הרב עובדיה: מותר להרוג מי שמזלזל בתלמידי ישיבה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב עובדיה: מותר להרוג מי שמזלזל בתלמידי ישיבה

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח The_Exorcist

אתם יודעים מה נהדר?

היום אפשר לקלל את השופט בבית המשפט ואסור לעשות לכם כלום.

גם אפשר להסית ולא יעשו לכם כלום.

הכל תודות לרב הגדול עובדיה יוסף.

מעניין מה יקרה אם מישהו באמת יעשה משהו מהוראותיו של הרבי הקדוש, אולי סוף סוף יכניסו את הגוש צחנה הזה לצינוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אם הוא ימשיך ככה, המקום הבא שהוא יהיה בו זה בית קברות

ואמרו אמן.

אתה יודע מה נהדר? עכשיו אפשר להסית בראש חוצות ולא יכולים לעשות כלום. איזה כיף >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אידיוטים אתם בכלל לא מבינים על מי אתם מדברים !

גם בעיני לא מצא חלק ממה שהוא אמר למרות שחלק נכון, אבל בחיים שלי גם תחת עינויים לא הייתי מדבר עליו ככה....

איזה חלק בדיוק ממה שהוא אמר נכון????

הכל שטויות!! ועל שטויות כאלה הוא ישלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בוודאי מכירים אותי, שונא חרדים ומאמין ב"הקם להורגך השקם להורגו". שרק ינסו לגעת בי.

http://news.walla.co.il/?w=/1/435616

א. רב עובדיה אינו מיצג את _כל_ החרדים

ב. וולע לא מייצג את המציעות

נ.ב. אני מקווה שהטרד הזה לא מיצג את האינטלגנציה הממוצעת שלנו , אחרת אנו בבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אידיוטים אתם בכלל לא מבינים על מי אתם מדברים !

גם בעיני לא מצא חלק ממה שהוא אמר למרות שחלק נכון, אבל בחיים שלי גם תחת עינויים לא הייתי מדבר עליו ככה....

אידיוט, על מי אנחנו מדברים?

אולי אם מישהו באמת יתחיל לרצוח אנשים לפי הוראותיו של הרב ה"גאון" יתחילו לעשות משהו. אז יאללה, אפשר עכשיו לצאת לרחוב ולהרוג סתם אנשים כי הרבי אמר.

תחי איראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Will do sir!

I'm sure that I can arrange you to be the executer ;D

אולי אם מישהו באמת יתחיל לרצוח אנשים לפי הוראותיו של הרב ה"גאון" יתחילו לעשות משהו. אז יאללה, אפשר עכשיו לצאת לרחוב ולהרוג סתם אנשים כי הרבי אמר.

תחי איראן.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזלזל בתלמידי ישיבה.

האמת היא שאני מזלזל בכל מי שעדיין צריך להאמין ב"כוח עליון" כדי להסביר תופעות שלא מסתדרות לו בחיים.

זה בטח יעורר ויכוח ענק - אבל לא אכפת לי.

לדעתי הדת (באופן כללי) היא מחסום לידע, לאינטיליגנציה, לתרבות, לקידמה...

ממה הרב היה מרוצה? אם כל עם היה הופך לתלמידי ישיבה? אני רוצה לראות לאן היינו מגיעים בצורה כזאת.

בלי השכלה (השכלה אמיתית, לא "תורנית"), בלי , בלי עבודה.

ומי בדיוק היה משלם לכל הפרזיטים שיושבים וטוחנים מים שנטחנו כבר אלפי פעמים ומקבלים על זה כסף? המדינה?!?

הם צריכים להגיד תודה שהחילונים עוד לא התחילו להאבק בזה כמו שצריך.

אתם רוצים להיות מטומטמים, בורים, וחסרי השכלה? לבריאות, אבל לא על חשבון המדינה. מצידי תגייסו כסף מתרומות, מצידי תמכרו קמיעות של "נחמן מאומן" או של ה"משיח" למטומטמים אחרים שמאמינים לשטיות האלה ומוכנים לשלם עליהם כסף.

לא רוצים לנסוע או לקנות בשבת? לא צריך. אבל לי מותר וזו זכותי המלאה.

רוצים להביא 10 ילדים לעולם? שיהיה. אבל שלא יחיו על חשבון האנשים שכן עושים משהו עם החיים שלהם.

רוצים לשמור על האמונה שלכם? יופי. אבל תעזבו אותי בשקט.

שלא לדבר על זה שהיום היהדות היא פשוט עבודת אלילים. קמעות, שמנים, ברכות, של "קדושים", עלייה לקברים...

אם משה היה רואה מה שהולך פה הוא היה שובר גם את לוחות הברית השניים.

קצת אוף טופיק? גם לא אכפת לי. עצבנה אותי הכתבה אז אני מוציא הכל (לפחות את כל מה שאני יכול לחשוב עליו כרגע - הרשימה עוד ארוכה).

עוד חומר למחשבה (קצת לא קשור):

שמתם לב פעם לזה שלאף אחד מהאנשים החשובים בתנ"ך (כל אחד שיש סיפור מאחוריו) או אפילו מכל האנשים המוזכרים בתנ"ך - אין אותו שם פרטי?

לא תקראו על אף אחד שקוראים לו משה, יצחק, אברהם (חוץ מהמקור, כמובן), למרות שהיום לאלפי אנשים קוראים בשמות אלו.

קצת חשוד לא?

תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...