תוצאה נמוכה להארדיסק ב PcMark2002 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאה נמוכה להארדיסק ב PcMark2002

waizman

Recommended Posts

אני מריץ את PcMark2002 ובשאר המבחנים אני מקבל תוצאות גבוהות - רק בהארדיסק אני נופל...

התוצאה שאני מקבל היא 770-775 ולפי מה שראיתי זה ממש ממש גרוע...

ההארדיסק הוא Maxtor 40GB 7200 (6L040J2), מחובר בכבל 80 גידים כפריימרי מאסטר, אין סלייב בכבל הזה.

הכונן עבר איחוי לאחרונה (חוץ מכונן אחד [הוא מחולק ל3] שיש בו סרטים גדולים וזה לא ממש הצליח לאחות הכל), ואין שום או ספייוורים למיניהם...

הכונן עובד בסדר גמור רק שהוא איטי (זה די מורגש).... מה אני עושה?

תודה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מופעל, 133...

מוזר, התוכנה שאמורה לבצע כל מיני בדיקות ולתקן (PowerMax) קורסת עוד לפני שהיא עלתה, MaxBlast לא מזהה את הכונן, ותוכנה נוספת לא מצליחה להפעיל/לכבות את ה Write Verify...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריץ את PcMark2002 ובשאר המבחנים אני מקבל תוצאות גבוהות - רק בהארדיסק אני נופל...

התוצאה שאני מקבל היא 770-775 ולפי מה שראיתי זה ממש ממש גרוע...

ההארדיסק הוא Maxtor 40GB 7200 (6L040J2), מחובר בכבל 80 גידים כפריימרי מאסטר, אין סלייב בכבל הזה.

הכונן עבר איחוי לאחרונה (חוץ מכונן אחד [הוא מחולק ל3] שיש בו סרטים גדולים וזה לא ממש הצליח לאחות הכל), ואין שום או ספייוורים למיניהם...

הכונן עובד בסדר גמור רק שהוא איטי (זה די מורגש).... מה אני עושה?

תודה :P

איפה ראית שזה גרוע ?

תנסה לעשות את הבדיקת מהירות ב-NERO תגיד כמה קיבלת.

לשם ההשואה אני עם WD 20GB ATA33 ?(ענתיקה!) מקבל 23000

ועם ה-WD 80GB 8MB החדש שלי אני מקבל 54000 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ב CD COPY נכון?

אם כן התוצאות מדברות בשם עצמן... :-X

עריכה: עכשיו שמתי לב שיש לי מגה וחצי פנוי... אני יפנה וינסה שוב...

עריכה #2: זה ג'יגה וחצי פנוי.... :-\ מישהו..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, תעשה Uninstall לדרייברים של ה IDE של ותאתחל, לי זה העלה 200 נקודות, אלה *** של דרייברים, שים את אלה של

דבר שני, כנס לביוס להגדרות של המכשירים המובנים, יש שם קטגוריה שלמה של חיבורים של דיסקים קשיחים, אני זוכר שיש שם משהו בDisablled למטה, זה בעצם הDMA

זה היה אצלי מבוטל בדיפולט, הפעלתי את זה והתוצאה עלתה ב1000 נקודות.. ואז עוד 200 שהחלפתי דרייבר

*כן כן, לפניח זה קיבלתי 100.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...