OC לכרטיס מסך לא משפיע ובעיה עם OC במעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC לכרטיס מסך לא משפיע ובעיה עם OC במעבד

1qaz2wsx

Recommended Posts

חבר נתקל בבעיה וביקש ממני לעזור לו.. הנה ההודעה שהוא ביקש ממני לפרסם: (כי אין לו גישה לכאן נכון לעכשיו)

לא שיחקתי איזה חודשיים במחשב

חזרתי לשחק קצת COD4 ושמתי לב שהFPS נמוך ממה שאני זוכר אז התקנתי את הדרייבר החדש של NV וחשבתי שזה יפתור את הבעיה.

חשבתי אולי הבעיה בכלל מהRIVA אז עשיתי OC בלוח הבקרה של NV וחזרתי למשחק וזה לא משנה כלום.

אני עושה OC גבוה וזה מעלה לי בקושי 10FPS וזה לא היה ככה בעבר..

אז זאת הבעיה הראשונה, והבעיה השניה היא שעשיתי OC למעבד ל3GHZ ולזכרונות ל1GHZ והכל טוב ויפה...

ביטלתי את הOC ומשום מה המחשב נתקע כשהוא עולה.

הוא מגיע לשולחן עבודה, טוען את התוכנות בצד שמאל למטה וכשהטעינה של המסנג'ר עולה, המחשב נתקע! ניסיתי אלף פעם.

המחשב עולה במצב בטוח. החזרתי את הOC והכל עובד שוב.

יכול להיות שחסר מתח למעבד? אבל איך זה יכול להיות הרי הכל בוטל וזה מצב סטוק.

בכל מקרה קיבלתי גם קובצי דאמפ(מסך כחול) לפני שהמחשב התחיל להתקע. אחרי איזה פעמיים שעשיתי ריסט אז הוא נתקע בעליה של המסנג'ר.

הכרטיסי מסך, מדובר במערך של 9600GT

מעבד Q6600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקריסות טענת הגדרות DEFUALT או שפשוט החזרת ערכים למה שהיו ?

ויכול להיות שהדרייברים החדשים פוגים בשיפור FPS..אין לך ממש מה לעשות בנידון..המערכת לא עובדת עליך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטענה של החבר "הO.C לא נותן יותר מ10FPS" אז קודם כל הלואי שאני היתי עושה O.C וזה היה מעלה כך

ביצועים נמוכים משבעבר זה כן יכול להיגרם בגלל מנהל התקן בעיתי [ואת זה אני מדבר מנסיון על הכרטיס שלי] למרות שיש לי הרגשה שכל הסיפור הזה קורה בגלל תקופה רעה של המחשב אולי אפקליציה מסוימת משבשת את הפעולה הסדירה של המחשב.

בקשר לזה הוא יכול להיכנס להתחל הפעלה דרך SAFE MODE ואז לבחור ב MSCONFIG תחת שירותים שיבחר ב"הסתר את שירותי מיקרוסופט" ועדיף שיסיר את הכל " באתחול יעשה דבר דומה ישאיר רק את CTFMON ,ויראה מה המצב.

רק בשביל המחשה אני עשיתי O.C למעבד שלי מ2.6 ל3.8 [המעבד Q9450] ובאמת לא ראיתי שיפור של יותר מ2-3FPS

מה שכן זה גם תלוי במשחק ואני מאמין שיהיה פה משתנים.

דבר שני בקשר לתקיעות שיבצע קודם כל ClearCmos דרך הלוח אם [אם הוא לא יודיע תסביר לו שיסתכל בלוח היכן הג'מפר שינתק את המחשב מרשת החמשל ויקח אותו ימינה למשך כמה שניות].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסתכל על המספרים ולא על מה שקורה בפועל.

ההבדל בין 30 ל40 FPS זה הבדל בין משחק שנתקע למשחק שעובד בצורה חלקה יחסית.

אז 10 זה המון!!! אני עם ה9500 שלי הצלחתי 12 FPS בגלל שהטמפ' לא מגבילה אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה לtaotao

הוא לחץ על הCmos והפעיל את המחשב מחדש והמחשב נתקע בזמן שהתוכנות עולות בצד שמאל למטה.

הוא ביטל את המסנג'ר וכו' בMSCONFIG ובכל זאת נתקע.

במצב בטוח המחשב לא נתקע. קטע הזוי.

תגובה לSubX

לוח אם Striker II Formula

לא נגע בתדר הPCI

יחסי זכרונות 3:2 לטובת הזכרונות. (1333:1000)

תגובה לLos

הFPS שהוא דיבר עליו הוא מה- OC של הכרטיסי מסך ולא של המעבד.

לגבי הCmos ראה תגובה למעלה^

תגובה לdory

כן אבל הוא טוען שהיה לו FPS הרבה יותר גבוה.

היה לו בקוד4 125 קבוע וכשהיה מעלה את הmax_comfps250 אז היה מגיע גם ל250 פה ושם ובחיים לא ירד לכיוון ה60 כמו שהיום קורה לו פתאום.

יש לו 9600GT

OC -

740 לליבה

2200 לזכרונות

1850 לשיידר

ב3DMARK 2006 הוא עבר את ה17,000 עוד מלפני שנה עם הדרייברים הישנים.

לא יכול להיות שהOC מעלה לו כל כך הרבה ב3DMARK ובמשחק זה לא מעלה כלום.

יכול להיות אולי שרק כרטיס אחד עובד מהמערך SLI? אבל הוא אומר שהמחשב מזהה את שניהם בGPU-Z וגם הSLI מאושר בלוח בקרה של NV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...