דיוידי טושיבה שלא קורא צרובים! צריך עזרה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיוידי טושיבה שלא קורא צרובים! צריך עזרה

114508534

Recommended Posts

יש לי דיוידי שקניתי לפני שנתיים כאשר הם רק התחילו להופיע והבעיה שלי היא שהוא לא קורא צרובים ו VCD ואת כל השאר.

וזה דפוק , ביררתי ואמרו לי שזאת הגנה ושאפשר לסדר את זה , תעזרו לי בבקשה עם זה אפשרי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על PLAYER שמתחבר לטלויזיה אם כן אז איזה דגם.

בכל מקרה זה שהוא לא קורא צרובים אז זה לא הגנה מכיוון שיש דיוידיים שלא קוראים דיסקים צרובים וטושיבה ידוע ב DVDPLAYERS שלהם שיש להם הרבה דגמים שעושים בעיות עם צרובים.

מה שכן אני יכול להמליץ לך שתקנה דיסקים BULK של GPT אלו שללו שום הדפס מלמעלה מניסיון זה הדיסקים היחידים שהנגני דיוידי האלו קוראים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

שאלה נוספת בקשר לנגני (כן, אלו שמתחברים לטלוויזיה)

איך אני יודע אם המכשיר מסוגל לקרוא צרובים, ואם הוא יודע אז באיזה שיטת צריבה (המינוס או הפלוס) או שזה בכלל לא משנה?

הדגם הוא SONAB 990PS, לא מצאתי אגב שום אתר חברה אז לא יכלתי לבדוק שם.

מודה לכולם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלך היא שונה מזו של הפותח תרד הוא שאל לגבי CD שבזה יש שיטת צריבה אחת בכל מקרה לגבי השאלה שלך אם דיוידי קורא דיסקים צרובים רגילים לא אז הוא יקרא גם דיסקים צרובים השאלה באיזו שיטה וזה אתה יכול לדעת רק אם אתה בודק בעצמך או תחפש פורומים שאנשים כתבואיזה דיוידי יש להם ואיזו שיטה הוא קורא.

למשל לי יש PIONEER DV-535 הוא קורא את שניי השיטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין.

כמוש אמרתי לך אפשר להשתמש בדיסקים BULK של GPT הם אמורים לעבוד אבל אם אתה אומר שהדיוידי שלך בכלל לא קורא אפילו את ה פורמט עצמו של ה VCD אז זה לא ישנה לך מה שאתה יכול לעשות זה לבדוק אם הוא קורא את ה BULK הזה כשאתה צורב עליו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...