רכישת 2209WA באייבורי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת 2209WA באייבורי

rubin 37

Recommended Posts

שלום.

אייבורי מוכרים 2209AW ב 1349 ש"ח.

המחיר קבוע, כולל עד 12 תשלומים ומשלוח הביתה באמצעות שליח .

מישהו קנה את המסך הזה באייבורי ויכול להמליץ??

אני מכיר את המכירות הקבוצתיות שמוצגות בפורום, אבל מחפש התייחסות דווקא לאייבורי.

בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הוא אותו מסך, אתה יודע... בין אם אתה קונה באייבורי או בג'ימבורי...

תתקשר לאייבורי, תשאל אותם באופן ישיר מיהו הספק שממנו הם קונים, ומול מי האחריות שלך במקרה של תקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הכתבה של על המחשבים הניידים בנוגע לIVORY וKSP, לא הייתי ממליץ לנסות אפילו לקנות שם משהו של .

בכל מקרה, במחיר הזה אין טעם לקנות שם, במיוחד שאת האחריות מקבלים אצל היבואן (בהנחה שלא מדובר ביבוא מקבילי, ואם זה כן ביבוא מקבילי ובמעבדות של IVORY עוד סיבה מעולה לא לקנות שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הכתבה של על המחשבים הניידים בנוגע לIVORY וKSP, לא הייתי ממליץ לנסות אפילו לקנות שם משהו של .

כן, כי ברור שאם הם מתקינים מערכות הפעלה על מחשבים ניידים או משדרגים להם זיכרון בלי אישור של (כמו שכל חנות עושה לכל נייד), אז הם גם מפרקים את המסכים שמגיעים אליהם, מוציאים חלקים טובים ושמים חלקים משומשים. הרי זה אייבורי, נכון?

:screwy:

זאת הבעיה בכתבות האלה. כל אחד קורא את הכותרת בלי להתעמק בפרטים ומתחיל לצרוח בקולי קולות על דברים שלא קשורים בכלל ושאין לו מושג בהם.

בכל מקרה, במחיר הזה אין טעם לקנות שם, במיוחד שאת האחריות מקבלים אצל היבואן

המחיר הוא מחיר טוב. במיוחד שנותנים אותו ל-12 תשלומים (לא בטוח שפנדה או נקסטופ עושות את זה) והוא כולל משלוח עד הבית. מה גם שלאייבורי יש כ-20 סניפים שנמצאים בכל מקום כמעט, בניגוד לחנויות האחרות. אז זה בפירוש יכול להיות יותר נוח.

אני מתנגד לניסיונות לגרור את האנשים להיסטריה ולמנוע מהם לקנות באייבורי פשוט כי זה אייבורי.

אני כן חושב, כפי שאמרתי, שחשוב לדרוש מהם (כמו מכל חנות) שקיפות מלאה לגבי האחריות שהם מספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואתה לא קראת כמו שצריך את הכתבה, היית רואה שעל IVORY גם אמרו שהם מוכרים מחודשים במחיר של חדש...

אז לך תדע אם זה קורה גם במסכים.

העיקר שכל אחד קורא את הכותרת בלי להתעמק בפרטים, ואז מגיב בצורה לא נכונה, נכון QTTP???

מה בדיוק נוח שיש לך 20 סניפים ליד הבית, במידה והמעבדה של IVORY אמורה לנסות לטפל איכשהו במסך? או בשליחה ליבואן המקבילי שלהם, שמי יודע מה יגיע במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...