מחשב נייד למגוון שימושים עד 5K ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד למגוון שימושים עד 5K ש"ח.

Born2Kill

Recommended Posts

תקציב: 5K ש"ח.

שימושים: גלישה באינטרנט, , (סירטוני HD) ופוטושופ.

ראיתי באופיס דיפו את המחשב הזה:‎HP Pavilion DV2-1030‎.

המחשב דיי קליל, הוא נמצא בין נטבוק לגדולי ביצועים, יותר נוטה להיות נטבוק לאור המעבד החלש שלו.

כעיקרון זה המחשב שהייתי רוצה אבל בגלל שניסיתי עליו סירטוני HD ביוטיוב והוא קירטע לי אז כנראה משהו אחר (יש אולי פיתרון לבעיה הזו?).

עוד מחשב נוסף שראיתי: ‎HP Pavilion DV3-2150‎.

מחשב עם מעבד יותר חזק אך הוא מאבד את ה"נטבוקיות" שלו.

לסיכום: ה-1030 הוא לטעמי מחשב מעולה ומציע הרבה, חוץ מהקטע של המעבד שהוא נחשב לחלש (האם הוא מקביל למעבד האטום של אינטל)?

ה-2150 עולה יותר, הוא עם מעבד יותר חזק ולפי דעתי מספיק להריץ סירטוני HD אבל הוא תופס יותר נפח ומקום ומאבד את ה"נטבוקיות" שלו.

סה"כ אני רוצה את ה-1030 אבל עם מעבד יותר חזק? או אפילו לקמבן משהו אחר. למישהו יש הצעות?

תודה לעוזרים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

***מקפיץ***

שאלה נוספת, האם שווה להוסיף עוד 1000 שקל וקנות משהו עם מעבד חזק יותר אבל הוא פחות קומפקטי עבורי או להתפשר על משהו שעולה פחות, הוא יותר נוח ללימודים ונסיעות אבל המעבד שלו חלש.

תהיתם בשאלה כזאת והתנסתם בה?

מה כדאי?

כי תכני HD אני יכול להפעיל בקלות במחשב הביתי, השאלה היא האם התוספת כסף שווה את זה? (כאשר השימוש העיקרי הוא ללימודים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת, האם שווה להוסיף עוד 1000 שקל וקנות משהו עם מעבד חזק יותר אבל הוא פחות קומפקטי עבורי או להתפשר על משהו שעולה פחות, הוא יותר נוח ללימודים ונסיעות אבל המעבד שלו חלש.

אם אתה מוסיף 1000 ש"ח לתקציב למה לא לקנות מחשב סטנדרטי ב-12.1" ולקבל את הטוב מכל העולמות? גם בתקציב של 5000 ש"ח אפשר למצוא מחשבי 12.1" עם מעבד סטנדרטי.

כי תכני HD אני יכול להפעיל בקלות במחשב הביתי, השאלה היא האם התוספת כסף שווה את זה? (כאשר השימוש העיקרי הוא ללימודים).

אם המטרה העיקרית היא הקלדה בשיעורים ושימוש מחוץ לבית, לדעתי ה-dv2 בהחלט יספק פתרון הולם. עם זאת, רק אתה יכול להחליט אם תוספת הביצועים שווה לך את הכסף או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...