יש רסיברים שיפעילו מוסיקה רק בשני הקידמיים, ולא בסראונד? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש רסיברים שיפעילו מוסיקה רק בשני הקידמיים, ולא בסראונד?

ice2k

Recommended Posts

נכון , רוב המוזיקה לרוב האנשים תשמע הכי טוב דרך שני , אבל חשוב לזכור שלא כל המוזיקה זה אותו הדבר :)

למשל יש הרבה שירים שהוקלטו בפרולוגיק ונשמעים נהדר בפרולוגיק..

יש הרבה אלקטרונית שתהנה מהאפקטים של הDSP...

יש קטעים שישמעו נהדר במצב של הופעה או קונצרט...

אבל לרוב הכי נעים לשמוע משני הרמקולים בלי שום אפקטים שמעוותים והורסים ובטח לא לשמוע שיר שלא קודד בפרולוגיק על מצב פרולוגיק (כי אז כל המוזיקה עוברת לסנטר וזה פשוט נשמע רע, ומתוך נסיון אישי, סנטר של 1200 ש"ח של סרווין ווגה לא יכפר על זה ;) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הייתי היום בחנות של אאודיו, והמוכר שם אמר לי שהימהה YAMAHA RX-V530, יפעיל שירים רק בסטראו(בשני הרמקולים הקידמיים בלבד)

האם זה נכון, ואיך אני בודק אם הוא יפעיל את המוזיקה בכולם או לא?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחח מה ששיווק עשה לאנשים....

מוזיקה מוקלטת בשני ערוצים בלבד - לכן תושמע בשני רמקולים בלבד. יש כל מיני תוכניות סראונד שבעזרט אפקטים שונים ידמו צליל הקפי או מאפיינים אקוסטים של מקומות מסויימים בעזרת מעבדי ורמקולים נוספים... אז כן לרסיבר שלך יש אלפיי תוכניות סראונד כאלו (מיותרות כמעט כולן).. ולכל רסיבר.

בנוסף, יש מה שנקרא 5 STEREO , שזה מכפיל את הסטיראו לכל הרמקולים , זה לא ממש נותן הרגשה הקפית אלא סתם מוסיף יותר נפח , ואני לא בטוח אם הרסיבר הנ"ל תומך בזה , חכה לתשובה ממישהו שיש לו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...