כונן DVD למחשב - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן DVD למחשב

D-Bang

Recommended Posts

למה של אותה חברה? תבין שאם נגיד יש ל-Toshiba כונן DVD-ROM מעולה, אז זה לא אומר שגם ה-CD-ROM והצורבים שלה מעולים, מבין?

בכל מקרה:

1) בתחום כונני ה-DVD-ROM הכי טובים הם Plextor ו-Pioneer, הבעיה היא המחיר שלהם, הם יותר יקרים משאר הכוננים ובלי שום הצדקה. לכן, בתחום המחירים הנורמלים, כונני ה-DVD-ROM המומלצים הם של BenQ,AOpen ו-Toshiba.

2) בתחום הצורבים יש 2 חברות מובילות: TEAC ו-LITE-ON, אבל ל-LITE-ON יש 3 יתרונות על פני TEAC:

א. הוא זול יותר ב-20 שקל.

ב הוא מגיע עם שנתיים אחריות לעומת שנה אחת בלבד אצל ה-TEAC.

3 ל-LITE-ON יש כבר צורב 52X32X52, לעומת TEAC שעדיין תקועים עם 52X24X52.

אני קניתי לפני 3 שבועות את ה-52X32X52 של LITE-ON, ויש לי DVD-ROM של ASUS, ואני מרוצה משתיהם עד הגג.

השורה התחתונה:

אין שום סיבה שאחד מהכוננים האלו יעשו לך בעיות, כולם מעולים, לכולם יש כל מיני פיתוחים ייחודיים, וכולם נותנים ביצועים מעולים, או בקיצור- אתה לא תטעה עם אף אחד מהם!

אם אתה רוצה לקרוא קצת ביקורות, אז כנס הנה:

http://www.cdrlabs.com/reviews/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה של אותה חברה? תבין שאם נגיד יש ל-Toshiba כונן DVD-ROM מעולה, אז זה לא אומר שגם ה-CD-ROM והצורבים שלה מעולים, מבין?

בכל מקרה:

1) בתחום כונני ה-DVD-ROM הכי טובים הם Plextor ו-Pioneer, הבעיה היא המחיר שלהם, הם יותר יקרים משאר הכוננים ובלי שום הצדקה. לכן, בתחום המחירים הנורמלים, כונני ה-DVD-ROM המומלצים הם של BenQ,AOpen ו-Toshiba.

2) בתחום הצורבים יש 2 חברות מובילות: TEAC ו-LITE-ON, אבל ל-LITE-ON יש 3 יתרונות על פני TEAC:

א. הוא זול יותר ב-20 שקל.

ב הוא מגיע עם שנתיים אחריות לעומת שנה אחת בלבד אצל ה-TEAC.

3 ל-LITE-ON יש כבר צורב 52X32X52, לעומת TEAC שעדיין תקועים עם 52X24X52.

אני קניתי לפני 3 שבועות את ה-52X32X52 של LITE-ON, ויש לי DVD-ROM של ASUS, ואני מרוצה משתיהם עד הגג.

השורה התחתונה:

אין שום סיבה שאחד מהכוננים האלו יעשו לך בעיות, כולם מעולים, לכולם יש כל מיני פיתוחים ייחודיים, וכולם נותנים ביצועים מעולים, או בקיצור- אתה לא תטעה עם אף אחד מהם!

אם אתה רוצה לקרוא קצת ביקורות, אז כנס הנה:

http://www.cdrlabs.com/reviews/

אני מתיחס ל2): בתחום הצורבים פלקסטור נחשבת למלכה הבלתי מעורערת, אבל עם מחיר יחסית די גבוה. הLITE-ON הוא מאוד מומלץ כי הוא נותן תמורה נהדרת למחיר נמוך יחסית.

פותח התראד, אין שום סיבה לקנות וצורב של אותה חברה... קנה צורב של LITE-ON וDVD של טושיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערן, אני לא התייחסתי בצורבים אל פלקסטור כי המחיר שלהם בשמיים, ככה שהם לא רלוונטים לאנשים נורמלים כמונו שרק מחפשים את התמורה הטובה ביותר למחיר.

ולכותב ההודעה:

התשובה שערן נתן לך מסכמת את כל מה שאמרתי:

"קנה צורב של LITE-ON וDVD של טושיבה"

תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...