בעיה מעצבנת שקשורה ל-SoBig.F - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מעצבנת שקשורה ל-SoBig.F

dorratz

Recommended Posts

אוקי חברה, אני אקדים ואומר שיש לי Norton Internet Security 2003 מעודכן לגמרי, וכל מה שיש ב-Windows Update הורדתי. בקיצור, ביצרתי את המחשב שלי בואו נגיד ככה.

הכל התחיל ביום ראשון או שבת, כל פעם שאני נכנס ל-Outlock Express שלי, מופיע לי הודעה אחת או 2 הודעות שתוכנן הוא:

ציטוט:

The message "Re: Thank you!" you have sent to "talie@supersol.co.il

"probably containes a virus Scenarios/Virus Manager: 'Data recognised as W32/Sobig.f@MM virus .'.

Scenarios/Incoming/Dangerous Attachments: A filename matching the file mask was detected: 'document_all.pif'.

Scenarios/Stop Executable: 'ItemLength.GE.0'.

והם תמיד מאת MAILsweeper@supersol.co.il

כן גם אני כמוכם הבנתי שזה קשור ל-SoBig.F, אבל לא היה שם שום קובץ מצורף. הלכתי ועשיתי מיד סריקה כללית, הורדתי כלים להסרת ה-SoBig.F, אבל כפי שחשבתי, אף אחד לא גילה לי שום וירוס. ככה שאני לא נגוע בשום וירוס, אבל בכל זאת אני כל הזמן מקבל את ההודעות האלו וזה ממש הפך למטרד. יש לציין שאני גר בקיבוץ, ויש לנו רשת פנימית של כבלים, ועל השרת יש תוכנות אנטי וירוס שמגנות עליו כדי שלא יגיעו אלינו .

יש לכם מושג מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שסימנתי את ההודעה, הלכתי ל-Messege->Block Sender, ועכשיו זה פשוט מעביר את ההודעות ל-Deleted Folders...

זה ממש מטרד, כל פעם שאני יוצא מהאאוטלוק אז זה אומר לי משהו על ה-POP3, וזה ממש ממש מטרד. אני לא יודע מה לעשות חברים...

אני ממש משווע לעזרה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...