מחריד לראות מה קורה במרכז הארץ... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחריד לראות מה קורה במרכז הארץ...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בין הנערים שהיו במקום הלילה, ניכרו בהלה ופחד, ובנות רבות ביקשו מהבנים שילוו אותן לביתן לאור העובדה שהחשוד ברצח עדיין מסתובב חופשי באזור.

Horrific Murder: Helping people get laid since 1416

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עונש מוות זה אסור בתורה?

מה העונש על חילול שבת אתה יודע? (רמז: סקילה)

אוי.

כמה תנאים צריך להיות בשביל זה -עד שזה בלתי אפשרי.

עולה כי יסוד דיני הענישה הוא בראש ובראשונה התראתי, חינוכי, עקרוני וכדו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

נכון.

העונש קיים? אבל כמעט שלא בא לביצוע.

נאמר בגמרא שבית-דין שהיתה הורגת אדם פעם בשבעים שנה היתה נקראת בית דין קטלנית , וגם אז - היו צריכים 23 דיינים כדי לשפוט אדם , אזהרה רשמית רגע לפני ביצוע החטא , תשובה רשמית מן החוטא המתכוון למרוד , שני עדים נאמנים והוכחות. וכו'.. וכו'..

כך שאין הדינים ביהדות דומים לאלו של הנוצרים או המוסלמים שהיו רוצחים אנשים על ימין ועל שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא הענישה במיוחד , מפני שהפשעים האלו מבוצעים ב"עידנא דריתחה " ( אני אוהב לכתוב מושגים ובצורה שכל האידיוטים חושבים שאני אידיוט רק בגלל שהם לא מבינים מה אני כותב - חחח ) בקיצור עידנא דריתחה זהו זמן שבו " עולים העצבים לראש " או בקיצור בזמן שאין בו חשיבה והיגיון , לכן מיותר להגביר את הענישה כמו למשל עונש מוות שיעזור אך ורק לתחושת הנקמה של משפחות הקורבנות ( ואני לגמרי בעד מהבחינה הזו , נקמה זה דבר טוב להרגעת העצבים , הצרה שזה גורר נקמות מהצד השני עד אין סוף \ אבל זה דיון אחר ) , הבעיה של הרציחות הללו הן שהן נעשות על ידי עבריינים קטנים שאין להם מורא של העבריין הגדול אשר נילקח על ידי המשטרה לכלא .

הבנתם ?

מדיניות המשטרה ללכת ולעצור את ראשי משפחות הפשע , (שהם למעשה שומרים על האזורים שלהם כלומר הם הדומיננטים מבחינת פשיעה ושליטה על הפשיעה ) ובכך לפתוח את הזירה לפושעים חדשים ולא מוכרים אשר משחררים כל רסן והינה לך ערמה של פשעים בילתי מפוענחים וספורדים .

מדיניות המשטרה היא הקלוקלת כאן , מדיניות שרוצה פירסום כדי לכסות את התחת

מדיניות של כאלו שבאים לעבודה ולא באים לעבוד

מר אבי דיפטר ( כן אנחנו " נהנה" מהחזון שלו עוד הרבה זמן )

מר דודי לוי ( גם מתיפקדו " המצויין " אנחנו " נהנה" הרבה זמן )

הרי יותר חשוב האחוזים של ירידת הפשיעה ושירטוטים מאשר הביטחון של האזרחים ,

מדינת = לוזרים .

מצחיק , מאז ששינו את השם ממשרד המשטרה למשרד לביטחון פנים , אתה יודע שלא יהיה לך ביטחון אותו דבר כמו המשרד לאיכות הסביבה ששונה להגנת הסביבה , אתה משום מה יודע שהגנה לסביבה לא תהיה .

לסיכום ולכל האידיוטים שהסתבכו :

מדיוניות המשטרה שהוציאה את ראשי משפחות הפשע הותירה את הזירה פנויה לפושעים חדשים ומזדמנים שמנצלים את ההיזדמנות

( ממש כמו בטבע , אתה מוציא חיה מסויימת או צמח מסויים , מיד ימלא את המקום שלו חי אחר ) [br]פורסם בתאריך: 16.08.2009 בשעה 08:44:17

אבל על הצד הטוב , נחמד לראות את החיבור בין היהודים ( יהודיות במקרה הזה ) לערבים , אני בטוח שהשלום יגיע במהרה עם קשר עמוק כל כך , : ההורים התלננו במשטרה שהילדה הולכת עם ערבים , במשטרה אמרו לה שאין שום דבר לא חוקי בכך " ציטוט מהכתבה בעיתון , תענוג , ממש תענוג ממש פאפי לאב , סאמו , מה שאומר שערסים הם ערסים ולא חשוב ערבים או יהודים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם "עין תחת עין" מאיפה זה בא?

זה מהתורה.

אני רוצה לציין משהו איך אדם שלא מבין בתורה יכול למשל לקחת פסוק קטן -וזהו להגיע למסקנות.

דוגמה מעין תחת עין שן תחת שן, להתיר נקמה. זאת טעות יסודה. כי כוונת בפרשת משפטים , אינו שאדם ששבר לחבירו שן. יכול חבירו לנקום בו ולהוציא לו שן בחזרה. אלא שהמזיק חייב לשלם לחבירו כמה שהוא איבד מערכו בזה שנעקרה לו שן או עין.

ראה - http://www.daat.ac.il/encyclopedia/value.asp?id1=1645

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לציין משהו איך אדם שלא מבין בתורה יכול למשל לקחת פסוק קטן -וזהו להגיע למסקנות.

ראה - http://www.daat.ac.il/encyclopedia/value.asp?id1=1645

טמפיט שכמותי

זה מה שאתה עושה כל החיים שלך .

כשאומרים לך , איך אתה עובר על כל מה שנאמר בכלל בתורה ? אתה עונה להם עם הפסוק : "ושית ככול שהו לך מורייך או משהו כזה , הדוסים לוקחים משפט ומנפחים את האימ אמא שלו כאשר ההבנה הכללית של התורה ניצבת מולם : :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...