בקשה להמלצות למצלמה ב1500 NIS (תקציב גמיש) - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה להמלצות למצלמה ב1500 NIS (תקציב גמיש)

Muadib

Recommended Posts

* מה התקציב הכולל למצלמה, וכרטיס זכרון? 1500, אבל התקציב לא באמת מוגבל.

* אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? זו מתנה לזוג צעיר עם ילד בדרך, כך שהוא כנראה יהיה מושא רוב התמונות. ומכאן שגם צילומי "אין-דורס" והרבה . חוץ מזה זו אמורה להיות מצלמת all round למשפחה...

* האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? דעה אישית - פלש הוא השטן. אני מאמין בלהמנע מצילום עם פלש עד כמה שאפשר. במילים אחרות, כן

* האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לא

* האם יש לך נכונות לצלם עם חיצוני? לא

* האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? לא עניתי על זה כבר? כן

* האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? לא

* האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? בטוח יהיו מעוניינים להדפיס. אין לי מושג עד איזה גודל.

* כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? ברור שעדיף משהו שהוא נוח לנשיאה, אבל לא על חשבון איכות.

* האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? לא

חשוב לי מאד לקבל באיכות טובה. בגלל זה אני מאד בדילמה אם ללכת על משהו כמו PowerShot SX110 IS, או לפזול לתחום של דמויות SLR.

ככלל הצלע הגברית של מקבלי המתנה די חולת גאדג'טים, אז צריך להביא משהו שירגש אותו :).

כמו שאמרתי, התקציב מאד גמיש (זה לא אומר שחייבים לחרוג ממנו, אבל מותר).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נאמר שאם השאלה הייתה נשאלת כשה fuji 6500 הייתה קיימת זו ההמלצה שהיית מקבל.

היות והן אינן קיימות, והמחליפה הראויה היחידה שלה עולה 2300 שקל בארץ, הרבה מעל התקציב שלך.

הייתי הולך על אחת משתי אפשרויות. fuji f200 שמאפשרת צילום בתנאי תאורה קשים עם תוצאות מעולות ונכנסת לך יופי לתקציב עם טווח עדשה לא רע בכלל. החצי חיסרון היחיד זה שהיא לא נראה כמו כבדה גברית ומקצועית, אבל היא עושה את העבודה.

האופציה השניה היא למקרה שאתה צריך טלה חזק יותר (זום בסלנג) ואז הייתי מחכה לכניסתה של ה fuji f70 (כנראה ספטמבר) שחלשה מעט בתנאי תאורה קשים אבל בעלת טווח עדשה גדול באופן משמעותי..

בשורה התחתונה, פוג'י שלטו ועדיין די שולטים בתמונות בתנאי תאורה קשים ללא פלאש. בתקציב הנוכחי ובקניה מיידית תקנה את ה fuji f 200 ותקבל שמצלמת מהר ללא וללא התערבות יתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...