטובה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...