הרב עובדיה: מותר להרוג מי שמזלזל בתלמידי ישיבה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב עובדיה: מותר להרוג מי שמזלזל בתלמידי ישיבה

MishaK

Recommended Posts

זה בדיוק כמו העניין עם הדילוגים בתנ"ך - אפשר למצוא כמעט כל צירוף של מילים בספר כזה גדול. אז אחרי שקורה אירוע (כמו אסון היסעורים), מתיישבים בני ישיבות ומנצלים את הזמן והכסף הניתנים להם כדי למצוא עדויות לזה שבתנ"ך היה כתוב שהאסון הזה יקרה.
אני מניח שלא הבנת את כוונתי. אני דיברתי על הוכחות מדעיות לדברים כגון בריאת העולם וכו' שמוכיחות שמה שכתוב בתורה באמת נכון. IMHO, דברים כגון למצוא רצף אותיות שמוכיח בכתובים שחזו אסון כזה וכזה זה באמת די שטויות.

Have Fun,

.HaCoL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח שלא הבנת את כוונתי. אני דיברתי על הוכחות מדעיות לדברים כגון בריאת העולם וכו' שמוכיחות שמה שכתוב בתורה באמת נכון. IMHO, דברים כגון למצוא רצף אותיות שמוכיח בכתובים שחזו אסון כזה וכזה זה באמת די שטויות.

Have Fun,

.HaCoL

איפה בדיוק יש הוכחות שהעולם נברא לפי מה שכתוב בתנך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Have Fun,

.HaCoL

הבנתי בדיוק את כוונתך.

יכול להיות שפספסתי משהו, אבל איפה בדיוק ראית הוכחות לבריאת העולם?

חוץ מזה, בריאת העולם (הביטוי הזה מצחיק אותי כל פעם מחדש ;D) לא הייתה אמורה להיות לפני כ-5000 שנה?

כמה שאני יודע, יש הוכחות מדעיות לכך שה"עולם" היה קיים הרבה לפני זה.

וכמו שאמרתי כבר, זה שיש הוכחות לכך שכמה אירועים שמתוארים בתורה קרו, זה לא אומר שכל מה שכתוב שם נכון.

יכול להיות שבני באמת נדדו במדבר - זה לא אומר שה' הוביל אותם.

יכול להיות ששם הם גיבשו את החוקים ואת האמונה שלהם - זה לא אומר שה' נתן למשה את לוחות הברית.

יכול להיות שדוד היה באמת מלך - זה לא אומר שה' בחר בו (למרות שאני בטוח שקל מאוד היה לשכנע את עם , בערך כמו שהיום קל לשכנע את המאמינים).

יכול להיות שבני היו עבדים במצרים - זה לא אומר שסיפור 10 המכות היה אמיתי.

תראה לי הוכחה אחת, אמיתית לזה שה' היה קיים\פעיל באותם ימים.

אתה לא יכול אפילו להוכיח לי שה' קיים\פעיל היום, אז לנסות להוכיח לפי ארכיאולוגיה?

אני מתחייב פה ועכשיו, שאם תצליח להוכיח לי שה' קיים\פעיל היום או בימים ההם, אני חוזר בתשובה ומייד מתחיל להרוג את כל מי שמזלזל בבחורינו המצוינים (אולי ככה ה' יסלח על חטאי).

דילוגי האותיות והגימטריה זה סתם עוד דוגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

יכול להיות שבני היו עבדים במצרים - זה לא אומר שסיפור 10 המכות היה אמיתי.

.

דיי הראו בערוץ ההיסטוריה איך זה ליכול לקרות (התפרצות הר הגעש שהחריב את סנטוריני וכנראה גם הטביע את אטלנטיס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כן גם ראיתי את זה בערוץ 8 (ערוץ שהיה עד לא מזמן, שמאלני ופאשיסטי.)ראיתי גם תוכנית של שעה וחצי עם ארכיאולוגים מפורסמים שמצאו את הערים המרושעות סדום ועמורה(ים המלח), מצאו קרקע מפויחת, וממצאים אחרים(אבני בתים, גדרות, חומות, עצמות.) שהערים הללו אכן היו קיימות.

והם אכן נשרפו בצורה בלתי מוסברת.

דרך אגב לכל אלה שמצטטים מאתר חופש, לדעתי זה הדבר המפגר ביותר שמישהו יכול לעשות(נו טוב, ילדים קטנים.), לבנות את השקפת העולם שלו על ידי אתר שנכתב באופן אינטרסנטי על ידי בני אדם.(צבועים מגעילים.)

ב. מנהלים אותו אנשים די טיפשים, שלתולעת יש יותר עמוד שידרה מהם.(אלה שיברחו לחו'ל אם תפרוץ מלחמה.)

ראיתי את המנהל של האתר מתווכח עם אמנון יצחק, נכנס בסערה, לי יש את התשובות, וככל שהזמן עבר, ואמנון יצחק שם לו עובדות! עובדות שנתמכות על ידי מדענים, הוא רק הגיב במחי יד. לא הייתה לו שום יכולת להשיב נגד התשובות של הרב, הוא פשוט שטף אותו מול 300 איש.הדבר היחיד שיש לו זה פאראנויה מחרדים, לא שום רצון להוכיח את האמת, רק שינאה. וגם את החבר הדביל שלו, פשוט אולטרא גיק, ניסה להיכנס איתו(אמנון יצחק) לפרטים בתיאוריות בפיזיקה בשביל לתת לו עליהם תשובות, ושאל אותו אם אמת שההוכחה היא כך וכך. הוא לא הבין מה הוא רוצה ממנו. עד שאמנון יצחק הבין, וירד ממנו.

בכל מקרה, אלוהים גדול, ואני מקווה שהעם הזה יתאחד.

הא כן, התורה מצווה אותנו אפילו להיזהר(מזהירה אזהרה חמורה.) מצער , זה עוון גדול. אז כל שכן שמדובר בבני אדם. (מלבד רשעים מסוימים שהייתי עושה אותם בכיף.) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תגיד Micahell bet, אם אתה כל כך תומך בתורה...אתה מסכים שיתפללו למען שלומם של המתנחלים במקום שחיילים, שמסכנים את חייהם בשביל עז, ישמרו עליהם?

אם כן, אני מוכן להגיע לבית כנסת ולהניח תפילין כל בוקר.

נ.ב.

אם השמאל פאשיסטי (יודע מה פירוש המילה?) אז מה הימין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או באמת, FFS , מאיפה אתם מגריצים את השיט הזה?!

אני אומר לך עובדה שקיימת כבר משחר הימים(בערך :) ) כל יום שבת שמוציאים ספר תורה, יש ברכה מיוחדת לחיילים, הברכה הזאת כל כך יפה, כל כך עוצמתית, שאפילו אם ביאליק ינסה לכתוב משהו, הוא רק ידגיש כמה הסיגנון שלו קטן ליד המקורות. (זה לא מנע ממנו לשאוב דברים בטונות מהמקורות ומימיו בישיבה.) אם תרצה אעלה אותה לפורום.

ואני כשהייתי בישיבה(בערך, בסך הכל 5 חודשים.)כשהיו פיגועים, הרבנים עצמם היו בכמעט עצב אישי, והיו מורים לנו לקרוא תהילים למען החיילים, ולמען המשפחות, כמובן שלמען החיילים, נתנו את הלב, בחברה החרדית אוהבים ומוקירים את החיילים את מי שהם, אל תחשוב לרגע אחרת.

בקשר לשמאל הפאשיסטי והבוגדני, דבר ראשון אין ולא יכול להתקיים שמאל בארץ, מה שיש פה זה חבורת מוטרפים שהם גזענים רק כלפי יהודים אדוקים, ושומרי מסורת.

אז כן הם "פאשיסטים" כלפי אחיהם, אתה מבין, לשמאל המוטרף ולכמה אהבלים בדיון הזה יש נטיה לראות את עצמם טובים מהחרדים(not!). ככל שהם שונאים אותם יותר, הם מרגישים "עליונים" יותר, וככה הם מזינים את עצמם, הטיפשים.

אז לסיכום, הערב רב הזה הוא אכן פאשיסטי ובוגדני, ויש לי הערכה יותר למחבלים עצמם מאשר להם, כי המחבל אומר לך דוגרי מה הוא חושב עליך, אלה פועלים מכל הצדדים, ובשקט, ובהרבה שינאה וגזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אז יאללה, להפסיק לשלוח חיילים לשמור על מתנחלים שסוגרים להם את החשמל בשבת, זורקים אותם בחוץ בחורף ושולחים אותם לרדוף אחרי עיזים. חבר שלי יושב לידי וקורא מה שאתה כותב, הוא פשוט מזועזע. הוא אגב שמלאני, לפני השחרור הוא היה עסוק בלסכן את החיים שלו בשביל שאנשים כמוך ידברו בצורה בזויה.

לחלק השני של ההודעה שלך אני אפילו לא אגיב, פשוט עצוב.

גם לא ענית לי על השאלה, האם אתה יודע מה פירוש המילה "פאשיסטי"?

גם אל תטרח לענות, את המילים המסוכנות שאתה משתמש בהם תשמור ליום הדין שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצב הזה נצטרך לפתוח דיון חדש, אני שונא לגנוב דיונים, אבל גם שונא שזורקים האשמות עלובות ובזויות כמו שאתה טוען, ומקווה שאני לא אנפץ אותם.keep dreaming baby.

תיראה, אם החיילים האלו כל כך טיפשים שהם סיכנו את חייהם ורדפו אחרי עיזים בגלל שאמרו להם, אני לא מרחם עליהם.(אני לא אעשה את זה.)

בקשר להתעללות שאמרת, אני נשבע לך בכל היקר לי, שאם הייתי שם(אין מצב ש "שם" זה מקום שהסכנה בו רבה מידי.) והיו שומרים עלי, וזה כרגע לא משנה לי חייל ממוצא זה או אחר(דרוזי/בדואי, שאני מחבב ומכבד מאוד.) הייתי יוצא מגדרי בכדי לגרום לו להרגיש טוב, כי הוא שם בשבילי, אני מסרב להאמין להתעללויות האלה, אני לא תופס את זה.

אבל בקשר לחשמל בשבת, יכול להיות שזה היה שעון שבת? זה נכבה אוטומטית.

בקשר לחבר שלך, אני גם המום מהשמאלנים(לא מהזן השפוי.) שבכסילותם או פחדנותם, הם גזענים כלפי, וכלפי כל מי שאיננו נעול על השקפת עולמם.(ימין רגיל לא כ''ך או משהו קיצוני דומה.)

והם קוראים לזה "נאורות". הם לא נחשבים בשבילי בכלל. אבל זה עדיין מכעיס אותי, שחברה ימנים, מראשון, אשדוד , ת''א,(וכו') או סתם בחורים דתיים מהתיישבות זאת או אחרת (שהם ברובם לא משרתים בצבא,אלא אם כן מדובר רק בסיירות ומעלה) שומרים עליהם, והם מעיזים (בעידוד גורמים שמאלנים מוטרפים.) לקרוא להם "טיפילים, "נטל על המדינה"(הציבור הכי משכיל ותורם שיש למדינה.) "מתנחבלים" "פאשיסטים.". ושאר המילים המסוכנות של ימי השינאה שלפני יום הדין.

תודה שלא הגבת לגבי הענין הפאשיסטי, זה מרתיח אותי ואני לא רוצה לעסוק בו. הלוואי והייתי טועה בהגדרתי חלק מהישראלים, אבל מה לעשות, אני פשוט פאקינג רייט.(משחק מילים קטן.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ..

והם קוראים לזה "נאורות". הם לא נחשבים בשבילי בכלל. אבל זה עדיין מכעיס אותי, שחברה ימנים, מראשון, אשדוד , ת''א,(וכו') או סתם בחורים דתיים מהתיישבות זאת או אחרת (שהם ברובם לא משרתים בצבא,אלא אם כן מדובר רק בסיירות ומעלה) שומרים עליהם, והם מעיזים (בעידוד גורמים שמאלנים מוטרפים.) לקרוא להם "טיפילים, "נטל על המדינה"(הציבור הכי משכיל ותורם שיש למדינה.) "מתנחבלים" "פאשיסטים.". ושאר המילים המסוכנות של ימי השינאה שלפני יום הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...