עזרה בבחירת רמקולים 5.1 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת רמקולים 5.1

n_aviv1

Recommended Posts

אז אם הבנתי נכון עדיף אופטי/ קואקסיאלי על אנאלוגי, אבל לא בטוח שאני אשמע סראונד, אם אני רוצה לשמוע סראונד אני צריך כרטיס קול מקודד דולבי דיגיטל (DD).

אם אני אקנה כרטיס קול אחר אז אני אשמע יותר טוב אפילו באנאלוגי. עכשיו יש לי שאלה נוספת, כרגע אני שומע או באוזניות מקרביץ או ברמקולים סטריאו בלי סאב באיכות זוועתית (רמקולים עלובים וזולים מהסוג הכי זול שיש). השאלה היא אם זו לא טעות להשתדרג מאוזניות ב40 שקל לרמקולים ב2000? דרך אגב - בחיים עוד לא שמעתי אותם, יש חנויות באזור פ"ת שנותנות לשמוע את הרמקולים בפעולה? או שאין מצב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנת נכון

אתה תשמע סראנוד בחיבור דיגטלי בסרטים רק אם הם מקודדים בDD או DTS או AC3 אם אתה מוריד רק סרטי HD אז זה לא בעייה אבל אם אתה מוריד באיכות DVDRIP שהם לא ב5.1 אז הכי טוב שתשמע זה יהיה בPro logic 2 שזה הדמייה של סראונד ממש לא הדבר האמיתי אבל לפחות הדיבורים עוברים לסנטר

משחקים תשמע בסראונד רק ב 2 מקרים או שאתה מחובר על אנאולוגי או כשאתה מחובר בדיגטלי עם כרטיס מקודד DD

אם תקנה כרטיס קול איכותי אתה תשמע מצוין באנאולוגי

ולמה טעות להשתדרג במערכת הזאת?

אחרי שתתקין אותה בחדר ותשים אולי רבע מהעוצמה אתה רק תבין איזה מערכת טובה זאת (כמובן הכול יחסי!) אבל מאוזניות של 40 שקל זה יהיה לך עולם אחר !

נראה לי שבשביל לשמוע אותם תוכל רק אצל אנשים לא שמעתי על תצוגה שלהם אבל אולי מישהו אחר מכיר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי קנה קודם רמקולים תראה אם מתאים לך לרכוש כרטיס חיצוני

אתה תוכל להינות מ5.1 במשחקים/סרטים שיתמכו בדבר גם ללא כרטיס חיצוני במידה ויש לך כרטיס קול נורמלי בלוח אם .

השאלה מה היעוד שלך העיקרי במחשב משחקים/סרטים/מוזיקה כי אם תיקח 2.1 .

אל תתפתה לקחת 5.1 כי זה 5.1 וזה נשמע "מפציץ" כי למוזיקה זה לא להיט ואם אתה תנסה לעשות "force' לדבר להישמע בו ב5.1 זה ישמע מכוער כי הדבר לא קודד מהתחלה בסראונד אז לשמוע אותו דבר מכול זה לא ישנה הרבה.

לפי דעתי אתה קצת נסחף עם התקציב גם X530 של לוג'יטק יכול להיות בסדר לך השאלה מה היעוד מה גודל החדר ומה באמת אתה רוצה להשיג .

כי לי אישית יש את ה X530 ואני מרוצה מהם מעל ומעבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקושי שומע ... בעיקר משחקים וגם קצת ... משנה גודל החדר? פעם ראשונה שאני שומע... נגיד 285*375.

למה אני לא קונה X530? שאלה טובה... אם אני לא טועה הX530 הם הסט 5.1 הזול ביותר של לוג'יטק. זה נראה לי כאילו אני קונה את הרמקולים האלה כדי להגיד שיש לי סראונד. ראיתי ביקורות שאומרות שעדיף לקחת במחיר הזה סט 2.1 ואיכותי יותר מאשר לקחת סט 5.1 זול. הZ5500 נראים הרבה יותר טובים. אולי אני ממש טועה ואני אשמח אם תגיד לי אחרת שעדיף לי לקחת סט ברבע מחיר שאני אהנה ממנו לא פחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הG51 לא מופיע באתר של לוג'יטק? גם ה Z5400

אני לא מבין עכשיו שאני חושב על זה למה אנשים יכולים לשים בסלון מערכת ביתית עם 200 על ווליום גבוה ורמקולים למחשב זה מוגזם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שרוב הזמן לא תשמע איתם יותר מרבע מהעוצמה ואולי בסרטים כדי לשמוע חזק וממש טוב ולהרגיש את הבאסים תתקרב לחצי או שתעבור אותו קצת ....

שכנים .... אצלי רק מתלוננים ששומעים אותי יורה לאיזה 100-200 מטר אבל השכנים אף פעם לא התלוננו על רעש אולי כי אני לא מגביר ממש חזק בשעות לא סבירות! תחשבו על זה אתם גם ככה לא תגבירו ממש חזק לא משנה עם איזה מערכת בשעות לא סבירות ומתי שכן אפשר כמו אחה"צ אתה יכול לשמוע איך שבא לך ...

בקיצר אל תבטל קנייה כזאת בגלל שכנים ...

וד"א לשמוע מוסיקה בסטריאו כפול האחריים משמיעים את המוסיקה גם זה ממש כיף!

תחשוב באמת אם המערכת הזאת מתאימה לך ואם אתה רוצה אותה מה שבטוח לא תיהיה מאוכזב ממנה במיוחד לא בגלל שהיא חזקה מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכנים .... אצלי רק מתלוננים ששומעים אותי יורה לאיזה 100-200 מטר

??? תרגום בבקשה :smile1: למה הכוונה יורה לאיזה 100-200 מטר?

בעיקרון אני לא רוצה לקרוע לעצמי את עור התוף. אין לי מושג אם אני אגיע אפילו לחצי מהעוצמה. השאלה היא אם אני לא מגיע לעוצמות גבוהות אני אוכל להנות בכל זאת מהרמקולים יותר ממערכות אחרות זולות יותר בשוק? חלק מהשיקולים שלי לZ5500 זה השלט וה"מפענח" הזה מה שאין בהרבה מערכות, העיצוב שגם הוא חלק דיי חשוב (למרות שעוד עליו אפשר להתפשר). בעיקרון אני נותן להם עדיפות ראשונה למרות המחיר הלא נמוך במיוחד. אני לא יודע אם הם מתאימים לגודל החדר, לבניין משותף, לי (אולי יש לי סתם עיניים גדולות ואני לא אנצל אפילו שמינית מהעוצמה שלהם ויותר משתלם לי לקחת זולים יותר) ואם אני לא אוכל להפיק איכות טובה מהכרטיס קול שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת שמע ניחנת באיכותה לא בגלל יכולת העוצמה הגבוהה שהיא מסוגלת לספק ,אלה איך היא מפיקה את הצליל והאם היא מסוגלת להעביר לאוזניך את מיטב הכלים שבהם השתמשו בהקלטה של אותו קטע ,בעיקרון x540 מגיע עם שלט המערכת לא תקרע לך את הכיס ואתה תהנה ממנה,יש לה בעיה עם הבאס צורם במקצת מה שכן אפשר לתמרן זאת עם האקוליזר,שורה תחתונה למחיר יש תמורה השאלה מה הגבול ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבול הוא 2000 שקל. זה כל מה שיש לי בקופה את כל השאר ההורים שלי הפקידו. אין לי בעיה לקחת משהו זול יותר אבל אני לא מוכן להתפשר על איכות. אם יש אפשרות לקנות עם אקולייזר שצריך לכוון בעצמך או להוסיף 100 שקל ולקחת דגם מתקדם יותר שחוסכים לי את ההתעסקות עם האקולייזר אני אעדיף את הדגם המתקדם יותר. מבחינתי לקנות מוצר שאתה צריך לכוון כדי שהוא יוכל לעבוד טוב ולתת לך מה שרצית זה כמו לקנות משהו מקולקל ולתקן אותו. אף פעם לא ממש בזבזתי כסף בעצמי, כמעט כל מה שאני צריך/ מבקש אני מקבל בגלל זה לא מאוד אכפת לי לבזדבז 2000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??? תרגום בבקשה :smile1: למה הכוונה יורה לאיזה 100-200 מטר?

cod 4

arma 1/2

יורה.... (:

והכוונה שממש מרחוק שומעים את היריות עם המערכת הזאת אבל זה סתם כי אני אוהב להרגיש את הבאסים

ומר בחור שמעליי צודק מעבר לעוצמה יש גם את עניין האיכות שמן הסתם בZ5500 אתה תשמע הרבה יותר טוב מ540 אבל אתה משלם על ההפרש והרבה

תכלס העוצמה בכלל לא רלונטית אתה לא תנצל גם 100 אחוז של ה540 בסופו של דבר,יותר חשוב איך תשמע ...

בעיניי היא שווה כל אגורה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...