בחירות מעבד מרובע ללוח GIGABYTE 965P-S3 REV 3.3 מעודכן. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירות מעבד מרובע ללוח GIGABYTE 965P-S3 REV 3.3 מעודכן.

yz101

Recommended Posts

יש לי את הלוח: GIGABYTE 965P-S3 REV 3.3 כרגע עם מעבד E2160 כמו במפרט.

לקראת סוף חייה של S775 ומאחר וברור לי שלהחליף מחשב שלם לא יהיה לי תקציב בשנתיים הקרובות, חשבתי לשדרג את המעבד לבדו ( יש לי שימוש במעבד הקיים, ככה שאי אפשר לקזז את עלותו ע"י מחירה כיד שניה ).

באתר של GIGABYTE מופיעים מספר דגמים של מעבדים, בין

Q6XXX שנתמכים

לQ8XXX שמתוכים מופיעים רק Q8200 וQ8300 עם NON OFFICIAL SUPPORT

לQ9XXX שוב מופיעים רוב הדגמים אך עם ההערה: NON OFFICIAL SUPPORT

אז ככה:

מה אומר NON OFFICIAL SUPPORT? האם פירושו שהמעבד לא יעבוד? יעבוד אך באופן לא תקין? יעבוד בסדר גמור?

אגב, רשום באתר שם שהNON OFFICIAL SUPPORT הוא בגלל שאין תמיכה רשמית במעבדי 45NM בצ'יפסטים שהם לא P3X או P4X ובכל זאת מעבדים כמו E5200 שהם מעבדי 45NM או E7200 והם רשומים כנתמכים לכל דבר. אם כך, האם יתכן שגם שאר מעבדי ה45 NM יעבדו בסדר גמור? עכשיו, Q8400 לא מופיע כלל, האם זה מציב אותו באותה קבוצת NON OFFICIAL SUPPORT או בקבוצת ה"פשוט לא נתמכים", או כמו שנראה לי אישית, והם פשוט לא מעדכנים?

מבחינת יחס עלות - תועלת אני בכיוון של Q8400.

עריכה: מישהו יודע (עדיף מנסיון) עד לאיזה FSB הלוח 965P-S3 מסוגל להגיע? רשמית הוא מסוגל להגיע ל1333MHZ, מישהו ראה דוגמאות של הרבה יותר מזה?

עריכה מהותית: עודכן לF13, כי בF14 משום מה הבקר RAID / IDE לא מוכן לקבל שום כונן, בהמשך השאיפה לשדרוג למרובע ע"י החלפת מעבד בלבד האופציות הן:

Q8200 חדש - 750~ ש"ח

Q6700 חדש - 900 ש"ח

Q6700 / Q6600 משומש

מטרות: משחקים, עריכת וOC. לא צפויה החלפה של חלקים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...