המלצה למחשב עיסקי בתקציב של ~4000ש"ח 13.3" או 14.1" - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב עיסקי בתקציב של ~4000ש"ח 13.3" או 14.1"

sadotd

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש מחשב חדש לצרכי ועבודה נוחה ושיהיה נוח עד כמה שאפשר לניוד.

שמעתי על vostro 1310/1320 רציתי לדעת מה ההבדלים והאם זה משמעותי ואם אני בוחר משניהם מה כדאי?

אם אפשר לחשוב גם על הE5400/5500 איז\ה מבין כל הארבעת המחשבים לעיל הכי כדאי ביחס של תמורה\כסף ?

כמו כן, מה אתם אומרים לגבי ה studio 1537? אני יודע שהוא יותר בעייתי לניוד, אבל איך הוא מבחינת אמינות-בניה ותכונות כמו מסך וחוזק "עבודה"

כי הוא זול משמעותי מהאחרים?

הסיבה שאני נע בטווח כזה של מחירים\סוג מחשבים מכיוון שהמחשב לא מיועד לאבי שאינו מבין כ"כ ולא סגור על מידת החשיבות של ניידות וביצועים.

תודה רבה לכל העונים :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על vostro 1310/1320 רציתי לדעת מה ההבדלים והאם זה משמעותי ואם אני בוחר משניהם מה כדאי?

אם אפשר לחשוב גם על הE5400/5500 איז\ה מבין כל הארבעת המחשבים לעיל הכי כדאי ביחס של תמורה\כסף ?

אף אחד מהם לא נכנס בתקציב (מלבד ה-1310 שאולי אפשר למצוא במחירים מוזלים עכשיו)

מבחינת איכות ה-E5400/500 מובילים ואלו מחשבים מסדרות עם תכונות עסקיות יותר מובהקות. עם זאת, משקלם גדול משמעותית. ה-1320 קל מה-1310, נותן כרטיס מסך מובנה טוב יותר, משקל קצת יותר נמוך (על פי הצהרת , לא ראיתי בדיקה אמינה לעניין עדיין) ואני מצפה גם לחיי קצת טובים יותר. אולי יש עוד כמה הבדלים מפרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה tgolin, בהנחה שהתקציב יהיה יותר נזיל בטווח ה5-6K איזה מהמחשבים שציינתי הכי כדאי לקנות באופן כללי בסדר יורד?

והאם כדאי לקחת בחשבון את ה 1537 בכלל?

תודה על התייחסותך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעלה את הטווח ל-5-6, לך על ה-E6400 ולא על ה-E5400. חיי הסוללה טובים יותר והמשקל נמוך יותר.

לגבי סדר העדיפויות, אין תשובה אחת "הכונה". אם מה שחשוב לך יותר זה איכות, סדרת ה-latitude עדיפה. אם אתה מעדיף משקל יותר נמוך, מחשבי ה- 13.3" יתנו פתרון טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...