איזה PLOCY יכול למנוע העתקה אל ה DESKTOP? בעיה נוספת איך אני מונע החלפה של רקע? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה PLOCY יכול למנוע העתקה אל ה DESKTOP? בעיה נוספת איך אני מונע החלפה של רקע?

tzahi16

Recommended Posts

שלום חברים...

אני בונה GPO לתחנה ציבורית וקצת היסתבכתי, נעלתי גישה של העתקת של קבצים שלולחן עבודה ואני לא מוצא את הפולסי שחסם לי את זה (אני מעוניין שכן יעתיקו לשולחן עבודה).

מה שמוזר מכל הסיפור כשאני רוצה לישמור מהדפדפן (IE7) אני יכול, אבל כשאני רוצה לישמור מהוורד אני לא יכול, כשאני גורר קובץ לשולחן עבודה אני מקבל את העיגול עם הקו האלכסוני בתוכו ואין לי אפשרות להעתיק לשולחן עבודה.

בעיה נוספת שיש לי שאני רוצה למנוע ממי שעובד על המחשב לשנות את רקע שולחן העבודה. חסמתי את האפשרות של מקש ימני וחסמתי את הגישה ל DISPLAY PROPERTIES אבל כאשר מישהו פותח תמונה עם PICTURE AND FAX VIUWER הוא יכול ללחוץ כפתור ימני על התמונה ואז ללחוץ SET AS DESKTOP BACKGROUND ואז הרקע משתנה, למרות שהפוליסי PREVENT CHANGING WALLPAPER שנימצא ב USER CONFIGURATION > ADMINISTRATIVE TAMPLATES > CONTROL PANEL > DISPLAY במצב פעיל.

נ.ב מדובר על SERVER 2003 ואני עובד מ GPMC SP1 שהתקנתי על ה .

התחנות הציבוריות רצות עם PRO.

תודה מראש לכל מי שיעזור !

עריכה : דבר נוסף ששחכתי ראיתי שבGPMC שבRSAT בויסטה יש פוליסים נוספים למרות שגם הוא מחובר ל SERVER 2003 איך זה יכול להיות? אם כן אני יכול לקדם את ה GPMC אצלי ב ישיהיה לו את כל ה POLICY שיש ב RSAT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...