מדריכים חדשים בנושא צילום, נופים בהילוך מהיר, וידאו זמן קליע, פלאשים אלתור ועוד - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריכים חדשים בנושא צילום, נופים בהילוך מהיר, וידאו זמן קליע, פלאשים אלתור ועוד

yoni1z

Recommended Posts

אני יונתן, וזה הבלוג שלי, שמתעדכן על בסיס קבוע.

yoni1z.blogspot.com

תמצאו בו מדריכים בנושא צילום סטילס ווידאו, וגם שילוב של השניים,

מדריך צילום בהילוך מהיר, בשלושה חלקים, לדוגמה סרטון של שקיעה לפתע לוקח 20 שניות.

שני מדריכים בנושא תאורה מלאכותית, עזרים לריכוח אור , לתוצאות מקצועיות ומחמיאות של פורטרטים.

מדריך למכונת הזמן הקטנה שלי, תוכלו כמעט להקפיא את הרגע בו יוסיין בולט, חוצה את קו הסיום ושובר שיא עולם ב100 מטרים, כל זה בחלק מעשי וחלק תוכנתי (באמצעות תוכנה)

קצת על יחס צלם - מצולם/מצולמת ואף אומנות הפיתוי לקבלת אמיתיות ומחמיאות.

הרהורים והגיגים על ציוד ועזרי צילום ותחליפים זולים יותר תוצרת בית, והרבה אלתור!

הנכם מוזמנים להגיב בבלוג ולומר מה דעתכם, זה בחינם!

DSC_0195.jpg

מדריכים שאפרסם בעתיד:

מנגנון ביטול רעידות תוכנתי לקטעי , אם תרצו "מייצב תמונה לאחר הצילום".

צילום אקסטרים

מדריך לצילום פנורמה (מעשי ותוכנתי)

כמו כן מדריך לצילום בעלות רוזולוציה של ג'יגה פיקסל (עם הציוד שברשותכם, ללא אינטרפולציה)

לכידת אנלוגי והמרה לדיגיטלי, כמו כן קידוד בפורמטים Xvid וגם x264.

שימוש בכרטיס המסך שלכם להצגת סרטי HD עם פעילות CPU שואפת ל0%

ועוד נושאים על פי בקשתכם ועל פי הבנתי ונסיוני.

להתראות בפעם הבאה,

יונתן, צלם חובב ואזרח משוחרר, כבר לא אומר עד מתי.

yoni1z.blogspot.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי קצת, נראה לא רע בכלל :xyxthumbs:

במיוחד הדליק אותי העניין של הכבל לפלאש - כבר כמה זמן שיש לי בבית (מאד בסיסי אמנם) ובלי כבל גמיש הוא מיותר לי לגמרי (אין לו אפילו מפרק בשביל הקפצה). בנוסף יש לי עוד רציני אבל מקולקל לגמרי. חיפשתי כבל כבר כמה זמן והכל ממש יקר ומעצבן.

קיצר, לקחתי את המקולקל, פירקתי את המחבר ואלתרתי כבל בינו לבין הפלאש ( הרבה איזולירבנד שחור :smile1:), ואללה זה עובד!!! פשוט אדיר.

אני מרגיש די טמבל שלא חשבתי על קומבינה כזאת בעצמי.

פשוט אדיר! יש לי עם כבל גמיש של 3 מטר, מדהים כמה זה משפר את האפשרויות.

קבל ח"ח אחי, ממש רעיון מעולה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהמאמר עזר לך,

אני שוב, מזהיר לגבי סגירת מעגל של פלאשים ישנים (מימי מצלמות הפילס) ביחד עם מצלמות דיגיטליות, מדובר במתחים שונים היכולים לפגוע בציוד. ניתן לרכוש סלייב אופטי או להשתמש בפלאשים חדשים ולהיות עם ראש שקט.

בנוגע להקפצה, שימוש במרככי אור מרחיב את אפשרויות הצילום ומביא תוצאות יותר טובות, מעניין אותי מה דעתך על מדריך הסופט-בוקס שבבלוג.

בקרוב אוסיף מדריך שילמד איך הופכים מטריה נגד גשם למטריית ריכוך כמו בסטודיו לצילום.

בנתיים, יש מדריך חדש לריטוש (עיבוד תמונה) שמאפשר להפוך את התמונה התמונה הזאת לתמונה הזאת

כן כן, להעלים אלמנטים סוררים מהתמונה בצורה כמעט אוטומטית, וגם שינוי יחס גובה רוחב של תמונה ללא עיוותי השמנה/הרזיה.

שנה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...