מחריד לראות מה קורה במרכז הארץ... - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחריד לראות מה קורה במרכז הארץ...

Born2Kill

Recommended Posts

בור ועם הארץ.

לתורה בכתב יש תורה שבעל פה -הסבר לתורה שבכתב.

בכל בית דין גם בזמן משה רבינו נאמר זאת....

רמב"ם הביא עוד ראיה לחזק את כל הדרשות מהפסוק "חבורה תחת חבורה", שנאמר בפירוש "ואיש כי יכה באבן או באגרוף, רק שבתו יתן ורפא ירפא", ואי אפשר לומר חבורה תחת חבורה ממש. וסיים בדברים אלה:

"אע"פ שדברים אלו נראין מתורה שבכתב, כולם מפורשים מפי משה רבינו מהר סיני, כולן הלכה למעשה הן בידינו, וכזה ראו אבותינו בבית דינו של משה ושל יהושע ושמואל הרמתי ובכל בת דין ובית דין שעמדו מימות משה ועד עכשיו". (הלכות חובל ומזיק א,ו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי יש את הזיבלונים הטרולים שכל נושא שיש בעולם הם מושכים לכיוון אתם חארות חילוניים ואני דתי צריך להיות המלך שלכם או בקיצור אתם טועים ואני צודק , בבקשה תראה מי הכניס את הנושא של דת לשרשור הזה ראשון .

זה פחות או יותר אותה סיבה לכל הפשע רשע במדינה , ההרגשה של הפרט או של קבוצה של פרטים שהם יכולים להתנהג בבריונות אם האדם השני לא עושה ופועל לפי רצונם האישי , הרוצחים הפושעים שרצחו את קרפ המנוח ליד הים הם חלאות צעירים ערסים פושטקים שחושבים שאנשים אחרים צריכים לעשות להם כבוד , כמו החולרה הדתי הזה שחושב שהוא יכול להתלהם ולפגוע ולהעליב ולנבל את הפה שלו כלפי מה שהוא לא מבין ו / או לא מסכים , אני מדבר על מושג חיה ותן לחיות , אתה יכול לראות את זה בתרדים , הטרול הזה רוני לא נותן לשום דיון להתנהל מבלי להכניס לתוכו את הכפיה הדתי שלו ובהגזמה , הפשע רשע במדינה לא נותן לאנשים רגילים לחיות את חייהם מבלי להכניס את הנורמות החברתיות שלהם , הערסים מכריחים אותך להתנהג לפי הקוד הערסי כמו שהדוסים מכריחים אותך להתנהג כמוהם להאמין כמוהם להתנהג כמוהם , כמה פעמים הטרול הזה אאיים כאן על אנשים שהעזו לדבר בצורה חופשית על הרבנים שלו , אותו דבר ערסים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה שבערך חמישית מהת'רדים נסחפים לדת ואמונה?

מספיק עם זה.

כי אנשים ישר קופצים עם זה.

מה גם שכמעט כל התרדים האחרונים דובר על דתיים (הכפשתם יותר נכון) אז אין מנוס.

רוני, עזוב אותך מויכוחים עקרים.

עכביש, תירגע. מישהו פה פעם איים עליך? מישהו קילל אותך? מישהו אמר שאתה שווה פחות? לא.

אז תנוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שעליתי גם על למה, צומי. נקודה.

הם רוצים צומי ודווקא את זה לא בא לי כבר לתת להם, לא צריך לקחת אותם ברצינות, מה שהאפיפיור מדבר אתם שומעים שם דברים

כל כך שונים במהות? לא, אתם פשוט אומרים יופי חבוב לך עכשיו תחזור לארמון שלך או משהו. וזה העיניין, לא צריך לשים לב אליהם...

--------------------------------------------

רוני, עזוב אותך מויכוחים עקרים. עקר כי לא תנצח פה

עכביש, תירגע. מישהו פה פעם איים עליך? מישהו[glow=red,2,300] קילל [/glow] אותך? מישהו אמר שאתה שווה פחות? לא.

אז תנוח.

בור ועם הארץ.

וזה מהעמוד האחרון בלבד, יש עוד איזה 200 ומשהו עמודים פה בפורום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעות שנשלחות בתמימות כדי לדעת -אז עונים.

היו כאן כמה אשכולות שניגררו אל אף שלא הייתי בהן ואף שהצעתי לסגור.

בנתיים הצומי זה ילדי הקרקס רוצים.

ראה תקללות שמוצגים עלי.

כל מקרה שיש בעולם החרדי -אז מפרסים פה ומתחילים ללגלג.

אולי אביא את כל הרציחות שקורה כרגע בעולם החילוני? או את מכלול המקרים? הפורום יקרוס.

אבל לא אני לא ברמה של רוב האתאיסטים [שהם פותחים תאשכולות הללו] -חלק משעמום בחיים.

בור ועם הארץ- זה אדם טיפש [משש קללה גסה]. בכל אופן כוונתי בור בכל נושא ת-ו-ר-ה כולל ליגלוגים, גידופים,הקנטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגבי הודעות שנשלחות בתמימות ועם רצון אמיתי לדעת.

אבל אין צורך בכלל לכתוב תגובות לאחד כמו עכביש.

ול- ixslashxi , כשתגדל תבין שזה לא עניין של "לנצח" או "להפסיד".

בויכוח "רציני" כל אחד נותן את הדעה שלו. אתה ושכמותך בינתיים

מגיבים בזלזול ולא מסתפקים רק בלהגיד "זו הדעה שלך אך אני לא מסכים איתה".

ולכן, אין טעם לדבר איתך על הנושא, עד שתתבגר.

סנוב :xyxthumbs:

הוכחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אל החלאה המתלהם אני לא התכוונתי לטרול רוני אני התכוונתי לחלאה המתלהמת בקללות ונאצות כגון "מורים חמורים " ובהמות ועיזים ועמלק וכו'

שנית לטרול ולפיס שיטר ,

הדוסים קודם מקללים ואחר כך מנסים להסביר , טרולרוני אני מבין במעט יותר מימך בתורה אתה זה שלא מבין אתה מה ששכן מבין גדול בתורה של הכת הרבנית , לזה אני מסכים אבל בתורה אתה מבין כלום . זה שאתה אידיוט מידי אפילו להבין את ההבדל בין תורה שהיא תורת משה לבין הלכה שזו התורה של הכת הרבנית זה רק מוצל ע"ל המורים הרוחניים שלך דוגמת זה שאיננו יכול לשלוט על פיו .

אני מבקש להמשיך את התגובות בתרד תת האמונה קרי פח הזבל של התודעה האנושית כאן בפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אל החלאה המתלהם אני לא התכוונתי לטרול רוני אני התכוונתי לחלאה המתלהמת בקללות ונאצות כגון "מורים חמורים " ובהמות ועיזים ועמלק וכו'

שנית לטרול ולפיס שיטר ,

הדוסים [אני לא דוס,שכחתי אתה מכניס את כולם לשם הכולל דוסים],קודם מקללים ואחר כך מנסים להסביר , טרולרוני [צוחק על עצמו :smile1:]אני מבין במעט יותר מימך בתורה אתה זה שלא מבין אתה מה ששכן מבין גדול בתורה של הכת הרבנית , לזה אני מסכים אבל בתורה אתה מבין כלום . זה שאתה אידיוט מידי אפילו להבין את ההבדל בין תורה שהיא תורת משה לבין הלכה שזו התורה של הכת הרבנית זה רק מוצל ע"ל המורים הרוחניים שלך דוגמת זה שאיננו יכול לשלוט על פיו .

אני מבקש להמשיך את התגובות בתרד תת האמונה קרי פח הזבל-[בזה אני מסכים-כל חברה הקרקס שם] של התודעה האנושית כאן בפורום .

אף אחד כבר לא מעוניין לדון עמך -לכן אתה דוחף תאף לכל מקום,אז מידי פעם אני זורק לך עצם ואז אתה עדיין משתולל :hat:

דבר אחד מבקשים ממך -להיות רגוע להיות תרבותי יותר [אבל צדק רבי עקיבא חוזרים בשאלה -גרועים ביותר -ביחס זילזול לאדם השונה ממך]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...