שדרוג מה audigy 2 ל x-fi xtreme audio כדאי? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מה audigy 2 ל x-fi xtreme audio כדאי?

The Ball

Recommended Posts

יש לי כרגע את ה audigy 2 מותקן במחשב ואני סה"כ מרוצה.

עם זאת, יש לי אפשרות להשיג את ה xtreme audio או את ה xtreme fidelity (שאין לי מושג איפה הוא ממקום ביחס ל xtreme audio) במחיר מוזל.

השאלה שלי היא האם השדרוג הוא בכלל כדאי.

האם אני אשים לב לאיזה שהו הבדל בסאונד? או בכלל בביצועים של המחשב במשחקים או בדברים אחרים?

עוד שאלה נוספת שעלתה לי, איך הכרטיסי קול המדוברים מתחרים ב xonar?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtreme Audio - לא חושב.

איזה Audigy 2 יש לך?

באופן עקרוני, אם זה רק למוסיקה, לא הייתי הולך על x-fi שהם כרטיסים בינוניים למוסיקה אבל מעולים בתור פתרון כולל של מוסיקה-משחקים- + אופציות.

זה גם תלוי במחיר שאתה רוכש את הכרטיס (לדעתי, עדיף יד2) וממליץ לך לשמוע כמה כרטיסים לפני שאתה בוחר.

אישית, אני מעדיף את ה xonar d1/dx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס ישמש למוזיקה נטו.

חשבתי לקנות כרטיס ייעודי לסטריאו, אבל המחיר בשמיים וההשקעה לא כדאית מפני שאת רוב המוזיקה אני שומע במערכת העיקרית.

המחיר שאני רוכש הוא מחיר עלות.

השאלה שלי האם זה יתן לי שיפור במשהו אם בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר ככה סתם להגיד. עם הרמקולים שלך אמור להיות הבדל ואני די בטוח שמעבר לכרטיס קול כלשהו של (הDX או הD1 למשל) אמור להיות. ה Audigy2 די טוב גם ככה ואותם מפענחים.

אין לך איזה חבר שאתה יכול לבדוק אצלו כרטיס אחר עם הרמקולים שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שידרוג - זה שינמוך. האודיג'י 2 שיש לך הוא יותר טוב מהאקסטרים אודיו (בהנחה שיש לך אודיג'י 2 רגיל).

האקסרים אודיו זה סתם LIVE24 BIT עתיק עם דריברים חדשים, אין לו אפילו תמיכה חומרתית למשחקים (מעבר למה שיש באון בורד או LIVE24).

אתה יכול לבדוק בטבלה בעמוד הבא:

http://en.wikipedia.org/wiki/Sound_Blaster_X-Fi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...