גוגל לא עובד בIE8. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוגל לא עובד בIE8.

Guy950

Recommended Posts

היי לכם, במחשב הנוסף שיש בבית הוא משמש לעבודות מחקר ויש בו שימוש רב מאוד של גוגל ואקספלורר 8. לאחרונה החלה בעיה מוזרה בו שבגוגל לא ניתן כלל ללחוץ על הלינקים, אלא רק לכתוב בשורת החיפוש.

ניסיתי לאתר וירוסים ותקלות עם האנטי וירוס (אנטי וירוס נורטון 2009) Defender ובSpybot וכולם איתרו כל מני דברים ומחקו אותם. הבעיה לצערי עדיין נמשכת אז ניסיתי לעשות שחזור מערכת ללפני שהתקלה התחילה ומשום מה השחזור מערכת נכשל, אז עשיתי לזמן יותר ישן, שוב נכשל ולזמן עוד יותר ישן ושוב נכשל.

הבעיה עדיין נמשכת, האנטי לא מוצאים דבר והמחשב לא מוכן לעשות שחזור מערכת!

מישהו יכול להגיד לי מה לעשות בבקשה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוצעה עריכה

- תבדוק אם הותקנה איזושהיא תוכנה חדשה , על ידך, או אוטומטית (ל ידי מייקרוסופט, או אולי גוגל) ותנסה לראות אם יש קשר בניהם לבין חוסר היכולת להגיע לאתרים על ידי לחיצה על קישורים - תנסה לשחזר את הפעולות האחרונות שבוצעו במחשב מאז שאתה זוכר שהכול היה בסדר, ולהסיר אותן.

- אפשרות אחרת, תנסה לחזור ל-IE7 .

תבדוק בהגדרות של סרגל הגוגל אם ישנה הגבלה/התניה כל שהיא.

- חוסר האפשרות ללחוץ על לינק, נראה כמו איזה ווירוס, או הגנה כלשהיא על האפשרות ל"העיר" איזה וירוס (המצב הזה לא מאפשר לך לטעות וללחוץ על לינק "מסוכן"....למה זה חשוב פתאום איני יודע)

- לגבי אי יכולת השיחזור: ישנם שמבטלים כללית את יכולת השיחזור, עד כדי "העלמת" לשונית השיחזור שנמצאת במאפינים דרך 'המחשב שלי' ופשוט האפשרות הזו נעלמת כלייל. אצלך היא קיימת אך השיחזור נכשל; תנסה להכנס במצב בטוח, ותנסה לבצע שיחזור.

- איני בטוח שהעצות שלי יעזרואך בכל זאת.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב זה קורה לך רק עם לינקים בגוג?

אם אתה מחפש משהו דר החיפוש של MSN למשל, שם הפעלת הלינקים תקינה?[br]פורסם בתאריך: 29.08.2009 בשעה 12:51:04

תנסה לעשות איפוס דפדפן... tools- options-reset

וואלה

נשמע רעיון טב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי דרך לאפס את הדפדפן, איפה זה בידיוק נמצא?

זה קורה רק בחיפוש של גוגל, בשאר מנועי החיפוש הכל סבבה.

וקשה לי להיכנס לסייפ מוד, זה מחשב של והם שינו את הכפתורים של הביוס בחיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tools->internet options->advanced->reset (כפתור למטה)

בקשר לסייף מוד, לך ל:

start->run->msconfig

ובלשונית general תסמן לו לעשות ב diagnostic startup.

ואז תעשה ריסטרט. הוא יעלה בסייף מוד.

אחרי זה כשאתה בסייף מוד, כשאתה רוצה לחזור למצב רגיל, תלך לאותו מקום ותסמן לו לעלות בnormal startup.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...