צריך את עזרתכם - רעיונות לסרט קצר (עד כ-15 דקות..) ליצירתיים שמביניכם . - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את עזרתכם - רעיונות לסרט קצר (עד כ-15 דקות..) ליצירתיים שמביניכם .

night-fire

Recommended Posts

הוטלה עליי השנה משימה בבית הספר , פרוייקט הגמר - להכין סרט קצר באורך של עד 15 דקות.

אני עושה את הסרט עם עוד 3 חברים כאשר אני העורך מביניהם..אך בכל זאת,לאף אחד מהם לא היה רעיון הגיוני לסרט נחמד.

אשמח לקבל מכם הצעות לסרטים(תכתבו את הרעיון שלכם אפילו בשורה ,שתיים..אח"כ ננפח את זה )

לצערי אין לי מה להציע בתמורה לרעיונות שלכם חוץ מלאפשר בסופו של דבר להוגה הרעיון לראות את הסרט המוגמר.

תודה רבה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה כמה רעיונות לאוויר שתוכלו לחשוב עליהם,

אתם יכולים לעשות סרט אימה, משהו עם חושך ומוזיקה מותחת

עובד מצויין ;D

או שאתם יכולים לקחת את זה לדרמה על בחור שקורה לו משהו מוזר, מאין דרמה- בדיוני

שחקו עם הדמיון שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה תגובות לא ממש ענייניות,אני אנסה להיות קצת יותר רציני...

לדעתי,בגלל שמראש מדובר בסרט קצר וחסר תקציב,הבחירות מוגבלות ונעות בין משהו צפוי למדי(איזו עלילה עם תלמידים בבית ספר...),או משהו רדיקלי ומוטרף לחלוטין,שיפתיע את כולם ויגרום להם להתגלגל מצחוק(לדעתי שום דבר אחר לא ילך,סרט קצר לבית ספר זו לא הבמה לדרמה סוחטת דמעות..)

בכל מקרה,אני אישית הייתי עושה סרטון על חיי כלב(או חתול,או כל חיה אחרת שבאה לכם לראש..)..פשוט צילום סצינות יומיומיות/מוזרות שבהן תקחו אתה וחבריך חלק,ואח"כ הוספה של תגובות מצחיקות מפי הכלב(כלומר דיבוב של הכלב)..זה פשוט למדי,יש הרבה מקום לקומדיה,זה מקורי וחמוד..בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ כשאני צופה בסרטים בסגנון הזה שנעשו במסגרות כאלו אני מרגיש מבוכה רבה...

למרות שת'כלס אין לך הרבה ברירה או אפשרות למשהו יותר טוב. אני הייתי מסכים איתך רק בלי החלק של הדיבוב אבל זה עניין של טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה חברים שלי מהכיתה עשו סרט לפרויקט בספרות ואני ערכתי להם את זה אני יעלה אותו כאן ותראה אם זה נותן לך רעיונות טובים.

התקציב שצריך - כלום:)

רק ושחקנים ובית ריק

אני יודע שהמשחק לא משהו וזה לא צילום רציני כל כך אבל בכל זאת אפשר לשפר את זה -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות .

אני לא רוצה לעשות סרט רגיל שיראה כאילו עשיתי כדי לצאת ידיי חובה.

העריכה יכולה להיות ממש טובה - אני אישית חובב מאוד גדול של תוכנות כמו After Effect ו-Primiere וכנראה אערוך איתם את הסרט (בעוד כל שאר התלמידים יצטרכו שהמורה יערוך להם ב-Pinnacle Studio .

הצילום גם כן יכול להיות מעולה .. יש לנו בבצפר מצלמות מאוד מאוד נחמדות ואישית יש לי בבית מצלמת HD והצלם שלנו אכן מוכשר (ניסיון מהסרט הקודם שעשינו ..שאגב היה על ילד שעושה תאונת דרכים,הורג בה את חבר שלו ומנסה להתאבד..)

לדעתי הסרט שלנו יכול לצאת ממש מדהים במידה ויהיה רעיון נחמד .

דוקומנטרי לדעתי יהיה משעמם .. שנה שעברה רוב התלמידים שאני זוכר (שהיו כיתה מעליי) עשו דוקומנטרי על כל דבר אפשרי (וכן היה גם על חייו של חתול ) .

אני רוצה לעשות משהו מקורי מאוד בסגנון שני הסרטים הקצרים המדהימים הללו (ממליץ מאוד מאוד לראות !):

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

[glow=red,2,300]שלום גם לי היה את העבודה הזאת בבית הספר וגם אני שאלתי :)

חברה שלי אמרה לי רעיון אבל לא כל כך אהבתי אז אולי אתה תאהב מישהו שקורא לו דברים מוזרים כל היום ובסוף הוא מגלה שזה היה חלום וכשהוא קם הוא פתאום רואה מישהו מהחלום שלו ואז הוא צועק ונגמר הסרט קצת אני חושבת שזה קצת מוזר ונדוש אבל לכל אחד יש טעם אחר

נ.ב: אני עדיין מחפשת רעיונות[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...