עם ישראל חי !! - " נשים צדיקות, אנא, פנו את המדרכה " - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עם ישראל חי !! - " נשים צדיקות, אנא, פנו את המדרכה "

almonime

Recommended Posts

נשים בצד הנכון של המדרכה

muslim-women-486.jpg

סתם הם רק רוצים צד אחד לגברים וצד אחד לנשים וחוץ מיזה אלו לא הרבנים שלהם ( למרות שהגר זה שם של משפחת רבנים ) אני מתאר לעצמי שאלו פעילים חברתיים .[br]פורסם בתאריך: 31.07.2009 בשעה 21:47:28

אשה בצד הלא נכון של הכביש

suffragist.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Salem witch trials - 1692, Israel - 2009 ... here it comes

800px-SalemWitchcraftTrial.jpg

תרגום לתמונה :

" אני ראיתי אותה ! היא הלכה על המדרכה וגרמה לאברייכים צדיקים לסטות לכביש ולסכן את עצמם.

אה, היא גם מכשפה ... "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיבקשו חופשי ושהנשים שלהם יעשו את זה כמה שבא להן כל עוד הם לא פוגעים בעוברת אורח תמימה שלא קשורה למקום וזה לא מעניין אותה.

אותי דווקא מה שהטריד זה "יזכו לבנים קדושים ומאירים בתורה" - זאת אומרת שלא היא תרוויח מזה, אלא הגבר שיוולד לה. שוביניזם בהתגלמותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שגם אני לא כ"כ מת על כל השטויות שהחברה החרדית מפליצה מפעם לפעם, למיטב הבנתי במקרה זה כל מה שהם ביקשו זה שצד אחד של המדרכה יהיה פנוי מנשים, כדי שהם לא יצטרכו להיתקל בהן פיזית כדי שיוכלו להימנע מלבוא במגע עם נשים (נידה וכו')...

מדרכה להם, מדרכה להן...על מה כל הפרובוקציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחש'שלו, איפה אתה רואה פרובוקציה ?

אתה פשוט יש לך לקות בהבנת סימנים.

:kopfpatsch: <- זה התכוונתי " איך לא עליתי על זה קודם ?! איזה רעיון כביר !! שוס !!! "

קודם שילכו בימין ואחרכך רק עם בורקות ואחרכך רק בימי X ובשעות Y

ובכלל שנשים יסתמו את הפה ולא יראו את הפרצוף שלהן מחוץ לגטו.

איפה הבנת פרובוקציה ? בתמונה ? זה לא פרובוקציה.

זה פשוט להזכיר לכולם איזה " ימים נאורים " היו פעם ואנה אנו הולכים בימים חשוכים אלה ומומלץ לכולנו להיות נוסטלגיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את הבדיחה על המצטרף החדש לכהנא או לקו קלס קלן שאומרים לו שהוא צריך להרוג שני ערבים / יהודים וחתול , אם הוא שואל מדוע להרוג חתול , הוא מתקבל לאירגון השינאה .

אתה מבין ? זה ברור לו שהנשים צריכות ללכת בניפרד ואסור להן לגעת - השם ישמור , הוא מבין :kopfpatsch: את האמונות הטפלות ואת ההדחקות ואת הפסיכופתיטיות של דיכוי נשים והפרדת זנים ואת שיטת המעמדות , השם ישמור , הוא מבין את הדבר הזה ! אללאה יסטור ! יש כתות שהו מתיר להן לדכא נשים ולהתנהג בצורה שהיו מתנהגים ו בימיי הביניים החשוכים . מה יקרה אם היא תיגע בו באמת בלי כוונה ? היום לא רחוק שהן יוציאו אותה לרחוב ולמשפט ולסקילה , אחח נוסטלגיה , הימים הטובים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...