האם יש לי צוואר בקבוק? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש לי צוואר בקבוק?

masteryoda91

Recommended Posts

שלום יש לי כרטיס מסך 285GTX OC2 של BFG ומעבד E8500 3.16

במשחק CRYSIS WARHEAD כאשר הרזולותיה על 1680X1050 והכל על מקסימום אז בזמן המשחק יש לי FPS בין 30 כאשר יש הרבה DETAILS ל 70 כשאר יש פחות DETAILS וב IV בזמן שמחשיך במשחק ובמיוחד בלילה יש לי לפעמים תקיעות האם יש לי צוואר בקבוק והאם מעבד QUAD 9950 3.0GZH יכול לפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות שאתה מתאר לא ממש קשורות לצאוור בקבוק. שני המשחקים שנתת תופסים את המקומות הראשונים ברשימות המשחקים הכי כבדים.

שתי ליבות של 3GHZ על רזולוצייה כמו שלך חייבות לעשות את העבודה, לכן איני רואה שידרוג מעבד כדבר נחוץ.

עצה שלי- תוריד את מד הFPS ותתחיל להנות לפני שתגיע למצב "תמיר"[br]פורסם בתאריך: 11.08.2009 בשעה 19:58:13

שלום יש לי כרטיס מסך 285GTX OC2 של BFG

רוני רוני רוני... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה שלך מצב תמיר?

TAMIRRR013

אם הוא עוד לא שאל אותך אם הוא מקבל מספיק FPS אז אתה בן אדם מאושר, אבל אני שמח שהוא ניגמל מהבעייה.

בכל מקרה צאוור בקבוק יש בכל מערכת. במערכות חזקות צוואר הבקבוק בין המערכת להארד דיסקים הוא האחד שממש משפיע.. אני מכיר בחור עם מפרט בידיוק כמו שלי אבל יש לו הארד דיסק RAPTOR, ובאמת המשחקים אצלו יותר SWIFT....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט המלא שלי:

מעבד:INTEL 2 DUO E8500 3.16GZH

כר.גרפי:BFG 285GTX OC2

זיכרון:A-DATA 2GBX2 800GHZ

ספק: FSP 700W

לוח אם: GA-EP45-DS4 GIGABYTE

מארז:GIGABYTE 3DMARS

עד כמה אני יכול לעשות OC למעבד ?

נ.ב

בדקתי היום על CRYSIS WARHEAD על הכל גבוה המעבד א עבר את ה 50 במנוחה הוא 37

בהמשך אני יוסיף את ההארד דיסקים כי איני זוכר את הנתונים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה אני יכול לעשות OC למעבד ?

תלוי בקירר של המחשב

דרך אגב אתה מודה לכך שבביצועה oc על המחשב האחריות מבותלת וכול נזק על חשבונך בנוסף על כך oc קיצוני מידי או תאות באת הביצועה יכולה לקצר את חיי המחשב או ליגמור אותם תוך דקה

אבל אני לא מלחיץ :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...