צריך המלצה לעכבר זול וטוב - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לעכבר זול וטוב

sos

Recommended Posts

תראה היה לי ניסיון גם עם עכברים של לוג'יטק אבל עם כל הכבוד אני חושב שהעכברים של הרבה יותר נוחים וטובים.

ממש לא נכון.

לא סתם לוג'יטק ידועה כחברה מס' 1 בכל הקשור לציוד היקפי.

העכברים הפשוטים של לוג'יטק באמת יקרים ומציגים את אותה רמה כמו של $M, מכאן ניתן להסיק שהם לא שווים. אבל העכברי HighEnd של שתי החברות שונים לחלוטין. למייקרוסופט אין עוד תשובה ממשית לסדרת ה-MX היוקרתית של לוג'יטק...

קודם כל תשתמש קצת ב-MX700 או MX500 (יצא לי לעבוד בהם אצל חבר), אח"כ אני בטוח שתשנה את דעתך לגבי עכברים של לוג'יטק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון.

לא סתם לוג'יטק ידועה כחברה מס' 1 בכל הקשור לציוד היקפי.

העכברים הפשוטים של לוג'יטק באמת יקרים ומציגים את אותה רמה כמו של $M, מכאן ניתן להסיק שהם לא שווים. אבל העכברי HighEnd של שתי החברות שונים לחלוטין. למייקרוסופט אין עוד תשובה ממשית לסדרת ה-MX היוקרתית של לוג'יטק...

קודם כל תשתמש קצת ב-MX700 או MX500 (יצא לי לעבוד בהם אצל חבר), אח"כ אני בטוח שתשנה את דעתך לגבי עכברים של לוג'יטק ;)

תשמע עם הסדרה האחרונה שלהם לא יצא לי להשתמש אבל תאמין לי שהשתמשתי עם הרבה דגמים קודמים שלהם ועם כל הכבוד לא מצאתי עכבר יותר נוח מהקיים שלי היה לי בהתחלה את Intelli Mouse Explorer וכשהו שווק חיים כלומר התקלקל לו משהו בחוט אז החלפתי אותו במסגרת האחריות לעכבר Wirelles Intelli Mosue Explorer והוא מצויין.

חוץ מיזה לדעתי גם המקלדות שלהם הרבה יותר טובות ונוחות מאלה של לוג'יטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי קנה Pilot Wheel Mouse Optical

עולה 75שקל באופיס דיפוט אם עדיין יש תמבצא ואם לא אז הוא עולה בסביבות ה120-100

יש לי אותו כבר חודש ואני מרוצה עד הגג!

תאמין לי שזה הטופ שבטופ בשביל המחיר הזה....

הוא לא משהו. השתמשתי בו לאורך משהו כמו שנה, בהתחלה הוא נראה טוב, אבל שהתחלתי לשחק משחקים בLow Sens, הוא נתקע שהזזתי אותו מהר. תנסה גם אתה להזיז אותו מהר מצד לצד ותראה שהוא נתקע לך. לאומת זאת Intellimouse rev 3 מצלם 6000 לשניה (לאומת 2000 בLogitech Pilot), ולכן הוא לא נתקע גם בLow sens.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...