שאלה על BLUETOOTH בנייד DV7 (אתגר בחומרת ניידים:) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על BLUETOOTH בנייד DV7 (אתגר בחומרת ניידים:)

tzolerguy

Recommended Posts

OK

רכשתי את המחשב בלי וכעת אני מעוניין להוסיף את האפשרות כבר מודיע לכם לא להציע USB זה הדרך הקלה והמכוערת...

פתחתי את המחשב מאחורה נגלו לעיני 2 סלוטים של miniPCI-E ריקים חיפוש ב העלה כל מיני אפשרויות לכרטיסים אבל אני לא בטוח מה ההבדלים בניהם כי על חלק רשום ל ועל חלק לא בכל אופן כל מה שראיתי היה + בלוטות וזה קצת פחות מעניין כי כבר יש לי N אז אני לא צריך התנגשויות ...

עוד קצת חיפוש הביא אותי למצוא בכמה אתרים של חלקי חילוף את המודול BCM92045NMD אשר כתוב בהם כי מתאים ל DV7-1275dx (זה הדגם שלי) אבל לא מצאתי איפה מרכיבים אותו במחשב אז הכי טוב אם תוכלו לעזור לי עם איפה לעמן השם זה נכנס??? אם לא אז איזה כרטיס יתאים לי בטוח (רשת + בלוטת)???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שזה נכנס בחלק העליון של בסיס המחשב מתחת למקלדת, זה מיקום שראיתי בעבר במחשבים צרכניים של . בכל מקרה זה משתנה בין הדגמים, תעיין ב- Service Manual של המחשב ובוודאי תמצא תשובה מדוייקת יותר. אתה יכול לברר גם בדיוק מהו החלק שאתה זקוק לו ומה המספר הקטלוגי שלו ע"פ ה-Service Manual או האתר של תחת Part Surfer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שזה נכנס בחלק העליון של בסיס המחשב מתחת למקלדת, זה מיקום שראיתי בעבר במחשבים צרכניים של HP. בכל מקרה זה משתנה בין הדגמים, תעיין ב- Service Manual של המחשב ובוודאי תמצא תשובה מדוייקת יותר. אתה יכול לברר גם בדיוק מהו החלק שאתה זקוק לו ומה המספר הקטלוגי שלו ע"פ ה-Service Manual או האתר של HP תחת Part Surfer.

אני אנסה למצוא את ההסבר באתר של HP או ברחבי הרשת...

מודה שלא הגעתי לזה אבל... זה לא המחשב שלי הוא לא נראה ככה ... איך הגעת לסרטון הזה?? על מנת שאנסה למצוא אחד שרלוונטי למחשב שלי...

*לכל מקרה בדקתי מתחת לסוללה אין שם מקום לכלום..

**חיפשתי בHP ובגוגל אבל אני לא ממש מוצא משהו שנראה כמו Service Manual אם מישהו מכיר אתר שמאגד ספרים כאלו... זה יהיה נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...