צריך חוות דעת על מפרט + הצעות לשיפור לפני ההזמנה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על מפרט + הצעות לשיפור לפני ההזמנה

KvodHagab

Recommended Posts

או קיי אז אני החלטתי שהגיע הזמן להחליף מחשב (חוץ מהדברים הרגילים -> CDR FLOPPY וכו)

בכל מקרה

אני הולך לעשות אוברקלוק דיי רציני (לא לכרטיס מסך, הוא חם מאוד ככה וככה, אלא אם אני אמצא דרך אפקטיבית מאוד לקרר אותו )

וכמובן אני רוצה מחשב שיריץ לי את המשחקים החדשים ביותר בדרך הטובה ביותר (גם תגידו אם אתם חושבים שזה יריץ את DOOM 3 ו HL2 בדרך הטובה ביותר?)

אז בניתי לי מפרט (מה שבאדום זה מה שאני יעביר מהמחשב הנוכחי לחדש)

הערה : אל תשימו לב למחיר כרגע רק תנו דעה על המפרט

ואני צריך דעה -

P4 2.4C HT 800 FSB

Mboard IC7-G /IC7 / IC7-Max3 (תעזרו לי מי מבניהם לבחור ואם זה המאקס3 כדאי לי לחכות?)

Mem Gel DDR-Ram 512 (2X256MB) 4000 DC (500 Mhz) Ultra low latency dual channel memory kit w/heat spreader (i understood only Max3 Mboard will support 500 Mhz memorys, so if the Mboard is IC7/G so ill take the 3000DC (400 Mhz) Memorys)

HDD Western digital Raptor 36.7 GB 10K RPM SATA (From what i heard this is the best SATA so far, and i dont need alot of space -40 Gig will be enough for me-> currect me if im wrong])

GPU Hercules 3d prophet 9800 PRO 128 retail (If any one knows when will the Radeon 9900 P goes out and if its worthy for me to wait for it please tell me)

Sound card Creative AUDIGY 2 Platinium retail 6.1

Cast Chiftec Dragon DA-01BD black full tower

CDRW- 40X 36X 12X

Spark 7 CPU cooler

400W PSU generic

6 green UV fans

1 UV cathod

5 Speakers surround system

Mag innovision (TCO99) 19" FLAT screen

Logitech mouseman Optical+Wireless (the blue mouse o_O )

Microsoft Kboard

עכשו לשאלה העיקרית שלי - זה דיי ברור שטכנולוגית כרטיסי המסך והמעבדים עומדת לקפות קפיצת דרך (פרסקוט +pci express + הזכרונות המיוחדים לכרטיסי מסך)

אז השאלה היא ככה

האם באמת כדאי לי להשאר עם המחשב שלי (Gforce 2 mx 400 512 SDram P4 1.7)

ולחכות עד שהטכנולוגיה החדשה תגיע

או לשדרג עכשו?

תודה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם יש לך כסף לקנות את כל זה תחכה עוד קצת לחדשים..

ו

SATA זה לא שימושי בשבילך, וסקאזי עדיין יותר טוב ממנו :\

סאטא יכול לעזור לשרתים עם אתרים דברים שצריכים לזוז מהר

אצלך זה לא ממש שימושי וגם אם אתה מתכוון להתקין , מראש זה לא עובד עם DEBIAN :(

יש לי שרת עם SATA בבית לא פועל :( אני מנסה היום עוד כמה מערכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי

בעיקרון גם אני חשבתי לחכות לחדשים.. אבל אני מפחד שברגע שהטכנולוגיה תצא בהתחלה היא תיהיה חלודה ויצתרכו לשפר אותה.. ואז אני יצתרך לחכות עוד ועוד

ובקשר ל SATA

אם להגיד את האמת עדייןלא הבנתי לגמריי מה זה

אם אתה יכול לעזור לי זה יהיה נחמד.. (רק כמה שורות לא משהו רציני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SATA זהו INTERFACE חדש לכוננים קשיחים, אשר בתיאוריה מסוגל להעביר נתונים במהירויות הגבוהות מ IDE רגיל.

מהירות זו היא 150MB לשנייה, אך אף כונן SATA שקיים עכשיו אינו יכול לתמוך במהירויות כאלה באופן פרקטי.

לכן, כמעט כל כונן SATA אין לו שום יתרון על כונן רגיל (נכון לעכשיו) אך זה לא נכון לגבי ה-RAPTOR !

הרפטור, חוץ מהיותו כונן SATA, הוא כונן עם מהירות סיבוב של 10000 סיבובים לדקה, כאשר כל כונן אחר (SATA או IDE, חוץ מסקאזי) הוא בעל מהירות סיבוב של 7200 סיבובים לדקה בלבד.

הדבר מאפשר לRAPTOR להשיג זמני גישה קטנים בהרבה מכוננים אחרים (לפעמים זמן הגישה פי 2 יותר מהר) וכאן מתבטא יתרונו האמיתי של ה-RAPTOR.

כמסקנה, או שאתה קונה את הRAPTOR או שאין לך טעם לקנות אף כונן SATA אחר.

זה היה ארוך !!! ;D

מקווה שעזרתי לך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עזרת מאוד לא סתם ! [;

למרות שידעתי כבר את העובדה שלRAPTOR יש 10K RPM זה למה בחרתי אותו במקור P;

הבעיה שלי היא שאני צריך מישהו שיגיד לי אם הוא ממש רועש כמו שאני מנחש שהוא או שהוא בגדר סטנדארט שאפשר להשתיק עם כמה גומיות טובות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכי צורם לי בעין, עם מחשב כזה לא לוקחים ספק כח ג'נרי!

בטח שלא בשביל אוברקלוק!

יש לך כיום ספקים דיי טובים של במחירים הגיוניים.

אבל אם כבר יש לך את הספק והוא מספיק איכותי לדעתך - דרך צלחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לספק

כרגע עוד לא מצאתי חנות באיזור שלי שמוכרת ספק לא גנרי.. זה למה אני לא כתבתי שם את זה

ברגע שאני אמצא אני יקנה

אבל עד אז בלת ברירה המפרט נשאר עם הספק הגנרי

אנשים בבקשה תתיחסו למפרט.. אני צריך עוד חוות דעת אם לקנות עכשו או לחכות לטכנולוגיות החדשות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המפרט : אני לא אוהד גדול של (תראה את המפרט שלי) אך אם אתה כבר הולך על לדעתי עדיף לחכות ל-PRESCOT שלהם משתי סיבות :

1) הוא מהיר יותר ;D

2) הוא משתמש בסוקט שונה ממעבדי P4 ולכן אם תקנה עכשיו את מה שאתה רשמת ואח"כ תרצה לשדרג ל-PRESCOT תיאלץ לקנות גם חדש, ואז תצטער שהשקעת בלוח אם כגון ה-MAX3.

בקשר לכרטיס מסך : כמו שאמרת, עוד מעט יצאו הטכנולוגיות החדשות. לכן עדיף לחכות עד שהמחירים יפלו ועד ש-HL2 ו-DOOM3

יצאו. כשהם יצאו, תקנה את הכרטיס מסך שבאותו הרגע יהיה חזק מספיק כדי להריץ את שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פה הארד דיסק של SATA

את הראפטור, באמת כל הארד דיסק אחר של סאטא אינו יותר טוב מאטא חוץ מהראפטור

הראפטור נשמע בידיוק כמו IDE רגיל או אפילו חלש יותר, אבל שוב, אין לך שימשו בו מכיוון שהוא מיועד לשרתים עם אתרים וכאלה

אתה לא צריך את המהירות שלו וזה סתם ביזבוז, 900 שקל על 40גיגה? :\

במחיר הזה אתה קונה שלוש של 40

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...