x1950xt למה הוא שווה ביכולות לעומת דור ה-4000?? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

x1950xt למה הוא שווה ביכולות לעומת דור ה-4000??

gilad267

Recommended Posts

ההבדלים הם שמיים וארץ... אין קשר בן הכרטיס מבחינת ביצועים ולא מבחינה טכנולוגית...

X19XXX כוללת תמיכה ב DX9C לעומת 10.1 בסידרת 4000, מבחינם ביצועים אין שום מקום להשוואה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו.. החדשים תומכים ב 10.1.. מה זה נותן ? 10% תוספת ביצועים ב 3 משחקים ? ::)

בביצועים אתה צודק לגמרי אבל מי שלא משווה עם החברים שלו "למי יש יותר גדול", והוא בעל 19" ומטה, הכרטיס עושה עבודה מעולה גם

במשחקים של הדור הנוכחי, מניסיון.

תחשוב שרוב המשחקים היום אמורים לרוץ על ה360, ונכון שקשה מאוד להשוות כי זה שונה אבל בכוח הוא משהו כמו הכרטיס הזה ככה שכל

משחקים שעובר פורט כמו שצריך רץ טוב, כולל באטמן החדש למשל שרץ לי חלק לגמרי עם הגדרות מלאות (בלי AO - זה כבר מוגזם) ברזו' של 19".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו.. החדשים תומכים ב 10.1.. מה זה נותן ? 10% תוספת ביצועים ב 3 משחקים ? ::)

בביצועים אתה צודק לגמרי אבל מי שלא משווה עם החברים שלו "למי יש יותר גדול", והוא בעל 19" ומטה, הכרטיס עושה עבודה מעולה גם

במשחקים של הדור הנוכחי, מניסיון.

תחשוב שרוב המשחקים היום אמורים לרוץ על ה360, ונכון שקשה מאוד להשוות כי זה שונה אבל בכוח הוא משהו כמו הכרטיס הזה ככה שכל

משחקים שעובר פורט כמו שצריך רץ טוב, כולל באטמן החדש למשל שרץ לי חלק לגמרי עם הגדרות מלאות (בלי AO - זה כבר מוגזם) ברזו' של 19".

מה הקשר לכמה זה מוסיף ?

טכנולוגית הכרטיס נחות בהרבה...

זה שהוא מריץ משחקים מסויימים על הגדרות גבוהות לא הופך אותו לחזק... הוא מיושן וזאת עובדה, כרטיסים חדשים וחזקים ממנו מציגים ביצועים פושרים בחלק מהמשחקים, אין קסמים. אתה יכול כרגע להגיד "וואוו" מזה נותן להם בדיוק ?! אבל אם היה לך כרטיס מהסידרה הנ"ל לא היית אומר את זה ;)

ואגב, יש לי כרטיס כזה, אני מודע למה הוא מסוגל ולמה לא.... :xyxthumbs:

מה שגם עכשיו שהסידרה מקבל עדכון דרייבר פעם ב 4 או יותר חודשים הורגת את הסידרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסיקו את התמיכה לגמרי, הלוואי דרייבר כל 4 חודשים, קאקות. :pissed:

תקשיב, אם יש לו אופציה עכשיו לקנות ביד שנייה אותו אז אני אגיד בפירוש, לא ! כי הוא באמת מיושן.

אבל הקטע שאתה אומר שהכרטיסים החדשים כל כך חזקים וטובים אבל גם אתה תכלס יודע שמאז קרייסיס הפסקנו להיתקדם ולא ניראה באופק משהו

מיוחד אז אין הרבה מה לעשות עם העודף כוח הזה, שלא תבין אותי לא נכון, אני לא אומר שזה רע, עוד כוח זה תמיד טוב.

לגבי הטכנולוגיה, מה אכפת לי ? אני לא נהנה מהידיעה שהכרטיס שלי יודע DX10.1, אני נהנה ממה שאני רואה, שבזה אין הרבה הבדל.

הערה שאני חייב לציין שלא יהיו אי הבנות : כל מה שנאמר מתייחס לרזו' של 19" בלי פילטרים ובלי AO !

מעל זה זה באמת יותר מידי לכרטיס הזה, רק חבל שיש אנשים שאלו הדרישות שלהם וממליצים להם על כרטיסים ב 700 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שמקרייסיס הפסקנו להתקדם זה נכון, אבל לא חסרים משחקים מעבר לקרייסיס שלא יעבדו מספיק טוב על X1950.... הוא כרטיס שהיה הכי חזק לזמנו ואני בעצמי שילמתי עליו חבילות של כסף... היום הכרטיס דורש לא מעט פשרות... כמובן שתלוי בגודל הרזולוציה...

בגדול ההבדלים בן X19XXX לבן HD4000 הוא גדול מידיי... הם לא ניתנים להשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 1900xt שלא כל כך הרבה מאחורי 1950xt והוא ממש נאבק ברזולוציה של 1920x1200

הערה שאני חייב לציין שלא יהיו אי הבנות : כל מה שנאמר מתייחס לרזו' של 19" בלי פילטרים ובלי AO !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...