דיון בנושא : Nvidia What are ya Doing?! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בנושא : Nvidia What are ya Doing?!

Guarding angel

Recommended Posts

מצחיק האמת, צירוף מקרים שכזה:

ממש היום זה התפרסם:

http://www.xbitlabs.com/news/other/display/20090730222010_TSMC_s_40nm_Yields_Improved_to_60_Company.html

הייתה להם בעיה עד היום וה yield היה מתחת ל 30% (מצחיק שדווקא כשאנחנו מדברים על זה אז מפרסמים שזה השתנה, אבל מילא):

http://www.semiconductorblog.com/2009/07/06/tsmc-40nm-yield-issues/

בכל מקרה זה שהתגברו על הבעיות ב זה חדשות טובות מאוד לכל מי שרוצה לראות המשך התפתחות מהירה של הליבות.

אני מבטיח לך שאני לא איש מבפנים של

xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק להתלונן יודעים..

כל מה שאתם אומרים אלה דברים על הנייר.. תכלס - יריץ משחקים בצורה טובה במחיר נמוך? מעולה! מה צריך יותר?

רוצים כרטיס יותר טוב? סבבה! 260-275-280 \ 4850\4870 \4890 אחלה כרטיסים..

עדיף שיהיו הרבה מאשר רק כמה דגמים!

וכל אחד מתחיל לבלבל את השכל על 40NM 55NM - תכלס זה לא הראה יתרון לאף אחד והכל רק על הנייר- ATI עם ומהירויות מטורפות.. מה ההבדלים? שטות..

כשהוא יצא נראה ואני חושב רוב האנשים שקונים מחשב היום לא משקיעים בכטיס מסך ודוחפים להם 9400-9500 יקבלו תמורה טובה עם 240-250.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להתלונן יודעים..

כל מה שאתם אומרים אלה דברים על הנייר.. תכלס - יריץ משחקים בצורה טובה במחיר נמוך? מעולה! מה צריך יותר?

וכל אחד מתחיל לבלבל את השכל על 40NM 55NM - תכלס זה לא הראה יתרון לאף אחד והכל רק על הנייר- ATI עם ומהירויות מטורפות.. מה ההבדלים? שטות..

כשהוא יצא נראה ואני חושב רוב האנשים שקונים מחשב היום לא משקיעים בכטיס מסך ודוחפים להם 9400-9500 יקבלו תמורה טובה עם 240-250.

מה קשור להתלונן? אני בכלל עוקב אחרי זה בגלל העבודה שלי :-X

יש מי שמתעניין ויש מי שלא מעניין אותו כלום רק לשלם כסף על כרטיס ולשחק COD4... צריך משני הסוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להתלונן יודעים..

בתור אנשים שעוקבים אחרי זה ומסתכלים "מעבר לקופסא" זה כן אמור לעניין אותנו כי זה נותן לנו אינדיקציה טובה יותר על "חומר הגלם" הסופי שאנחנו

מקבלים בתור צרכנים.

זה לא העיניין להתלונן,זה גם להבין את הצעדים הבאים שחברה אחת מפעילה יש גם אסטרטיגיות שיווק וכן הלאה וכן הלאה.

כמו שנאמר יש מי שמחפש רק לקנות ולא אכפת לו מה זה אומר ויש מי שזה מעניין אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השינוי שם הוא שיווקי וכנראה שזה מצליח להם.

זה כמו לשנות את תאריך התפוגה על מוצרים ישנים בסופר כדי בכל זאת למכור אותם.

למה הם מוכרים מעבד בטכנולוגיה ישנה ? כנראה שיש להם סטוק ישן גדול או שיש להם מפעלים וציוד ישן שחבל לבזבז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא אפילו יותר פשוט :

כל עוד קונים את זה - תמכור.

אם שינוי שם למוצר עוזר לך אז זה לגיטימי. אף אחד לא עובד על אף אחד.

אתה בתור לקוח אמור לעשות סקר שוק או לברר קצת שאתה קונה מוצר כלשהו, אם אתה לא עושה שיעורי בית אז צפה פגיעה.

מי שלא מבין כלום נופל לידיים של משווקים ואנשי מכירות שקבלו הוראות לדחוף משהו וסביר להניח שהם גף ישלמו על זה.

הדבר נכון לשיווק כל מוצר לא רק בחומרת מחשב.

ואני לא רואה סיבה אחת אפילו למה שיווק הכרטיס הזה לא טוב לנו. מבחר גדול יותר שווה תחרות גבוהה יותר בכל פלחי השוק. אנחנו מרוויחים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שירצו לשדרג את המחשב בלי לשמוע על hwzone יכולים לשחדרג מ 88GT ל 250GTS

ועדיין הם יקבלו כמעט אותה תמונה בתוספת כסף!

אויי זה שטויות..

אין קשר גם כי אם אז קנית כרטיס שעלה 1400-1500 שקל שהיה די חדש והיום אתה רוצה "לשדרג" לכרטיס שעולה 500 שקל - זה הגיוני?!

גם אם תשדרג לכרטיס של ATI באותה רמה של GTS250 עם חדשה והכל חדש לגמרי מי מבטיח לך שהוא יהיה יותר טוב מ88GT?

אני לפחות מקווה שמי שקונה פעם כרטיס במחירים של מעל 1000 שקלים בעתיד לא יחפש לקנות כרטיס זול למשחקים אחרת הוא ידע טוב מאוד שהכרטיס לא

יהיה מיועד למשחקים כבדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...