טכנאים ממוצעים מבינים כל כך במחשבים? LOL - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנאים ממוצעים מבינים כל כך במחשבים? LOL

Mister-G

Recommended Posts

חחח פעם ראשונה שקבוצה של משתמשים מסכימה איתי במשהו תאמינו לי עוד 4 שנים שכולנו נהיה בני 20-25 נפתח חנות מחשבים

"Hwzone Tech"...

לול ...

עכשיו ברצינות נדבר לדעתי לא יודע מה אתה חושבים אחרי שמישהו מבלה חצי שנה בפורום הזה...

מישהו אבל יעני עם שכל(מן הסתם כמוני) משיג פה ידע עצום... ולדעתי אני עכשיו שאני פה כולה חודשיים ו... אני מבין טוב מאוד על כל מה שהטכנאים הפלצניים האלה עושים או מדברים... תאמת אני לא ממש מת עליהם הם רק באים ולא עושים כלום ולוקחים 180 שקל... זה מה שאומרים לי כל מי שמזמין ואמרו פה כבר בהתחלה שהחברים לא יודעים עד כמה שכל משתמש ומשתמש פה יודע במחשבים...

אז יאללה בואו נשכיר איזה דירת חדר קטנה ונכין כמה מוצרים ונמכור...

hwzone tech נכנסת מחשב תוחן קיבלת????

ותזכרו מחירים איכותיים יובילו אותנו רחוק....

LOL

זה לא כזה קל לפתוח חנות אח שלי, חשבתי על זה וביררתי כמה דברים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LOL

זה לא כזה קל לפתוח חנות אח שלי, חשבתי על זה וביררתי כמה דברים ::)

ביררתי עם אח שלי הוא בן 21 כבר ואנחנו רוצים לפתוח חנות עוד כמה שנים טובות והחלק הכי בעייתי זה התעודות... והאישורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? למה, העלויות של פתיחת חנות הם רק השכרת המקום? ::)

לא בסדר אני הגבתי על מה שהוא אמר על המחיר....

בסדר אבל מהיש חוצמזה???

שכירות

ומוצרים לא...?

ואתה יודע קצת קשרים פה ושם יעזרו לא קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכל התארים והכל זה שטיות ממש שטיות. הדרך הכי טובה ללמוד זה מניסיון.

וכל מי שאומר שהטכנאים ראו מלא בעיות ויש להם ניסיון איתם. אתם לא יודעים על מה אתם מדברים!

אתם חושבים שטכנאי יתאמץ לפתור את הבעיה. זה הפיתרון שלהם ברוב המקרים Format.

אני למדתי הרבה מהאתר הזה ומשאר אתרי החומרה שבארץ ובחו"ל. שבכלל העלו את הרמה שלי.

בקשר להחלפת ביוס פיזית. אתה לא רציני. זה פשוט מאוד יותר מדיי פשוט.

לכל מי שרוצה ללמוד זה פשוט מאוד. תחפשו מדריך של הוצאת ביוס. גוגל ימצוא בשניות

תיקחו לוח של P1 ותתאמנו עליו. זה מה שאני עשיתי ואני יודע להוציא ביוסים חופשי זה בכלל לא קשה. טכנאים את זה לצערי לא יודעים.

טכנאי לא צריך לדעת ותאמין לי שלא מעניין אותו המפרט של הכרטיס מסך. מעניין אותו שהכל יעבוד. את מי שצריך לעניין את הפרטים האלו זה המוכר שאיתו אתה מסכם את החלקים. ואתה בכלל צריך לבוא עם הדרישות שלך ולדעת ולבדוק חלק חלק לפני שאתה יוצא מהחנות.

הקורסים של סיוון הם פשוט בדיחה אני עשיתי קורס שם וזה פשוט טימטום. מלמדים אותך על 98. ממש לא רציני כי זאת מערכת שנעלמת. ואני בכלל התחלתי לעבוד שמה כמרצה וטכנאי והתפטרתי מסיבות שכר. אבל מה שראיתי שמה זה פשוט בושה.

המרצים שמה לא יודעים על מה הם מדברים.

למשל.

ההבדל בן פרו להום הוא שהום יפעיל יותר טוב משחקים ופרו פחות טוב. נו איזה בולשיט. ועוד מלא דברים שרציתי לצחוק ששמעתי אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכל התארים והכל זה שטיות ממש שטיות. הדרך הכי טובה ללמוד זה מניסיון.

וכל מי שאומר שהטכנאים ראו מלא בעיות ויש להם ניסיון איתם. אתם לא יודעים על מה אתם מדברים!

אתם חושבים שטכנאי יתאמץ לפתור את הבעיה. זה הפיתרון שלהם ברוב המקרים Format.

אני למדתי הרבה מהאתר הזה ומשאר אתרי החומרה שבארץ ובחו"ל. שבכלל העלו את הרמה שלי.

בקשר להחלפת ביוס פיזית. אתה לא רציני. זה פשוט מאוד יותר מדיי פשוט.

לכל מי שרוצה ללמוד זה פשוט מאוד. תחפשו מדריך של הוצאת ביוס. גוגל ימצוא בשניות

תיקחו לוח של P1 ותתאמנו עליו. זה מה שאני עשיתי ואני יודע להוציא ביוסים חופשי זה בכלל לא קשה. טכנאים את זה לצערי לא יודעים.

טכנאי לא צריך לדעת ותאמין לי שלא מעניין אותו המפרט של הכרטיס מסך. מעניין אותו שהכל יעבוד. את מי שצריך לעניין את הפרטים האלו זה המוכר שאיתו אתה מסכם את החלקים. ואתה בכלל צריך לבוא עם הדרישות שלך ולדעת ולבדוק חלק חלק לפני שאתה יוצא מהחנות.

הקורסים של סיוון הם פשוט בדיחה אני עשיתי קורס שם וזה פשוט טימטום. מלמדים אותך על 98. ממש לא רציני כי זאת מערכת שנעלמת. ואני בכלל התחלתי לעבוד שמה כמרצה וטכנאי והתפטרתי מסיבות שכר. אבל מה שראיתי שמה זה פשוט בושה.

המרצים שמה לא יודעים על מה הם מדברים.

למשל.

ההבדל בן פרו להום הוא שהום יפעיל יותר טוב משחקים ופרו פחות טוב. נו איזה בולשיט. ועוד מלא דברים שרציתי לצחוק ששמעתי אותם.

את זה אולי אני עדיין לא יודע(ומעדיף לא לדעת)

אבל יש לטכנאים כאלה שטויות שמרשימות אנשים בלי קשר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהבעיה הכי גדולה היא הכסף...

נכון

כדי לפתוח חנות אתה צריך שיהיה לך סכום התחלתי, רק כסף מייצר עוד כסף!! בגלל זה העשירים עשירים יותר והעניים ענייים יותר.

בחנות אתה צריך כל מיני תעודות ממע"מ מס הכנסה (וזה גם תלוי בגודל העסק, צריך להוכיח הכל) הסכמים עם יבואנים, וכמובן כסף $$$

אתה יכול להסתבך BIG TIME אם אתה לא יודע לנהל את העסק כמו שצריך

כאן בכפר סבא היו מלא חנויות שנפתחו ונסגרו אחרי חודש, כי הבעלים של החנויות חשבו שעושים מהמחשבים בוחטות כסף, ולא ידעו לנהל חנות וסגרו את העסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

כדי לפתוח חנות אתה צריך שיהיה לך סכום התחלתי, רק כסף מייצר עוד כסף!! בגלל זה העשירים עשירים יותר והעניים ענייים יותר.

בחנות אתה צריך כל מיני תעודות ממע"מ מס הכנסה (וזה גם תלוי בגודל העסק, צריך להוכיח הכל) הסכמים עם יבואנים, וכמובן כסף $$$

אתה יכול להסתבך BIG TIME אם אתה לא יודע לנהל את העסק כמו שצריך

כאן בכפר סבא היו מלא חנויות שנפתחו ונסגרו אחרי חודש, כי הבעלים של החנויות חשבו שעושים מהמחשבים בוחטות כסף, ולא ידעו לנהל חנות וסגרו את העסק.

קראת את אבא עשיר אבא עני במקרה?

וsixkiller... אם אתה פורש מבית ספר בשביל להקדיש את עצמך לעניין, בכיף ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש פה הכללות מטורפות. אני יכול לתת לכם דוגמאות לעובדים בחנויות מחשבים שלא רואים אתכם ממטר בכל מה שקשור לידע (אורן ופבל למשל).

ב. במדעי המחשב (סיימתי את התואר אז אני יכול לדבר מנסיון) לא לומדים שום דבר שקשור להרכבה של מחשב/תחזוקה של מערכת. זו לא המטרה. בדיוק כמו שמהנדס בניין לא יודע בהכרח להפעיל מנוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש פה הכללות מטורפות. אני יכול לתת לכם דוגמאות לעובדים בחנויות מחשבים שלא רואים אתכם ממטר בכל מה שקשור לידע (אורן ופבל למשל).

ב. במדעי המחשב (סיימתי את התואר אז אני יכול לדבר מנסיון) לא לומדים שום דבר שקשור להרכבה של מחשב/תחזוקה של מערכת. זו לא המטרה. בדיוק כמו שמהנדס בניין לא יודע בהכרח להפעיל מנוף.

חחחחחחח לא הבנת פה אף אחד...

אני לא משווה את עצמי כלל וכלל אל אורן או פבל אני מדבר על הטיפשים שקוראים להם טכנאים ויש להם 3 תעודות

כל מה שהם עושים זה מזמינים ממקונות מחשבים... ממרכיבים ומביאים לך... אם יש בעיה הם מנסים בדרכים עלובות לסדר

אם לא מצליחים הם מחליפים תחלק.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...