I7 920(OC) VS I7 940 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

I7 920(OC) VS I7 940

slrr

Recommended Posts

אם עשית OC ל-920 יש לך 920 עם OC.

אין לך 940.

זה ברור לי.. לא חשבתי שמישהו ינסה להצחיק..

השאלה אם שתי המכוניות השונות האלו יגיעו ל-100 קמ"ש באותו זמן?

http://ark.intel.com/Compare.aspx?ids=37147,37150,37149,37153,

הכל זהה חוץ מהמהירות שעון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא תמיד.

יש תוכנות/משחקים שזה יעלה את הביצועים לרמה של ה940

ויש תוכנות/משחקים שלא.

ה940 יותר יקר בגלל, שהכניסו בו יותר "פ'יצרים" ושטויות אחרות, שגורמות לו לעבד נתונים מהר יותר, וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא תמיד.

יש תוכנות/משחקים שזה יעלה את הביצועים לרמה של ה940

ויש תוכנות/משחקים שלא.

ה940 יותר יקר בגלל, שהכניסו בו יותר "פ'יצרים" ושטויות אחרות, שגורמות לו לעבד נתונים מהר יותר, וכו'...

אם אפשר שרק משהו שבאמת יבין יגיב כי זה שציטטתי אותו לא נכנס ללינק שרשמתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אני כן מבין,בגלל זה אני מגיב.

הכי חכם זה שאתה מבלבל במוח שלא נכנסתי לינק, ובעצם שם תוכל לראות שההשוואה היא בין שונים ממה שציינת פה. במילה אחת,גאון.

אתה לא רוצה להקשיב ממישהו שחכם ממך? לא צריך. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים חששתי שזה מה שיקרה... דורי התחיל את זה פה אני מקווה שזה יפסק וכולה שאני יקבל תשובה של כן או לא...

כי בלינק יש את 920 וגם ה-975 אקסטרים שכל הפיצ'רים שלהם זהים אז כמובן גם של 940 שהוחלף ל-950 אבל דורי שתוען שהוא מבין כנראה לא מבין אז הוא לא ראה את ה-940 והחליט להתלונן שאין שם את המעבדים שציינתי.. אז אם קניתי 920 ועשיתי לו (OC) ל-3.00 חסכתי 2000 שקל או לא???

למי אכפת מהמכפלה אם המהירות שעון הסופית היא זהה?????????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומכפלה גבוה יותר :screwy:

איך בדיוק רצית להגיע למהירות שעון גבוהה יותר? מהירות הבסיס של הQPI היא 133 X המכפלה שמשתנה. לפותח הת'רד - מן הסתם

את ה940 אפשר לקחת למהירות שעון גבוהה יותר בOC. עדיין לא פגשתי מישהו שהיה מטומטם מספיק לקנות אותו במחיר שאינטל רוצים

שידווח על תוצאות הOC שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

רק אם אפשר עוד כן אחד לפני נעילה כי הכן של דורי אחרי הדיון הזה לא כלכך אמין מבחנתי..![br]פורסם בתאריך: 13.08.2009 בשעה 17:01:48

איך בדיוק רצית להגיע למהירות שעון גבוהה יותר? מהירות הבסיס של הQPI היא 133 X המכפלה שמשתנה. לפותח הת'רד - מן הסתם

את ה940 אפשר לקחת למהירות שעון גבוהה יותר בOC. עדיין לא פגשתי מישהו שהיה מטומטם מספיק לקנות אותו במחיר שאינטל רוצים

שידווח על תוצאות הOC שלו.

אז זה כן או לא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...