שאלות בקשר לתזמונים של קיט זיכרונות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בקשר לתזמונים של קיט זיכרונות

Fighter

Recommended Posts

שלום

היום קניתי את הקיט הזה

http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_6400_vista_upgrade_1gb_module_2gb_kit

אחרי שכנראה הg.skill התפגרו

בעיקרון אני עם מעבד intel 2 duo E6300 1.86 באוברקלוק ל 3GHZ

לוח אם GA-P965-DS3 rev 1.0

ספק enermax liberty 400W

בעיקרון קניתי זיכרונות של 1.8V כי הלוח שלי נותן 2.0V במקסימום ולא נראה לי שהיה סוחב 2.1V

קניתי את הזכרונות כי הקודמים של התפגרו לי ובינתיים עם הזכרונות החדשים המחשב עובד באותה מהירות כמו פעם קודמת למרות שכתוב שזה 5-6-6-15 והG.SKILL היו 5-5-5-15

אבל בביוס עשיתי שהם יעבדו על 5-5-5-15 ושאר הערכים שהביוס המליץ עליהם ( 3 3 6 3 ו 53 או משהו כזה)

עכשיו השאלה שלי היא

האם זה שנתתי יותר מתח חוץ מיציבות לאוברקלוק יכול לתת לי לרדת עוד בתזמונים כשהם עובדים על 800MHZ?

אם תזמונים יותר נמוכים יפגעו ביציבות ולא יתרמו כל כך ועדיף להשאיר את זה כמו שזה עכשיו?

עריכה: שכחתי להוסיף שהFSB על 429 מכפלת מעבד 7X

ומישהו יודע אם עלו יותר מזה בFSB עם הלוח הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול יש זיכרונות שבתוספת מתח יגיעו לתדר גבוה יותר..וגם תיזמונים הדוקים יותר..אבל זה משתנה מדגם לדגם..

ולרוב תיזמונים הדוקים יותר גורמים לחוסר יציבות..השיפור הוא די מזערי..אבל אתה יכול להריץ בדיקה עם MEMTEST ולראות אם יש שגיאות..אם אין..

אין סיבה לא לעבוד במצב הנוכחי..

ואתה במחלק של 1:1 ? זאת אומרת הזיכרון על 860MHZ+- ?

והגיעו עם הלוח גם ל500..אבל זה גז וכו..זה לא אומר שאתה לא יכול..אבל הזיכרון די מגביל אותך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן 1:1 זה על 857

אבל הcommand rate על T2, ממש מעצבן שהלוח הזה לא נותן לקבוע T1, מעניין אם זה משפיע קריטי

בכל מקרה אני לא מקודד או משהו עם המחשב הזה, רק משחק משחקים( וגם לא הכי חדשים במיוחד בגלל הכרטיס 1900XT, הכי חדש ששיחקתי זה fallout)

ופה ושם אני צופה בHD

וניסיתי לעלות ל458, זה הביא לי 3200 מגה הרץ אבל אחת הפסיקה לעבוד, באסה

אז חזרתי ל429

בכל מקרה שווה לנסות לרדת בתזמונים? או שזה לא כזה משנה בשביל השימושים שלי ועדיף לעזוב את זה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה רבה לך

מקסימום שנה הבאה אני מקווה שאני אקנה מחשב חדש ואני אברר פה איזה לוח שווה לקנות שבאמת יתן דברים מגניבים (למשל אני כל הזמן קורא שהלוחות של DFI תותחים וגם עכשיו החדש שלהם גם טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה דרך אגב אולי זה קצת רחוק מהנושא של הדיון אבל הוא די נגמר

שמעתי לפני חצי שנה על איזה צ'יפסט או משהו שנקרא hydra שמפותח על ידי חברה מישראל ושהוא יהיה כל כך טוב שהוא יוכל לחלק את הביצועים במחשב כמו שצריך

זה הולך לצאת בזמן הקרוב? ידוע לך משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...